Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Za sve se slažem a najviše za No Leaf Clover, i za mene je to bio hit večeri. Bio u drugom redu od ograde iza fan pita po sredini. Sve se lepo videlo i čulo a bina tj. ekrani su monstruozni. Bokassa mi bila cool a Ghost do jaja iako nisam neki fan. Lepo veče za pamćenje. :da:

p.s. kičma mi se ukočila od stajanja od 16h (kad sam ušao) pa do 23h i kusur kad sam izašao. Razgibavao sam se ispred stadiona da bih došao sebi, gledali me ljudi čudno. :haha:

spacer.png

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno se slažem za No Leaf Clover. 
Ja sam se nadao da će biti i The God That Failed npr.

Svirao se dosta po ovoj turneji, ali dobili smo Harvester of Sorrow. 

Kao i uvijek, sjajan koncert, sjajna atmosfera, Džejms se i dalje drži kao car, sve po starom  :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh nadam se da ce i veceras No Leaf peglati u Minhenu, bukvalno pesma koju najvise zelim da cujem ...  Inace, prvi put u zivotu ih gledam uzivo, svaki jebeni put kad sam imao sansu da ih gledam, nisam bio u gradu ili drzavi generalno. I za cenu karte, ovde u Minhenu parter (Front of Stage 1) je 150e. Ja imam tribine, 220e, jer kad sam kupovao kartu nije bilo karata za FoS uopste iz nekog razloga (valjda bilo rezervisano za ovaj fan klub), tako da zabo najblize stage-u sto sam video da je bilo dostupno.

Edited by ShinigamY

Share this post


Link to post
Share on other sites

220?!

Koji k. Oborio si rekord mog drugara, on u Moskvi platio fanpit 165.

I Beč su tribine bile skuplje od partera, 130-140. Samo mi nejasno da Minhen baš toliko bude skuplji od Beča.

I saglasan sa HSJ, baš mi tribine antiklimaks na metal koncertu, u najgorem slučaju moraš da presediš ceo koncert.

edit: Su to neke regular tribine ili VIP tribine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minhen je nenormalno skup po pitanju karata, skuplji je od Beca skoro uvek za ~20%. Plus se ovde koncerti rasprodaju bez problema regularno, tako da uvek dizu cene. Cak i kad kupujes na ulici, cene skoro uvek budu vise nego u originalnoj prodaji. Za ove vece koncerte. Jedino ako se nekome bas zuri pa da proda za istu cenu ... 

Mislim da su VIP tribine, jer su bas blizu stage-a kada sam birao:
https://www.ticketmaster.de/event/metallica-the-shortest-straw-package-tickets/296959

Ovo je taj paket ... 

 

A za sedenje na tribinama, slazem se, jeste antiklimaks, doduse poslednji put na tribinama bio na Nightwish, blizu bine do partera, jeo kokice i pio pivo :haha:

Edited by ShinigamY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, to je bukvalno jedino bilo dostupno u tom momentu ... Iz nekog razloga kada sam kupovao (kad su pustili karte u prodaji tog dana prosle godine), nista od partera nije bilo moguce kupiti, samo eto taj neki paket i ovi neki VIP paketi. Kolega izvrsio pritisak na mene da kupimo i ajd, uzeli te karte.

https://www.olympiapark.de/en/olympic-park/event-locations/olympic-stadium/

M2 tribine, red 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

15 minutes ago, Talvi said:

moraš glasnije, ne čuju te od prepune arene

😄

U pravi su Humane, treba da se vrate u klubove i sviraju za 30 ljudi, baš su komerc ovako, izdali su metal totalno.

Možda na sledećoj turneji Garažu da overe

Ili još bolje, da otvaraju za Asking Aleksandriu

 

Edited by Chicken Little 420
  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...