Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

a meni nije jasno taj ceo quality control. tako mi isto uvek bilo nejasno kod repera. uvek imaju ekipu od 20 camuga oko sebe dok snimaju, pa onda imaju i producenata i izdavaca, i nema niko da im kaze da je to sto rade djubre.

 

da li je zato sto niko ne sme da im kaze, zato sto su metallica i lou reed? kao, momci, ovo nije dobro, nimalo, nemojte se brukati. ili su jednostavno oni toliko zaguljeni i samouvereni da to sto rade vredi.

 

nemam pojma, stvarno mi je fascinantno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a meni nije jasno taj ceo quality control. tako mi isto uvek bilo nejasno kod repera. uvek imaju ekipu od 20 camuga oko sebe dok snimaju, pa onda imaju i producenata i izdavaca, i nema niko da im kaze da je to sto rade djubre.

 

da li je zato sto niko ne sme da im kaze, zato sto su metallica i lou reed? kao, momci, ovo nije dobro, nimalo, nemojte se brukati. ili su jednostavno oni toliko zaguljeni i samouvereni da to sto rade vredi.

 

nemam pojma, stvarno mi je fascinantno.

 

Upravo! O tome i ja razmisljam, ali onda se setim da uvek postoji mnooogoooo ljudi koji ce to da prihvate kao vrhunsko izdanje jer je to izdala Metallica (kao i kod mmnogih drugih bendova) i onda se kvalitet toga jednostavno ne dovodi u pitanje.

U celom konceptu, koji je tesko sranje, izvukao sam interesentan momenat (Pumping Blood)... ali generalno, tesko sranje!!!

Nadam se da su se ispucali i da ce sad sa idejom i kritickim stavom uci u studio, a s obzirom da je Rubin tu, verujem da ce im covek reci kao i ranije "to i to je govno, ovo izbaci, ovo menjaj, ovo kidaj, ovim obisi dupe..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Lou Reed proglašen je najprecenjenijim tekstopiscem svih vremena, u anketi Web stranice Flavorwire.

Lider grupe kultnog The Velvet Underground završio je na vrhu zato što je, kako su naveli, "odgovoran za iznenađujući broj prilično groznih tekstova".

"Reed je među najboljima kada je u formi, ali je tokom godina izbacio dovoljno gluposti da izgubi reputaciju standardno dobrog tekstopisca" navodi Flavorwire."

 

Eto ti sad! :) Od tih precenjenih navode i:

 

2) Paul Banks (Interpol)

3) Serj Tankian (System Of A Down)

4) Bernard Sumner (New Order)

5) Matt Bellamy (Muse)

6) Conor Oberst (Bright Eyes)

7) Jim Morrison (The Doors)

8) Robert Plant (Led Zeppelin)

9) Chris Martin (Coldplay)

10) Bob Dylan

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...