Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Sta je bilo sa Kirk-om?

Ma to sto je kirk gresio mu se ne uzima za zlo posto stalno gresi, a i nisu mu velike greske! (promasi prag ponekad- ali to je zbog uzbudjenja i od ovolike publike!- ja mu ne zameram...)

Jedino sto mu zameram je to sto kada je imao svoju solo deonicu nije znao da ponovi nekoliko puta istu skalu.... u fazonu solira u jednoj pa je popne do visokih tonova a onda je vrati nazad do dubokih ali u totalno drugoj skali!- vidi se da ju je skoro naucio i da nije imao vremena da zapamti pozicije na vratu! icon_smile.gif

salim se meni je sve bilo ok!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to sto je kirk gresio mu se ne uzima za zlo posto stalno gresi, a i nisu mu velike greske! (promasi prag ponekad- ali to je zbog uzbudjenja i od ovolike publike!- ja mu ne zameram...)

?????????????????????

 

alo decko,pa svirao je on i pred mnogo vise ljudi !!!

 

zbunio ? pa on svira vise od 20 godina...

Edited by diamond73

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moglo je da su udje za 500 kinti, cim je tallica pocela... ljudi su usli na drugu pesmu njih 5 za po 600 din po osobi...

Е, за те паре бих и ја отишао на концерт. Моја девојка је била, али нема везе. Чуо сам добар део са терасе, оба биса заправо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poshao sam(sa burazerom- sashanew666) iz Kg-a oko 9 sabajle. Stigao u Beograd oko 11 i drug Jevto iz Rashke oko sat i po kasnije. Obletali smo onako izgubljeni i stigli pred stadion na jug tek oko 3 i 15. Dosadu su nam ubijale sestre iz nekog mesta kod Zrenjanina ( mislim da je to Srpska Crnja). Puno pozdrava i za devojke koje su nam nesebichno dale celu chokoladu(spasile su nas). I eto pocheshe da dele neke PINK trake za oko ruke. I uzeli smo ih. Tek kada smo se nashli u PRVOM redu na dva metra od bine uvideo sam da i od pinka ima nekakve vajde. Beshe smor do pochetka svirke Van Gogha a onda beshe pomor iliti josh veci smor. Josh me usmrdeo neki chicha izlapetis shto se (k'o) lud drao ''Metallica, Metallica''. I nije pogreshio.

Poche i to. Nisam mogo da verujem da na dva metra od sebe gledam Hammetta i ekipu, choveche!. Nisam izdrzao ni celi blackened a pao sam od umora. No kasnije sam se naviko i proveo ostatak koncerta skachuci ki nenormalan. Ali kad je pochela ONE kako se obezbedjenje posralo. A ja se zapalio (od vrucine) shto i nema neke veze. I pocheli su da bacaju trzalice. I behu trzalice! I zanate koliko sam ih navatao. Moj buraz Sasha TRI, ja JEDNU i Jevto DVE TRZALICE. Shto u prevodu znaci da imam CHETIRI TRZALICE. Dve od njih imaju slichicu LARSa a s druge strane njegov SIGNATURE. Jedna ima slichicu HAMMETTA ( al su mu ispale ochi) i jopet njegov SIGNATURE. A mosh mislit da je chetvrta sa METALLICINIM LOGOM sa jedne i oznakom kao na pojachalima sa druge strane, izgrebana od zica HETFIELDOVE GITARE. Izbrljana je HETFIELDOVIM znojem. JESSSSS!!!! I moze li neko da kaze da je srecniji chovek od mene. Moze! Ali ce grdno slagati. CHETIRI TRZALICE!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by justhell

Share this post


Link to post
Share on other sites

Е, за те паре бих и ја отишао на концерт. Моја девојка је била, али нема везе. Чуо сам добар део са терасе, оба биса заправо.

Kolega,veruj mi,zajebao si se do panja sto nisi dosao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma to sto je kirk gresio mu se ne uzima za zlo posto stalno gresi, a i nisu mu velike greske! (promasi prag ponekad- ali to je zbog uzbudjenja i od ovolike publike!- ja mu ne zameram...)

Jedino sto mu zameram je to sto kada je imao svoju solo deonicu nije znao da ponovi nekoliko puta istu skalu.... u fazonu solira u jednoj pa je popne do visokih tonova a onda je vrati nazad do dubokih ali u totalno drugoj skali!- vidi se da ju je skoro naucio i da nije imao vremena da zapamti pozicije na vratu! icon_smile.gif

salim se meni je sve bilo ok!

ti ces da ga ucis evotigana.gifmad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kirk je svirao odlicno,kao i uvek doduse.Bilo je par nekih greskica,ali to je stvarno potpuno zanemarljivo.James je oba sola,i na "Nothing..." i prvi solo na "Master of puppets",zajebao na pocetku ali se kasnije izvukao pa je dobro ispalo.Ali mene je odusevio kosati Robert.Mozete se vi svi smejati njegovom nastupu,ali on je stvarno car od coveka,i nastup mu je prva liga.Svaka mu cast.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

shto se cimate oko toga kako su kirk i hetfield gresili. oni uopste nisu gresili radi se o tome da oni ni na jednom certu ne odsviraju isto vec se to zove inprovizacija. a i nije fora da skidaju isve isto sa oficijelnih a ni james nikad ne peva isto pa niko nista ne kaze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pretera ga vise sa tim kurchevima icon_smile.gif)

Otprilike dnevno po 35 puta kazem kurac. Tako da...

 

 

chu ti nje shto ce vamnjihove trzalice.to je isto kao da pitash kirk hammeta shto se pretvori u dete kada se nalazi pored jimmy-jeve gitare.mislim nemash pojma

 

Neka nemam pojma, ali se barem ne bacam zbog jebenih trzalica. icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

shto se cimate oko toga kako su kirk i hetfield gresili. oni uopste nisu gresili radi se o tome da oni ni na jednom certu ne odsviraju isto vec se to zove inprovizacija. a i nije fora da skidaju isve isto sa oficijelnih a ni james nikad ne peva isto pa niko nista ne kaze

e druze moj nemas ti veze sa muzikom! no.gif

 

zar ispadanje iz harmonije da bude improvizacija!? wallbash.gif

SWvi su rekli da je on bulja- od poznatijih gitarista, a ja samo kazem da je solidan i nista vise....

 

inace neko pomenu da on svira te solaze 20-ak godina, pa tim i tuznije sto ne moze posle 20 god sviranja da odsvira ljudski, a to sam rekao zato sto on stalno i konstantno gresi (po malo ali kada pogresi 10 puta na koncertu po tri-cetri tona- onda je to previse!). Budimo realni.... ali inace ja ovo ne postujem da bi ga pljuvao nego ne mogu da dopustim da ljudi izvrcu da je svirao fenomenalno!!!

 

Svi su po malo gresili ali to nema veze.... i oni su ljudi i ja ne zelim da se nisakim svadjam oko toga!!! Tako dakle peace!!!! icon_rockdevil.gif a posle cu napisati moje impresije! icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...