Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Meni je upravo to, samo moderni emulator starih sličnih pesama, i s obzirom na dužinu preveliki setlist real estate zauzima na ovu šrinkflaciju. Još je gore kad misliš da će Damage da krene umesto...

1 hour ago, Kumodraski Vo said:

Sta su svirali od novih?

Sta je day, the day that never comes?

Lux, Sleepwalk, Suicide

Da. Jok Hero of the Day.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, Haos sam ja said:

Zašto ljudi uglavnom ne vole Day that never comes? Meni je to među najboljim njihovim pesmama u poslednjih 25 godina.

Nisam ga slusao odavno mogao bih da obrnem, tu mi zapravo smeta malo produkcija za razliku od St. Angera..

3 hours ago, Angelystor said:

Lux, Sleepwalk, Suicide

Top, mada bih ja pre If Darkness Had a Son voleo da vidim neki Lux..

3 hours ago, Angelystor said:

Da. Jok Hero of the Day.

Za to bi te vec smarao da li imas snimak..

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 hours ago, Kumodraski Vo said:

Top, mada bih ja pre If Darkness Had a Son voleo da vidim neki Lux..

Za to bi te vec smarao da li imas snimak..

Ide drugi koncert sutra, tako da verovatno još 3 nove.

Nema potrebe ja da snimam ništa kad jedno 30k drugih snimaka po pesmi ide u klaud :haha:

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugo veče Kirk izlobirao da ga pojačaju. Ali opet generalno sranje zvuk na stadionu. Sa druge strane, ko god da je smislio da se koncert krene sa kombom Ktulu-Creep neku počasnu plaketu da dobije. Najež. I "Until It Sleeps" prelepa uživo. sa 72S mi legle naslovna i "If Darkness", među prihvatljivijim sa albuma, "You Must Burn" snoozefest doduše. Jako mi žao što "Halo of Fire" nije vraćen, meni je to naj Metallica pesma u zadnjih, verovatno, 30 godina.

Čudno iskustvo malo gledati Metallica gig bez Mastera ili NEM, ali obe večeri nekako kao jedan veliki koncert, i onda dobiješ i sve klasike i pregršt pikanterija, realno super fora. Da nisam rešio da mi je ovo zadnji Metallica gig išao bih još na koji ovakav vikend negde da ih overim.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo otvaranje zaista zvuči fenomenalno (obe večeri), bukvalno samo zbog toga vredi ići na cert! I jel bilo išta sa AJFA drugo veče?? Apsolutno nerazuman potez da baš sad izbegavaju taj album kad puni 35 god..

On 4/28/2023 at 10:57 AM, Haos sam ja said:

Zašto ljudi uglavnom ne vole Day that never comes? Meni je to među najboljim njihovim pesmama u poslednjih 25 godina.

Jer je govance od pesme, nije je izvukao ni onaj jugić iz spota.. realno meni ceo DM kao neki AJFA za siromašne..

Sa tog albuma nije loša prva stvar i All Nightmare Long, na to dodaš još Spit Out The Bone sa prošlog albuma i to je jedino što išta vredi čuti od njih u poslednje tri decenije..

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

6 hours ago, HUMAN said:

Ovo otvaranje zaista zvuči fenomenalno (obe večeri), bukvalno samo zbog toga vredi ići na cert! I jel bilo išta sa AJFA drugo veče?? Apsolutno nerazuman potez da baš sad izbegavaju taj album kad puni 35 god..

Standard, Harvester i One.

Unpopular opinion, meni Harvester jedna od najdosadnijih pesama Metalike iz 80ih. A ne pomaže ni što su je svirali skoro svaki put kad sam ih overio live.

Edited by Angelystor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam još više unpopular opinion, meni je Bellz jedna od najdosadnijih, verovatno proističe od toga da su ih svirali malih milion puta i nju i Harvester i ma koliko one u stavri bile must na koncertima jednostavno moraju dosaditi i bogu i ocu.. može se ovo reći i za još par pesama al da ne širimo temu više..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Poslušao sam pola novog albuma i nisam imao želju da nastavim, baš je dosadno. Rifova ima korektnih ali sve je nekako sterilno plus najnemaštovitiji bubnjar na planeti zemlji ubija u pojam. Prosto neverovatno da je čovek tehnički ostao na istom nivou od pre 40 godina.

Dobra strofa na Screaming Suicide doduše, pevušio sam je malo, ostaje u ušima.

Kad budem išao sledeći put negde kolima sat i po možda ga obrnem još jednom. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...