Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Evo nešto o novcu... vijest:

http://www.metalhammer.co.uk/article.asp?I...D=7715&type=NWS

 

19 Nov 2003 Metallica frontman James Hetfield recently told US news agency Reuters that the sales of the band's latest album, 'St. Anger', which now total 1.5 million copies, are "a bummer".

 

"In Europe it's doing really good, and some other places," explained Hetfield. "It is what it is. We can't change that. We do our best and that's all we can do. It's a bummer,"

 

1.5 million? Most bands would give their right arm for sales figures like that in the US!

 

Metallica's motormouth drummer, Lars Ulrich, added that 'St. Anger' is the band's biggest album in Europe since 1991's 'Metallica'.

 

"'St. Anger' is a very challenging record," said Lars. "US rock radio programmers seem more interested in playing bands like Nickelback these days."

 

Postali su k'o Alogija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto su se teme o Metallici namnozile u beskonacnost,mislim da bi bilo najbolje da na ovoj temi raspravljamo o Metallici do mile volje.Znam da ce mnogi reci "A sta ce Metallica na thrashu,oni su se odavno prodali",ali njima je mesto ovde.Sve teme koje su povezane sa Metallicom,a nema nista pametno na njima,ce biti obrisane.Znaci,ovde mozete pljuvati ili uzdizati u nebo Metallicu do mile volje.

 

Jesu se prodali, ali ostali su thrash (je*ote ova tema ima 50 strana 8O!) koliko-toliko :roll:. Uostalom, ne moze se mnogo ocekivati od americkog benda :ne: (cast izuzecima!).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebiga,navikose ljudi na vece tiraze.A ionako,sta ih to cudi kada je album shitara.

Naravno da jeste, ali očigledno je da oni tako ne misle. Iako, iskreno me čudi da im se album bolje prodaje u Evropi. Valjda Evropljani više cene stare bendove. Ameri uvek traže nešto novo. A i to Evropljana što je kupilo album, poveli se ljudi za reklamom 'povratka na stari stil' i za reklamama po velikiim časopisima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe... tako sam se i ja zajebao... dodushe, ja sam puko 150 dinara, a oni 15 USD/EUR...

a najveci zajeb je shto sam kupio i st.anger majicu pre nego shto je izashao album... sad me sramota da se pojavim u njoj... smile.gif

 

e kad smo kod toga, menjam majicu st.anger XL size, chistu, malo noshenu, za justice for all, XL size... :wink:biggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe... tako sam se i ja zajebao... dodushe, ja sam puko 150 dinara, a oni 15 USD/EUR...

a najveci zajeb je shto sam kupio i st.anger majicu pre nego shto je izashao album... sad me sramota da se pojavim u njoj... smile.gif

 

e kad smo kod toga, menjam majicu st.anger XL size, chistu, malo noshenu, za justice for all, XL size... :wink:biggrin.gifbiggrin.gif

ma menjam i ja metallica za maidene..ali nece nesto 8) smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebiga,navikose ljudi na vece tiraze.A ionako,sta ih to cudi kada je album shitara.

 

Album UOPŠTE nije shitara. Ja čak mislim da je odličan. Bolji od bilo kog Motorhead u svakom slučaju.

Da neces mozda reci da je bolji od "Ace Of Spades|"???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta seres.Sta tebe ima biti sramota da nosis Metallicine majce?Ja nosim sve svoje Metallica majce sa ponosom.Boli me kurac za St.Anger.

Stvarno, zašto bi mene bilo sramota da obučem "Master Of Puppets" majicu kad je album do jaja, a majica predstavlja taj album? Ne razumem taj način razmisljanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sazanao sam iz POUZDANIH izvora da se pregovara da Metalika dodje u Beograd juna meseca iduce godine(necu vam reci bas tacan termin), za nekih 700 000 $ - Icicemo zar ne!?

 

a koliko ce biti karta ? smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

ne idem,kako god...Da gledam Jaymsa i Larsa kako sviraju hitove sa Load-a i upropastavaju stare pesme...

 

zao mi jako malo zbog kirk-a,al...prezivecu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam cuo da ce to biti u maju.Ipak,neverujem dok ne vidim Jamesa na bini.Ali,ako kojim slucajem se tako nesto dogodi,ja cu ponosno stajati u prvim redovima.

 

 

mozes samo iza mene biti, jer od tebe tolikog niko nece nista vidjeti (a ja pogotovo :oops: :roll: ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...