Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Ma zabole mene za sve kad nisam mnogo pijan, a kad se napijem opterećuju me svi svetski problemi :mad:

 

izvini brate,znam da nije moja stvar ali licis mi na zestokog papucara cim ne mozes da se okrenes a da se ne sjekiras jebe li ti se djevojka/zena iza ledja.moj savjet ti je razvodi se dok ne napravis sranje i ne krene da te izuvaju iz cipelica,nabij nekako samopostovanje da li da treniras,krpi lovu i sl i onda trazi zenu i zasnivaj porodicu.ovak ce samo da te vozaju u zivotu.

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

izvini brate,znam da nije moja stvar ali licis mi na zestokog papucara cim ne mozes da se okrenes a da se ne sjekiras jebe li ti se djevojka/zena iza ledja.moj savjet ti je razvodi se dok ne napravis sranje i ne krene da te izuvaju iz cipelica,nabij nekako samopostovanje da li da treniras,krpi lovu i sl i onda trazi zenu i zasnivaj porodicu.ovak ce samo da te vozaju u zivotu.

 

Kasno je njemu za to sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zajebi tu pricu Soli . Izvadi krastavac i zavrsi stvar . Kuruz se ne plasi Laze to sam siguran , ali njegova tisina na ovu temu me nekako buni . Ja cu doci sa Valetom . Platicu svima pice . Ko se pobuni izlupacemo mu picic . Ako Vale krene da kolje zaustavicu ga . Ipak su ovde dobri momci !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije greška što imam klinca i što sam oženjen, nego što sam PAPUČAR! :haha: Iskreno, kad sam bio klinja bilo mi je drago što sam grobar, jer je Partizan bio slabiji klub. Sad je Partizan bez premca najjače sportsko društvo, pa je moderno biti Grobar, što se mi ne sviđa, al šta ću, to nam je porodična tradicija i moramo je poštovati!

 

Ne bih se bunio da mali bude i zvezdaš, ali bi mi bio bedak da mi klinja bude neki fenser/rejver/šaban, narkoman ili bajker :haha:

 

Još je mali da ide samnom na Metallicu (ženu vodim obavezno za svaki slučaj), al za Sabbathe ćemo još da razmotrimo :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sreta pijan i četvrtkom uveče

Goksi šmeker, možemo samo da mu pljunemo pod prozor

Soli, prijavi klinca za onu akciju kluba da istrči na teren zajedno sa igračima na nekoj utakmici, oduševiće se.

Ne znam šta da radim sad kad nam je trener fudbalskog kluba jevrejin, a košarkaškog retard. Da li je bolje da navija za klub gde je fudbalski trener Hrvat, a košarkaški klub i ne postoji? Da li da se okrenemo američkom fudbalu i navijamo za Beogradske Vukove? Najbliži sam toj soluciji.

 

Da ne bude baš komplet offtopic

 

http://www.youtube.com/watch?v=3AL9sLslshs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...