Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

LIMP BISKVITI ODUSHEVILI SA SANITARIUMOM?

 

PA DA LI SI NORMALAN?

 

Treba ih tuci govnjivom motkom shto su u'vatili onako lepu pesmu da *repuju*... znachi pevach kad vec ne zna da peva, ajde bar da proba...

 

limp bizkit je najvece sranje, a prepotentni su da je to sramota...

Share this post


Link to post
Share on other sites

LIMP BISKVITI ODUSHEVILI SA SANITARIUMOM?

 

PA DA LI SI NORMALAN?

 

Treba ih tuci govnjivom motkom shto su u'vatili onako lepu pesmu da *repuju*... znachi pevach kad vec ne zna da peva, ajde bar da proba...

 

limp bizkit je najvece sranje, a prepotentni su da je to sramota...

 

Hmm,iz tvog komentara zakljucujem da nisi cak ni cuo pesmu!?

A covek je pevao,da. Treba prvo poslusati,pa ispeci,pa....

 

A repovao je Snoop Doggy ,i to SAD BUT TRUE. E,to je sad but true.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e izvini, ali video sam dotichnu izvedbu na emtiviju... to je ono kad su lars i kirk nekakvi 'specijalni gosti' koji sede sa strane i gledaju...

izvedba je S.R.A.M.O.T.A.

 

ja bre ne znam ko uopshte mozhe da slusha biskvite? mozha neka deca koja nizashta drugo nisu ni chula...

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Ne znam gde si zakljucio da SLUSAM 'biskvite'?

2. Voleo bih da cujem zasto su izvedbe Sanitariuma i,recimo One-a bile "s.r.a.m.o.t.a"??? GORIM od zelje da to cujem!

3. Prozivas neku 'decu', a pri tom pokazujes slepu subjektivnost(NECU reci 'decju') i totalnu netoleranciju ka tudjim muzickim ukusima sto je jos gore, jer predstavlja UVREDU,sto se na forumima (inace) NE TOLERISE. Doduse,za ovo poslednje ne moras puno da brines,vidjao sam ovde i mnogo gore uvrede,i to direktne(pa cak i od strane samih moderatora), pa koliko znam niko nije bannovan sa foruma.

 

I da ne zaboravim,nadam se definiciji s.r.a.m.o.t.e!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam jednu Metalikinu majicu sa albuma "and Justice For All",nakon svega shto su nam priredili,ozbiljno razmisljam da je i ne nosim(vise)

Da li bi ste je vi nosili da ste na mom mestu :?

____________

Uxor contenta est,quae bona est uno viro!

ja ih imam 10 pa mi nikad u zivotu nije padalo na pamet da ih ne nosim vise

Zabole me za to sto svi kazete da su se prodali

aj kazite da nisu uticajnu na metal scenu

hteli vi (bivsi fanovi metallice) to ili ne oni su sigurno jedan od 10 najuticajnijih i najjacih metal bendova PLANETE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ja tebe dobro razumem,ali nije mi vishe fazon da nosim Metalikine majice sada kad sve vishe balavaca(koji inache nemaju pojma o metalu)

tripuju da slushaju Metaliku,(i josh se usudjuju da nose njihove majice)

a u stvari samo su chuli pishljivi St.Anger

Inache po ko zna koji put "Ride The LIghtning rules!!!"

___________

Uxor contenta est,quae bona est uno viro!

sta te bre covece boli kita za njih

ako nesto radis radi zbog sebe

ako nesto ne radis ne radi to zbog sebe

i ja znam gomilu njih koji nemaju veze sa metalom pa nose njihove majice

i jednostavno mi se JEBE ZA TO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, Lars je uvek bio najveci seronja u bendu.

A James je svakako najvise uticao za rad na Loadu i Realoadu.

Da nije bilo Larsa oni bi bili josh veci bend. Em sto je seronja, em sto ne zna da svira. Da je u Metallica-i svirao Menza ili Lombardo...uh

uh uh zamisli postava

James - gitare i vokal

Kirk - druga gitara

Newsted(naravno da nije otisao) - bass

sto ti rece Lombardo ili jos bolje Thomen(iz guardiana) - bubnjevi

i zamisli sad jos klavijature pored svega toga,ali da ih ubace posle Mastera ili Justicea

covece oni bi bili na samo najbolji nego NEPREVAZIDJENI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto su se teme o Metallici namnozile u beskonacnost,mislim da bi bilo najbolje da na ovoj temi raspravljamo o Metallici do mile volje.Znam da ce mnogi reci \"A sta ce Metallica na thrashu,oni su se odavno prodali\",ali njima je mesto ovde.Sve teme koje su povezane sa Metallicom,a nema nista pametno na njima,ce biti obrisane.Znaci,ovde mozete pljuvati ili uzdizati u nebo Metallicu do mile volje.

 

METALLICA....SMARA!MISLIM,IMA DOBRIH PESAMA ALI VISE NISU ONO STO SU BILI!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Ne znam gde si zakljucio da SLUSAM 'biskvite'?

2. Voleo bih da cujem zasto su izvedbe Sanitariuma i,recimo One-a bile \"s.r.a.m.o.t.a\"??? GORIM od zelje da to cujem!

3. Prozivas neku 'decu', a pri tom pokazujes slepu subjektivnost(NECU reci 'decju') i totalnu netoleranciju ka tudjim muzickim ukusima sto je jos gore, jer predstavlja UVREDU,sto se na forumima (inace) NE TOLERISE. Doduse,za ovo poslednje ne moras puno da brines,vidjao sam ovde i mnogo gore uvrede,i to direktne(pa cak i od strane samih moderatora), pa koliko znam niko nije bannovan sa foruma.  

 

I da ne zaboravim,nadam se definiciji s.r.a.m.o.t.e!

 

muzichki ukusi ?!?

koga? dece koja su do tada slushala samo izabrana dela branka kockice pa sad kao 'gle ala ovi przhe, bicemo bash opasni ako se budemo lozhili na njih... a tek ovaj jebach reper, on je bash baja, nema veze shto ne zna da peva, vazno je da blajvi kobas svaki put kada se pojavi na vivi i mtv-ju'...

 

svaka izvedba bilo koje metalikine pesme koja nije u njihovom stilu je chisto SKRNAVLJENJE.

i necu vishe da se raspravljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od black-a imaju neki zvuk koji mi se ne svidja,a Load,ReLoad i St.Anger su uzasni,mada prva dva imaju neke dobre strane ali St.Anger je nepodnosljiv! Ride the Lightning i Justice su legendarni albumi koji nikad nece biti zaboravljeni ! Ovo sto sad sviraju ne lici na Metallicu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram se i ja ukljuciti malo u ovu raspravu!Kao prvo (sto se mene tice) Metallica je stavila tacku na svoje "dobro sviranje" Black-om (mada i na njemu ima jedan jadan par dobrih pjesama),a kao drugo u svoje najiskrenije fanove ubili svu volju za muzikom sa ovim sranjem od "SVETE LJUTNJE" !!!:x :x :x

To je to sto se mene licno tice,a nastave li sa ovim "HC"-om a ne metalom pocecu i da pljujem po njima (za sad ne mogu preveliko su ime)!!! :evil:

KILL 'EM ALL & MASTER RULA!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...