Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Slusajte nije problem u ST.Angeru nije samo zato sto je on neumetnicko delo nego zato sto je i pokazao kolko su dvolicni likovi iz Tallice sem Jasona,Dave Musteina i Cliffa RIP man.Kad je reko James u San Francisku HEAVY METAL IS THE LAW ,a sada se grli sa Riki Martinom zato sto im je isti menadzer verovali ili ne meni se place kad znam da su moji nekadasnji idoli sada obicni .......ne umem da ih nazovem.Bilo je pitanje n MTViju za Kirka : Sta mislite kako bih reagovao Cliff da je ziv, Kirk je reko da bih obozavao St.anger. :mrgreen: E sad pitali su Jasona u metal mainaksima sta mislite o izjavi Kirka da bih se album svideo Cliffu.Jason inace najpametniji covek je reko:Skupljaju slavu na mrtvom coveku on kad bih cuo St.anger verovatno bi se prevrnuo u grobu.....

Sto se tice blacka pa Metallica je do tada imala 2 spota a na Blacku samo 5 smile.gif)))A sto se tice produkcije oooooooo da tako je dobra radio je najbolji pop producent tad Bob Rock :mrgreen::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

KORN's JONATHAN DAVIS: METALLICA's 'St. Anger' Is 'The Shittiest Thing I Have Ever Heard!' - Oct. 26, 2003

 

A BLABBERMOUTH.NET exclusive: KORN vocalist Jonathan Davis recently gave Swedish journalist Martin Carlsson his opinion on METALLICA's latest album "St. Anger". "I think it's the shittiest thing I ever heard in my life!" he said. "I respect those guys immensely since some of those songs are great. Some of that shit sounds like it's beginners' shit. I understand they're going for a new raw and heavy sound, but that's just shit. I don't get it. I like some of the songs, it's cool and it's not [me] talking shit [about them] at all, but the production is just horrible. I know what they're trying to get across, but Lars [ulrich]'s snare drum is the most irritating thing I've heard in my whole life.

 

Ne znam ba sda li je on kompetentan da to kaze ali je u pravu

 

Raspi ma super bre Korn je zakon Metallica je cak pokupila neke fazone od njih buuuuuuhaaaaaaaaaaaa:)))))))))))Kako je jak onaj spot Korna kad sviraju One a clanovi tallice im tapsu onaj basista isti Cliff-Jason:)))))))smile.gif))

I doticni majmun sto lize mikrofon a tek znate onaj melodicni deo u pesmi One sto ga zovemo solaza??Mora da imaju neke original diskove justica pa nisu culi jadni,bas mi ih je nekako zao:)))

E Bojke ce kupimo one bubnjeve za 200 RAPSIDA-jevreja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi ste bas resili da ja ponovo zatvorim ovu temu, a? Izbegavajte odgovore sa prepucavanjima i izbegavajte odgovore u kojima ce biti samo jedan smajli jer cu takve da brisem zbog njihove apsolutne bespotrebnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lijepo je što ti imaš knjigu 'Metallica... kroz sopstvene reči', ali kakve ovo ima veze sa životom? Kakve veze uopšte ima većina izjava napaljenog danskog patuljka?

 

Ima, jer je Ajnstajn dokazao da je sve u prirodi relativno, pa samim tim i takve stvari tipa "ili si trash ili si pozer". Ne treba biti ogranice na jednu podvrstu, treba malo prosiriti vidike, pa makar to i ne bilo dobro kao sa St.Angerom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...