Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

e, da li neko zna ovo:

imam Kill/Ride Medley sa nekog koncerta (6 pesama kao jedna), ali ne znam kog... uglavnom, pochinje sa ride the lightning, posle ide no remorse itd. james na pochetku kazhe "we are going to play couple of old shit from couple of old albums... i hope you got them all, 'cause if you don't - you're motherfucker..."

sa kog je to koncerta? james ima glas kao shto mu je sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam taj album. Kupio sam ga u Bugarskoj. Isti omot kao St. Anger samo su sve pesme druge. Snimak je malo sjeban ali nije toliko lose u svakom sl bolje od St, Anger-a.

Nije 100 % Thrash ali bar ima soliranja. Ima i dve opasne balade u Unforgiven I fazonu.

 

 

Hahah,cuo sam za to,to je kao i slayer "god hates us all" sa pesmama sa prvog albuma smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad je tek izashao stanger, odem ja kod jednog pirata ovde na novom beogradu da kupim... i chovek mi kazhe: "e al pazi, nedostaje druga pesma, to je greshka u celoj seriji"... ja reko "ma nema veze", odnesem kuci i pustim... ono neka opasna metalurgija, ali nije stanger, ali nije ni metallica... najjache je to shto ga je cddb/freedb detektovao kao stanger disk, iako pesme nemaju veze (pa ni po duzhini)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam baš sve pročitao, možda je ovo neko i pomenuo. Neko mi je pričao da je Džet na 202-ci pustio taj disk kao "St. Anger", pa je posle ljudima morao da se izvinjava. Zanimljiv slučaj, zaista zanimljiv. Pitam se hoće li ih Metallica tužiti za krađu autorskih prava i povredu zaštitnog znaka benda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

e, da li neko zna ovo:

imam Kill/Ride Medley sa nekog koncerta (6 pesama kao jedna), ali ne znam kog... uglavnom, pochinje sa ride the lightning, posle ide no remorse itd. james na pochetku kazhe "we are going to play couple of old shit from couple of old albums... i hope you got them all, 'cause if you don't - you're motherfucker..."

sa kog je to koncerta? james ima glas kao shto mu je sad...

 

Imam ja na Kill 'em All bugarinu. Sto se tice onih St./ Anger otpadaka, gde to moze da se nabavi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada svi znamo da je thrash kakav svi mi volimo zamro.

Greska prijatelju, velika greska. Nije zamro, samo treba malo prekopati underground i pogledati ispod povrsine.

Mislim da je ipak zamro, ne totalno ali polako se hladi kao les cim mi moramo da prekopavamo underground.

Sto se mene tice, iz tvojih usta u Bozje(Satanine)usi.

 

Bolje u Bozije usi. biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad je tek izashao stanger, odem ja kod jednog pirata ovde na novom beogradu da kupim... i chovek mi kazhe: "e al pazi, nedostaje druga pesma, to je greshka u celoj seriji"... ja reko "ma nema veze", odnesem kuci i pustim... ono neka opasna metalurgija, ali nije stanger, ali nije ni metallica... najjache je to shto ga je cddb/freedb detektovao kao stanger disk, iako pesme nemaju veze (pa ni po duzhini)...

 

Hahahahahah,greska u celoj seriji...Pa..iskren prodavac..gde to ima ? biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam baš sve pročitao, možda je ovo neko i pomenuo. Neko mi je pričao da je Džet na 202-ci pustio taj disk kao "St. Anger", pa je posle ljudima morao da se izvinjava. Zanimljiv slučaj, zaista zanimljiv. Pitam se hoće li ih Metallica tužiti za krađu autorskih prava i povredu zaštitnog znaka benda.

 

Dzet inace nema pojma oMetallici...Pustili su jednom Rage ATM,i on ladno je tek kasniiije ukapirao da to nije metallica...

 

ipak je legenda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad je tek izashao stanger, odem ja kod jednog pirata ovde na novom beogradu da kupim... i chovek mi kazhe: "e al pazi, nedostaje druga pesma, to je greshka u celoj seriji"... ja reko "ma nema veze", odnesem kuci i pustim... ono neka opasna metalurgija, ali nije stanger, ali nije ni metallica... najjache je to shto ga je cddb/freedb detektovao kao stanger disk, iako pesme nemaju veze (pa ni po duzhini)...

 

Hahahahahah,greska u celoj seriji...Pa..iskren prodavac..gde to ima ? biggrin.gif

 

samo na novom beogradu... biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...