Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

ovoj novoj pesmi kao pesmi ne mogu da zamerim ništa sa tehničke strane, ali me baš nešto zamara taj njihov retro KEA fazon koji ih vozi ovih godina

kapiram da ima tu i do poslovne strane naravno, jer znaju da mnoštvo ljudi hoće to da čuje + su im ove Stranger Things forice i taj opšti 80s preporod u pop kulturi dale dodatni gas, ali mi je ovo baš nekako "lowest hanging fruit" za njih posle onako raznovrsne diskografije, ovi prosti rifići, pevanje, prsluci sa prišivačima...

ali mislim neka uzmu te pare, verujem da se sad cela nova masa klinaca izložila, samo ja maštam o nečemu drugom 😄

Spoiler

više Load-a naravno 😄  možda kad 90e postanu retro kao 80e danas :haha:

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 za Hetfildov kantri-rok album.

Predlog za omot: Sedi na nekom prerađenom dodžu iz 1960. i neke, nogom naslonjen na odstreljenog jelena kapitalca, u desnoj ruci vinčesterka, a levom upire prstom u posmatrača, u stilu Uncle Sam want's you. U pozadini lokalni bar sa sisatom konobaricom koja na verandi služi zadrigle matore kauboje.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, Talvi said:

ovoj novoj pesmi kao pesmi ne mogu da zamerim ništa sa tehničke strane, ali me baš nešto zamara taj njihov retro KEA fazon koji ih vozi ovih godina

kapiram da ima tu i do poslovne strane naravno, jer znaju da mnoštvo ljudi hoće to da čuje + su im ove Stranger Things forice i taj opšti 80s preporod u pop kulturi dale dodatni gas, ali mi je ovo baš nekako "lowest hanging fruit" za njih posle onako raznovrsne diskografije, ovi prosti rifići, pevanje, prsluci sa prišivačima...

ali mislim neka uzmu te pare, verujem da se sad cela nova masa klinaca izložila, samo ja maštam o nečemu drugom 😄

  Hide contents

više Load-a naravno 😄  možda kad 90e postanu retro kao 80e danas :haha:

 

I ovaj fazon leži, skroz

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

56 minutes ago, HellAwaits said:

+1 za Hetfildov kantri-rok album.

Predlog za omot: Sedi na nekom prerađenom dodžu iz 1960. i neke, nogom naslonjen na odstreljenog jelena kapitalca, u desnoj ruci vinčesterka, a levom upire prstom u posmatrača, u stilu Uncle Sam want's you. U pozadini lokalni bar sa sisatom konobaricom koja na verandi služi zadrigle matore kauboje.

 

Evo omot

hqdefault.jpg

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

On 12/5/2022 at 3:58 PM, kuruz said:

svi smo najviše za to, verovatno i Hetfild prvi

ovo je korektno, ništa više od toga, i baš ne moraju da se šlihtaju mongoloidima koji još ne mogu da prežale izdaju metala

Da se zovu drugacije pa i da prezale, a ovako samo mongoloidi to mogu da opravdaju. Sekli vene na po njima najveci metal bend ikada, a ono ispade oni obicni narodnjaci i to losi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
41 minutes ago, Angelystor said:

Pade mi cinična misao jutros na pamet, da nisu zbrzali izdavanje ovog albuma da bi uhvatili boost popularnosti usred Stranger Thingsa.

ja apsolutno verujem u ovo :haha: pesma snoozefest u rangu onog Beyond Magnetic

Days of Future Past >>>>>

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 hours ago, Angelystor said:

Ovo je neki Hardwired b-side at best.

Pade mi cinična misao jutros na pamet, da nisu zbrzali izdavanje ovog albuma da bi uhvatili boost popularnosti usred Stranger Thingsa.

Moguce haha larsova inicijativa..

Mene je i omot podsetio na neki retro 80s horor film poster, valjda je i stranger thing u tom fazonu nmp..

Podsetnik da je beyond magnetic kidanje..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra stvar, i meni bolja nego Lux Aeterna, koja uprkos brzini ipak nekako djeluje tanko, dok ova ima dovoljno "mase" u sebi, otprilike tako nekako. I naravno respect za angažovanost, bilo to samo marketinška fora ili iskrenost, a vjerujem da je ovo drugo. Sjećam se da je korona uveliko trajala kad je James objavio video obraćanje fanovima u fazonu kako je svima teško i kako nismo sami. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...