Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Kakve su ove budale na temi?!?

 

Ljudi, samo prva 4 albuma valjaju. Ta cetiri albuma su zakon. Posle toga postoji samo po neka pesma koja je dobra (i nekoliko dobrih obrada - Merciful Fate, Astronomy)...

 

Dok je Cliff bio u Metallici tu je bilo i pravog metal duha. Kada je on umro Metallica je umrla za njim. Clanovi su se odali drogi, picu, i to se, uostalom, i cuje u muzici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ti si baš mlad i neukusan. Volio bih da ti pustim Black pa kad kreneš mlatiti glavom da ti izbijem sve zube. Prva 4 albuma? Mislim, možeš ti voljeti ovo ili ono, ali ne pričaj koješta...

A Load je njihov najbolji album.

Odlican album! biggrin.gifa: biggrin.gifa: Ako ne najbolje, onda sigurno najzrelije studijsko ostvarenje... Ne obracaj paznju na decje kometare, najbolji pokazatelj da si u pravu je taj sto svaki od njih govori isto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam ce da ce svi oni cija predstava dobre muzike ne prevazilazi trash metal malo odaduti kad procitaju ovi Larsovu izjavu iz 1986:

"Danas postoji gomila ljudi koja prihvata svasta zato sto je "in", kupuju izvrnute krstove i slicna sranja, slusaju nove bendove samo zato sto su novi."

ovo sto dolazi je bitno:

"Mislim da nesto nije u redu sa celim ovim underground pokretom; ne sa bendovima, koliko sa tzv. pravim metalcima. Oni su u fazonu "jebes ov, jebes ono, ovi ljudi su pozeri", i to postaje smesno. Ko moze da proceni ko se folira ili ko je najbrzi? Granica deluje tako tanka da nije u stanju da se prepozna. Unutar pokreta mozes biti trash ili mozes biti pozer i izgleda da ne postoji nista drugo. Sve je to pomalo zabrinjavajuce."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam ce da ce svi oni cija predstava dobre muzike ne prevazilazi trash metal malo odaduti kad procitaju ovi Larsovu izjavu iz 1986:

"Danas postoji gomila ljudi koja prihvata svasta zato sto je "in", kupuju izvrnute krstove i slicna sranja, slusaju nove bendove samo zato sto su novi."

ovo sto dolazi je bitno:

"Mislim da nesto nije u redu sa celim ovim underground pokretom; ne sa bendovima, koliko sa tzv. pravim metalcima. Oni su u fazonu "jebes ov, jebes ono, ovi ljudi su pozeri", i to postaje smesno. Ko moze da proceni ko se folira ili ko je najbrzi? Granica deluje tako tanka da nije u stanju da se prepozna. Unutar pokreta mozes biti trash ili mozes biti pozer i izgleda da ne postoji nista drugo. Sve je to pomalo zabrinjavajuce."

 

Lijepo je što ti imaš knjigu 'Metallica... kroz sopstvene reči', ali kakve ovo ima veze sa životom? Kakve veze uopšte ima većina izjava napaljenog danskog patuljka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ti si baš mlad i neukusan. Volio bih da ti pustim Black pa kad kreneš mlatiti glavom da ti izbijem sve zube. Prva 4 albuma? Mislim, možeš ti voljeti ovo ili ono, ali ne pričaj koješta...

A Load je njihov najbolji album.

Odlican album! biggrin.gifa: biggrin.gifa: Ako ne najbolje, onda sigurno najzrelije studijsko ostvarenje... Ne obracaj paznju na decje kometare, najbolji pokazatelj da si u pravu je taj sto svaki od njih govori isto.

 

Umalo da zaboravim - hvala Stevo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ti si baš mlad i neukusan. Volio bih da ti pustim Black pa kad kreneš mlatiti glavom da ti izbijem sve zube. Prva 4 albuma? Mislim, možeš ti voljeti ovo ili ono, ali ne pričaj koješta...

A Load je njihov najbolji album.

 

Nije mi jasno na sta mislis kad kazes Black... Ako mislis na Black album, ja nisam nikad ni mlatio glavu ne neku pesmu sa tog albuma... Ako je Load njihov najbolji album, onda stvarno... mozda ti i nije mesto na ovom forumu... :ne: :ne: :ne:

Share this post


Link to post
Share on other sites

KORN's JONATHAN DAVIS: METALLICA's 'St. Anger' Is 'The Shittiest Thing I Have Ever Heard!' - Oct. 26, 2003

 

A BLABBERMOUTH.NET exclusive: KORN vocalist Jonathan Davis recently gave Swedish journalist Martin Carlsson his opinion on METALLICA's latest album "St. Anger". "I think it's the shittiest thing I ever heard in my life!" he said. "I respect those guys immensely since some of those songs are great. Some of that shit sounds like it's beginners' shit. I understand they're going for a new raw and heavy sound, but that's just shit. I don't get it. I like some of the songs, it's cool and it's not [me] talking shit [about them] at all, but the production is just horrible. I know what they're trying to get across, but Lars [ulrich]'s snare drum is the most irritating thing I've heard in my whole life.

 

Ne znam ba sda li je on kompetentan da to kaze ali je u pravu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...