Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

nevezano za moje misljenje o njima kao muzicarima, ali hetfield vazi za jedno nadasve dobro parce mesa. biggrin.gifa:

lars ne bas.

kirk pomalo i ponekad.

rob nije los obzirom da nije bas cistokrvan.

 

ali glasala bih za jasona. ima dupe za medalju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakve veze ima to sto su se slikali sa Rikijem.Ako bi nekom od vas prisao Riki i trazio da se slika... ? Mozda im je dao neke pare za sliku 8)

A mozda su oni njemu prisli i mozda su oni njemu dali neke pare za sliku. Znas, za decicu i tako to. Kad je Alis Kupera cerka naterala da ceka u redu da uzme autogram od Backstreet Boysa, sto bi ovi iz Metallice bili drugaciji i manje osetljivi na decije moljakanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

alice laze.

 

cerka mu slusa metalcinu i otkako zna za sebe igra na njegovim koncertima, plus je dio scenografije (obicno je spaljuju na elektricnoj stolici pred kraj svirke).

 

 

klinci zakk wyldea se loze na eminema recimo.

 

a jamesova mogu da se loze na st. anger.

Share this post


Link to post
Share on other sites

posle 6 meseci od izlaska st.angera, mogu da kazhem da taj album definitivno NIJE nu-metal... eventualno neki maksimalno ogoljeni thrash (ko je rekao nu-thrash? smile.gif )

ma numetal bre....pogledaj tablature....

Share this post


Link to post
Share on other sites

posle 6 meseci od izlaska st.angera, mogu da kazhem da taj album definitivno NIJE nu-metal... eventualno neki maksimalno ogoljeni thrash (ko je rekao nu-thrash? smile.gif )

Metallica je poznata po tome sto nije rob jednog pravca(thrash).Oni do sada nisu napravili dva ista albuma.Svaki je razlicit ima neke nove elemente(Load i Reloaad su trebali da izadju kao dupli album).Oni su postavljali trendove i izmisljali pravce.Zato su i uzor mnogim bendovima.Sto se St.Anger-a tice,mogu reci da su cvrsci ali su se slebali na kreativnom planu.Ovaj album je neki Nu-thrashcore smile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

alo bre..... ne mrzi sve vishe ljudi metallicu....nego oni koji nisu slushali metallicu sada pochinju da slushaju jer se vrti na mtv-u a oni stari fanovi revoltirani novim album prestaju da budu fanovi i prestaju da ih slushaju tako da ta tvoja pricha o pozerima ne vredi.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

St.Anger ima jednu dobru stranu.Sve vise ljudi mrzi metallica-u,sto meni odgovara...Kad god kazem da slusam Metallica-u svi pomisle da sam pozer i da se samo lozakam da bih ispao faca,jer je to poznat bend.

 

shta prichash bre? ko misli da si pozer? mozhda neki zarasli blacker, koji misli da ako nosi naopachke krst i prstenje sa lobanjama da je najopasniji od sve dece...

 

boli me bre ku*ac za te shabane, ja cu i dalje da navodim metallicu kao prvu na listi omiljenih thrash bendova (iako vishe slusham slayera), pa makar morao da se objashnjavam pola sata kako priznajem samo prva chetiri albuma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

St.Anger ima jednu dobru stranu.Sve vise ljudi mrzi metallica-u,sto meni odgovara...Kad god kazem da slusam Metallica-u svi pomisle da sam pozer i da se samo lozakam da bih ispao faca,jer je to poznat bend.
:? :? :? Zar ti ne bi bilo prijatnije da te ne smatraju "pozerom". Meni lichno,ne odgovara sto su snimili ovaj album jer se ne bi toliko ljudi i primili na Metaliku....mislim danas svaki shaban slusa iste i misli pritom da je "faca". That' s a point!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebi ga stvari su mnogo usrali sa ovim albumom ali sto se fanova tice samo budale ce prestati da je slusaju zbog St.Angera!!!

Jer jako je tesko da ti prva 4 albuma + par pjesama sa Blacka mogu ikada dosaditi, sve je to legendarno

Mada je ipak jako tesko povjerovati da je ova ekipa ikada imala veze sa Master Of Puppets, Battery, The Call Of Cthulu, Fade To Black, Seek And Destroy, Whiplash, Four Horsemen...

Ali ipak na tim pjesmama je ucestvovao Burton a za neke je cak djelimicno i Mustaine zasluzan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na kraju sam i prestao da pricam koje grupe slusam.Ako me neko pita samo kazem thrash. Zeljan sam price sa pravim Thrash-erom,on bi to sve razumeo.

p.s. U Lazarevcu ja sam jedini Thrash-er tako da nemam sa kim da podelim iskustvo.

p.p.s. Sto se tice st.Anger-a on nije izasao za mene.A jedini dobro kod njega je to sto ce sad Metallica mozda doci kod nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...