Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Ljudi izvinjavam se,znam da je ovo spam na ovu temu,ali ne znam kud cu ni sta cu.Moja tema gde sam se predstavio je zakljucana,nisam stigao da odgovorim ljudima.Samo da kazem da ste kraljevi i da sam umro od smeha xD i da vam se zahvalim na dobrodoslici,i onom liku sto me pitao jel poznajem Tadiju,ne,ne poznajem Tadiju.

Kritikujete Mejdene ? I meni su se oni najmanje svideli od bendova koje sam slusao.Jos jednom izvinjavam se,nisam znao gde cu ovo da kazem,a cini mi se nelagodno da otvaram jos jednu temu ni zbog cega,imajte razumevanja pliz ! :)

  • Upvote 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Load im je najbolji album, to mora da se poštuje :D

 

E ali fakat je to bas dobar album, ovih dana ga cesto poslusam. Taj album, kao ni "Reload", nikad nisam detaljno slusao, a o St. Angeru da ne govorim. Zbog nekih uvrezenih predrasuda ti albumi su mi uvijek stajali negdje u zapecku, kao manje vazne stvari, iako sam i sa jednog i sa drugog bio itekako zgotivio neke pjesme, npr "Hero of the Day", "Mama Said", "Until It Sleeps" isl. I tako ovih dana par puta poslusam "Load" u cjelini, od pocetka do kraja, bas onako cvrst i zreo album, ozbiljan, po meni dosta prirodan nastavak na Crni album. Ultimativni heavy rock za trideset-i-kusur-godisnjake.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam npr. uvek reload izbegavao, skoro sam kupio load/reload originale, pa se bacio malo zesce, odlican je i reload, bas bratski albumi. a plus, st. anger ima pregrst dobrih rifova, zaista, dosta je kompleksan, spusten stim negde, ne znam, sto ga vise slusam, sve mi je bolji i bolji. realno, death magnetic mi je najslabiji jer su tu pokusali sami sebe da iskopiraju, nekako mi je na silu. mada, ima po koji dobar momenat..

Share this post


Link to post
Share on other sites

st. anger ima pregrst dobrih rifova, zaista, dosta je kompleksan, spusten stim negde, ne znam, sto ga vise slusam, sve mi je bolji i bolji. realno, death magnetic mi je najslabiji jer su tu pokusali sami sebe da iskopiraju, nekako mi je na silu. mada, ima po koji dobar momenat..

 

:pivopije:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi izvinjavam se,znam da je ovo spam na ovu temu,ali ne znam kud cu ni sta cu.Moja tema gde sam se predstavio je zakljucana,nisam stigao da odgovorim ljudima.Samo da kazem da ste kraljevi i da sam umro od smeha xD i da vam se zahvalim na dobrodoslici,i onom liku sto me pitao jel poznajem Tadiju,ne,ne poznajem Tadiju.

Kritikujete Mejdene ? I meni su se oni najmanje svideli od bendova koje sam slusao.Jos jednom izvinjavam se,nisam znao gde cu ovo da kazem,a cini mi se nelagodno da otvaram jos jednu temu ni zbog cega,imajte razumevanja pliz ! :)

Upoznaj Tadiju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od St. Angera pa na dalje nije da su pocele lose pesme nego dobre nema uopste. Ko tvrdi drigacije gluvac je, a sramota ga da prizna - ko moja baba sto izbegava slusni aparat.

 

nemoj da me zamišljaš

 

btw Politikin zabavnik je pre desetak godina, možda i više, objavio tekst Hero of the Day sa prevodom na srpski, sećam da sam to imao na zidu

 

The House Jack Built mi je ranije bila omiljena

 

Load sasvim korektan album. Slusam ga u kolima trenutno posto ga imam u audio formatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw Politikin zabavnik je pre desetak godina, možda i više, objavio tekst Hero of the Day sa prevodom na srpski, sećam da sam to imao na zidu

 

sećam se toga, pre će biti nekih 17 godina :D bio poručnik Bluberi u tom broju, kao danas se sećam

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...