Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

NEGO CITAM DA CE BITI PUSTENO 100 000 KARATA......

 

 

 

Alo, stani malo za Beograd manje više nego 20 000 ljudi

I to smem se opkladiti

U Budimpešti 1991 e na NEP Stadionu bilo je 75 000 i to je bio MONSTERS OF ROCK i ČITAJ KO SU BILI AC-DC , METALLICA, MOTLEY CRUE, QUEENSRYCHE Ma daj i 20 000 ljudi zna i moze napraviti paklenu atmosferu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NEGO CITAM DA CE BITI PUSTENO 100 000 KARATA......

 

 

 

Alo, stani malo za Beograd manje više nego 20 000 ljudi

I to smem se opkladiti

U Budimpešti 1991 e na NEP Stadionu bilo je 75 000 i to je bio MONSTERS OF ROCK i ČITAJ KO SU BILI AC-DC , METALLICA, MOTLEY CRUE, QUEENSRYCHE Ma daj i 20 000 ljudi zna i moze napraviti paklenu atmosferu.

Зна 20000 људи да направи супер атмосферу, али ће после организатори да кукају. Видиш да они очекују да ће доћи целих 100000. Није то ни нереално, с обзиром да ће бити људи из васцелог суседства. У Мађарској тада није било никога одавде због зајебане ситуације која је тада владала. Можда не баш никог, али врло мало. Сем тога, у земљи Србији су нарасле нове генрације металаца, а и Металика је сада народски бенд за широке масе, не само за металце.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U pravu si , Biće puno njih koji ne sluša metal uopšte ali voli MET i otiće na koncert, U Svemu ako organizatori očekuju tolku masu od 100 000 Ja opet kazem to je Preterano.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni idalje nije jasno gde ce oni strpati 100 000 ljudi? blink.gifunsure.gif

 

Ima dosta ljudi koji slusaju metallicu, a da ne slusaju metal uopste ali vecini takvih ce biti previshe da daju 38 evra. Nema teroijske sanse da metallica rasproda 100 000 karata, pa toliko ne bi ni za Stones-es doslo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za nas Srbe 38 e je skupo,ali i nije za okolne (bogatije) zemlje koji tje mozhda uvideti shansu da dodju na Metallicin koncert i da prodju jeftinije...Chujem da masa likova (metalci i nemetalci) prichaju kako tje dati ne znam koje pare da dodju na koncert i vide "tu Metallicu"..

100 000 ljudi?! Pa ne znam,nisam bash siguran..A opet,u Novostima sam prochitao da Maksa Tjatovotj prognozira oko 50 000 ljudi a da tje u prodaju izatji oko 40 000 karata...

Ali ko to zna,ostaje nam da sachekamo 15. jun i da vidimo hotje li Metallica okupiti vishe ljudi u Humskoj,nego shto je to uchinila Ceca na Marakani icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da zivimo u normalnoj zemlji 100.000 ne bi bio problem...ovako

-------------------------------------------------------------------------------

Mozda bi i bio Problem jedino ako nije u pitanju neki veliki Festival,

Kao WOODSTOCK ili ROCK AM RING . Inače na jednom Koncertu

METALLICA e u Kanadi ima oko 20 000 ljudi ili manje verovali ili ne ali je tako.

Na Evropskim koncertima Švabija , Engleska Mozda malo više.

A koga je više briga koliko će ljudi biti vazna je dobra svirka i dobar provod. pivopije.gif KONCERT KOJI SE PAMTI DOK SI ZIV JER MATORCI VARE JOŠ DOBRO.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bosko ajde lepo pobrisi ove spamove sa thrash foruma,budi dobar....

I samo da je na vreme krenula prodaja karata za metallicu...

sve bi bilo bolje..ovako samo se stvara zabuna te da li ce biti,te koliko ce kostati...

 

te mozda ne dolaze...nek se ne zale posle na malo ljudi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metalici nece poci za rukom da okupe vise ljudi kod nas, vise od Cece - pa ne znam sta da je...

Mnogi metalci nece otici na taj koncert, a posto je Srbija drzava dizela - i njih mozete komotno da otpisete! icon_smile.gif

Drugo, Metallica jeste bend za shiroke narodne mase (k'o sto Bole rece)...ali ne i kod nas, shvatite!

Ja bih recimo rado otisao da vidim legende (cisto zbog prvih pet masterpiece albuma), ali ako je ulaz stvarno 40 Eura - da li mislite da oni SADA to i zaista zasluzuju?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

bosko ajde lepo pobrisi ove spamove sa thrash foruma,budi dobar....

I samo da je na vreme krenula prodaja karata za metallicu...

sve bi bilo bolje..ovako samo se stvara zabuna te da li ce biti,te koliko ce kostati...

 

te mozda ne dolaze...nek se ne zale posle na malo ljudi!

Pa naravno kada ni ugovor nije potpisan, tako da koncert nije ni 100% siguran.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za nas Srbe 38 e je skupo,ali i nije za okolne (bogatije) zemlje koji tje mozhda uvideti shansu da dodju na Metallicin koncert i da prodju jeftinije...Chujem da masa likova (metalci i nemetalci) prichaju kako tje dati ne znam koje pare da dodju na koncert i vide "tu Metallicu"..

100 000 ljudi?! Pa ne znam,nisam bash siguran..A opet,u Novostima sam prochitao da Maksa Tjatovotj prognozira oko 50 000 ljudi a da tje u prodaju izatji oko 40 000 karata...

Ali ko to zna,ostaje nam da sachekamo 15. jun i da vidimo hotje li Metallica okupiti vishe ljudi u Humskoj,nego shto je to uchinila Ceca na Marakani icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

A koje su to okolne zemlje bogatije od nas. Madjarska i Makedonija? O BUgarskoj i Rumuniji da i ne govorimo. Tek je njima skupo 38 jevara. Valda ce biti jeftinije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bugari i Rumuni će se uplašiti od cene i neće doći osim nekih fanatika a Madjari kao što čitam na nekom sajtu Dolaze organizovano Autobusima u Beograd.Ovo je veliki udar u Madjarskoj što neće biti MET kod njih , jer inače ne propuštaju nijednom Budimpeštu,Bar dosad nisu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedna pikanterija.

Pre nek dan , (preciznije 20.4.) Metalica je svoj koncert zatovrila pesmom METAL MILITIA, i to je prvi put da sviraju tu pesmu uzivo jos od 1985-e!!!!!!

 

A inace na tour-u su jedan koncert zatvorili sa JUMP IN THE FIRE, svirajuci je tako ponovo uzivo , posle ravno 20 godina!!!!

 

I sad mi recite da neceta da idete na metaliku pa da koljem!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...

 

03/23/04 Rexall Place, Edmonton, AB Canada

<http://www.LiveMetallica.com/show.asp?show=13>

 

Blackened

Fuel

Harvester Of Sorrow

Kirk Doodle #1

Welcome Home (Sanitarium)

Frantic

Leper Messiah

King Nothing

St. Anger

Sad But True

Creeping Death

Battery

I Disappear

Kirk Doodle #2

Nothing Else Matters

Master Of Puppets

One

Enter Sandman

Jump in the Fire

Seek and Destroy

 

 

Total Running Time: 2:12:25

 

Jump In The Fire was last played on November 18, 1984 in Paris, France.

 

 

This was the second time Leper Messiah was played on this leg of the Madly In Anger With the World tour 2004.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...