Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Album UOPŠTE nije shitara. Ja čak mislim da je odličan. Bolji od bilo kog Motorhead u svakom slučaju.

album jeste shitara,i ne moze se staviti na istu policu gde stoji ace of spades.

 

Apsolutno tacno,ali ne vredi gubiti vreme na operisane od sluha kao sto je Vic Rattlehead.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za St.Anger tvrdim da je ne samo najgori album Metallica-e do sada, vec i da je glavni konkurent za najgori rock album godine. Cak je i Dvd materijal koji se dobija u pakovanju sa originalnim diskom, jedno veliko sranje!

A shto se tiche njihovog dolaska ovde, cisto sumnjam... Ali kada bi doshli, svakako da bih ishao da gledam nekada mi omiljeni bend, a stvar koja me raduje u celoj toj prici jeste ta shto se kod njih promocija novog albuma veoma retko (tj. gotovo nikad) zasniva na sviranju 70% stvari sa novog albuma i 30% najboljih starih (kao kod vecine bendova), shto je u ovom slucaju i te kako pozitivno :mrgreen::mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metallica je nekad bila odlican bend,a onda su izdali ovo nevidjeno sranje od albuma pod nazivom St Anger.Gore od ovoga mislim da nisu mogli da snime.Ipak na svoju staru slavu i ovaj album odlicno prodaju.Album je ocigledno sniman u buretu jer tako zvuci.Pesme su debilne,a bubnjevi iritiraju do bola.Kakav promasaj godine,ovo je promasaj veka!! :x :x :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, ostavimo Metallicu na miru.Zajebali su se ovaj put. Mada svi znamo da je thrash kakav svi mi volimo zamro. Ja Metallicu I Megadeth volim vise od keve i caleta ali neka ide sve u kurac, zivim u osamdesetim. St.Anger nije toooliko los album koliko ga svi pljuju ima on svojih trenutaka. Ali da nema soliranja ? Onda to nije vise metal i koji ce im kurac onda Kirk. da pise textove ? A sto se tice dolaska Metallice, prodacu kosu da ih vidim i cujem. 'Aj uzdravlje pa se vidimo na "koncertu" Metallice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, ostavimo Metallicu na miru.Zajebali su se ovaj put. Mada svi znamo da je thrash kakav svi mi volimo zamro. Ja Metallicu I Megadeth volim vise od keve i caleta ali neka ide sve u kurac, zivim u osamdesetim. St.Anger nije toooliko los album koliko ga svi pljuju ima on svojih trenutaka. Ali da nema soliranja ? Onda to nije vise metal i koji ce im kurac onda Kirk. da pise textove ? A sto se tice dolaska Metallice, prodacu kosu da ih vidim i cujem. 'Aj uzdravlje pa se vidimo na "koncertu" Metallice.

 

Slazem se, ali si ga preterao da vise volis ove tipove od keve i caleta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas sam gledao creeping deaht live in Moscow iz 91-ve..... aauuuuu.....to se zove i sviranje i publika... a ovo danas kada pogledash publiku stangera sve ti je jasno.....

 

biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

 

Takvo je vreme doslo....Nije tu puno metallica kriva..Osim sto je napravila st anger biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada svi znamo da je thrash kakav svi mi volimo zamro.

Greska prijatelju, velika greska. Nije zamro, samo treba malo prekopati underground i pogledati ispod povrsine.

Mislim da je ipak zamro, ne totalno ali polako se hladi kao les cim mi moramo da prekopavamo underground.

Sto se mene tice, iz tvojih usta u Bozje(Satanine)usi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se lično više sviđa da ostane u undergroundu. Tako se neće gomilati gomila kretena koji su tu samo zbog para, a ne zbog muzike. Tu se tek vidi kakav je ko. Ovako ga samo iskreni fanovi koje ne mrzi da malo, ali samo malo zavire ispod onoga što se dešava na površini, u velikim časopisima i na televizijama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za St.Anger tvrdim da je ne samo najgori album Metallica-e do sada, vec i da je glavni konkurent za najgori rock album godine. Cak je i Dvd materijal koji se dobija u pakovanju sa originalnim diskom, jedno veliko sranje!

A shto se tiche njihovog dolaska ovde, cisto sumnjam... Ali kada bi doshli, svakako da bih ishao da gledam nekada mi omiljeni bend, a stvar koja me raduje u celoj toj prici jeste ta shto se kod njih promocija novog albuma veoma retko (tj. gotovo nikad) zasniva na sviranju 70% stvari sa novog albuma i 30% najboljih starih (kao kod vecine bendova), shto je u ovom slucaju i te kako pozitivno :mrgreen::mrgreen:

 

E baš ga pretjera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se lično više sviđa da ostane u undergroundu. Tako se neće gomilati gomila kretena koji su tu samo zbog para, a ne zbog muzike. Tu se tek vidi kakav je ko. Ovako ga samo iskreni fanovi koje ne mrzi da malo, ali samo malo zavire ispod onoga što se dešava na površini, u velikim časopisima i na televizijama.

Potpuno si u pravu biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...