Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

eeee,pa kad covek navikne na lagodan zivot,a cuj,pa ni sepultura nije pocela da prodaje pljeskavice kad je otisao max..,mora se nesto izdavati onda.... sve je to show-bussines,idemo dalje....

 

ma James mu dodje kao truli SPS-ovac smile.gif

 

A POSTOJI I TZV 'SINDROM METALLICE' ljudi bi kupili i 60 MINUTA TISINE samo da na omotu pise metallica....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram se i ja ukljuciti malo u ovu raspravu!Kao prvo (sto se mene tice) Metallica je stavila tacku na svoje "dobro sviranje" Black-om (mada i na njemu ima jedan jadan par dobrih pjesama),a kao drugo u svoje najiskrenije fanove ubili svu volju za muzikom sa ovim sranjem od "SVETE LJUTNJE" !!!:x :x :x

To je to sto se mene licno tice,a nastave li sa ovim "HC"-om a ne metalom pocecu i da pljujem po njima (za sad ne mogu preveliko su ime)!!! :evil:

KILL 'EM ALL & MASTER RULA!

Kakvim sad HC-om? Oh boze, neobrazovano dete, nemas ni 15 porukica na kontu a vec zracish glupostima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram se i ja ukljuciti malo u ovu raspravu!Kao prvo (sto se mene tice) Metallica je stavila tacku na svoje "dobro sviranje" Black-om (mada i na njemu ima jedan jadan par dobrih pjesama),a kao drugo u svoje najiskrenije fanove ubili svu volju za muzikom sa ovim sranjem od "SVETE LJUTNJE" !!!:x :x :x

To je to sto se mene licno tice,a nastave li sa ovim "HC"-om a ne metalom pocecu i da pljujem po njima (za sad ne mogu preveliko su ime)!!! :evil:

KILL 'EM ALL & MASTER RULA!

Kakvim sad HC-om? Oh boze, neobrazovano dete, nemas ni 15 porukica na kontu a vec zracish glupostima...

I sta bi sad ovo trebalo da znaci?Sta ima veze to koliko ja imam poruka sa onim sto znam i sto pricam?A adje reci da ona fora razbijacine pa odjednom sve stane i on zavija "SAINT ANGER ROUND MY NECK..." a onaj indijanac u pozadini repuje nije provaljena od toliko iskomercijalizovanog HC band-a "SYSTEM OF A DOWN" ili da ga nazovem "SISTEM SARNJE"?Ime je ime priznajem i kazem da ne volim,nego obozavam staru Metallicu i mogu ti sasvim slobodno reci da si ti jedno neobrazovani novopeceni metalski (ili bolje da kazem HC-ovski ili rokerski) idiot koji ne zna ni nabrojat redom albume Metallice a ne meni pricat sto! :x :x :x

I zamolio bih te da mi vise da mi ne odgovaras vise na ovu temu jer stvarno nemam zivaca za raspravu sa neobrazovanim stvorovima koji uzivaju u NU-METALU i HC-u!Stvarno sto jes jes:"DE GUSTIBUS NON EST DISPUTANDUM!" ali ovo je previse!Koliko je to Metallica pridobila fanova ovim albumom?Ja cu ti rec:milion!Milion onih koji su do juce slusali Shakiru i Britney Spears,a izgeda da i ti spadas u te!Njima kad pustis staru Metallicu i Clif 'em all video oni se plase!Neka!I treba kad su dobra decica mamine maze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram se i ja ukljuciti malo u ovu raspravu!Kao prvo (sto se mene tice) Metallica je stavila tacku na svoje "dobro sviranje" Black-om (mada i na njemu ima jedan jadan par dobrih pjesama),a kao drugo u svoje najiskrenije fanove ubili svu volju za muzikom sa ovim sranjem od "SVETE LJUTNJE" !!!:x :x :x

To je to sto se mene licno tice,a nastave li sa ovim "HC"-om a ne metalom pocecu i da pljujem po njima (za sad ne mogu preveliko su ime)!!! :evil:

KILL 'EM ALL & MASTER RULA!

Imbecilu mali nishta nisi skontao...

I SOAD postade HC??? Educate, educate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bruka za Metallicu da na americku turneju (koju valjda organizuje MTV)ide sa,kako oni kazu, najboljim "metal" bendovima kao sto su Limp Bizkit,Linkin Park,Deftones :x !

a kad maiden ide na turneju sa nu metal govnima onda svi cutite

:evil::evil:

 

mislim da je ovo jednom raspravljeno.....iron maiden ne svira nu metal.... i zato cutimo...nek idu na turneju sa kime hoce....oni su i dalje Iron Maiden koji sviraju heavy metal.....dok kod Metallice je drugacije.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto svi kazu "prva 4 su najbolji". Najbolja su druga 4 albuma. Kill je ipak mnogo sirov da bi se proglasio remek delom, ali je i dalje brutalan do jaja. Black je pravo remek delo metal stvaralastva. Load i Re-Load su malo olinjali, ali i dalje u nivou Metallice. St.Anger je isto dobar, ali oni to mogu mnogo bolje. I to nije nu-metal, vec neki hibrid nu+trash+heavy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E stvarno odavno nisam cuo neku ovolikoo glupu izjavu:

sve i da su ti albumi dobri to nije Metallica to je obicno sranje: sa izuzetkom black albuma koji ima remek djela tipa Sad but True, Enter Sandman...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ovako: prva četiri se ističu odličnom kreativnošću a užasnom produkcijom, dok je u sledeća tri obrnuto...

a kod blacka se tačno provaljuje da su određene pesme pravljene sa ciljem da budu hitovi, a ostalo jednostavno otaljavano da se popuni kvota pesama...

 

mada je S&M keva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam zasto svi kazu "prva 4 su najbolji". Najbolja su druga 4 albuma. Kill je ipak mnogo sirov da bi se proglasio remek delom, ali je i dalje brutalan do jaja. Black je pravo remek delo metal stvaralastva. Load i Re-Load su malo olinjali, ali i dalje u nivou Metallice. St.Anger je isto dobar, ali oni to mogu mnogo bolje. I to nije nu-metal, vec neki hibrid nu+trash+heavy.

Svi kažu da su pšrva 4 albuma najbolja zato što to i jesu. Metallica je počela kao metal bend i trebala je to i da ostane, što je bilo moguće sa izvesnim promenama u zvuku. "Metallica" album je to i dokazao. "Ride The Lightning" i "Master O Puppets" su remek-deal, ako ćemo već da pričamo o tome.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ovako: prva četiri se ističu odličnom kreativnošću a užasnom produkcijom, dok je u sledeća tri obrnuto...

a kod blacka se tačno provaljuje da su određene pesme pravljene sa ciljem da budu hitovi, a ostalo jednostavno otaljavano da se popuni kvota pesama...

 

mada je S&M keva...

A šta fali produkciji na prva 4 albuma? Priznajem da je "Justice..." imao malo prenaglašene basove, ali je Fleming Rasmusen napravio čudo sa "Ride..." i "Master...". Uporedi produkciju od "Kill 'em All" sa ta dva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...