Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

pa sto se metallice tice oni su u harmoniji delimicnoj (nikada nisu u disharmojiji na albumima barem) poenta je u tome da neko promasi prag i nasao se u disharmoniji... inace ako je pesma u c duru onda solo moze da bude ili u c duru ili u a molu jasno ko noc!.... nego da ne duzimo oko ovoga usracemo ljudima metallicu! icon_smile.gif amol i adur nikako ne mogu ako si to pitao! icon_da.gif

poz!

Share this post


Link to post
Share on other sites

shta li si tiI doživeo :roll

nebitno....scenski nastup kod metallice ne postoji osim onog vatrometa na sandmanu i oneu....

Stefane,nemoj da sereš kad nisi ni ušao na koncert! Tako samo možeš ovo da dobiješ: evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e druze moj nemas ti veze sa muzikom! no.gif

 

zar ispadanje iz harmonije da bude improvizacija!? wallbash.gif

SWvi su rekli da je on bulja- od poznatijih gitarista, a ja samo kazem da je solidan i nista vise....

 

inace neko pomenu da on svira te solaze 20-ak godina, pa tim i tuznije sto ne moze posle 20 god sviranja da odsvira ljudski, a to sam rekao zato sto on stalno i konstantno gresi (po malo ali kada pogresi 10 puta na koncertu po tri-cetri tona- onda je to previse!). Budimo realni.... ali inace ja ovo ne postujem da bi ga pljuvao nego ne mogu da dopustim da ljudi izvrcu da je svirao fenomenalno!!!

 

Svi su po malo gresili ali to nema veze.... i oni su ljudi i ja ne zelim da se nisakim svadjam oko toga!!! Tako dakle peace!!!! icon_rockdevil.gif a posle cu napisati moje impresije! icon_mrgreen.gif

E shto kenjash?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeshci nastup svih a posebno Truhilja. Chovek ima kosijaner, e svaka mu chas'! Ja mu skidam kapu (koju dodushe i nemam). Bio sam u prvom redu bre i pregore od ONE vatre, sunce ti jebem sumporasto. Jeste Kirk greshio a i zabole me Slavko. Hetfield i nije zavijao ko shto je znao na ranijim koncertima tako da sam P R E Z A D O V O L J A N icon_da.gif Samo Lars nije dolazio na levu stranu bine ali ko ga jebe rasturio je svirku. Kaku bre to svadju pominju novinari icon_confused.gif Shta li to seru, stvarni mi nije jasno. no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zeshci nastup svih a posebno Truhilja. Chovek ima kosijaner, e svaka mu chas'! Ja mu skidam kapu (koju dodushe i nemam). Bio sam u prvom redu bre i pregore od ONE vatre, sunce ti jebem sumporasto. Jeste Kirk greshio a i zabole me Slavko. Hetfield i nije zavijao ko shto je znao na ranijim koncertima tako da sam P R E Z A D O V O L J A N icon_da.gif Samo Lars nije dolazio na levu stranu bine ali ko ga jebe rasturio je svirku. Kaku bre to svadju pominju novinari icon_confused.gif Shta li to seru, stvarni mi nije jasno. no.gif

e justhell-u u potpunosti se slazem sa tobom! icon_rockdevil.gif

 

a meni je jedino krivo sto nisu ni jednu trzalicu bacili blizu mene... dok su palice letele unaokolo! mhihi.gif

 

p.s. nije poenta u trzalici koja kosta 60 kinti vec u tome da ju je bacio James! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e justhell-u u potpunosti se slazem sa tobom! icon_rockdevil.gif

 

a meni je jedino krivo sto nisu ni jednu trzalicu bacili blizu mene... dok su palice letele unaokolo! mhihi.gif

 

p.s. nije poenta u trzalici koja kosta 60 kinti vec u tome da ju je bacio James! icon_da.gif

justhell je moj brother i zajedno imamo 4 trze od kojih je jednu svirao bash james(ili kirk-ne secam se ko je bacio) a ostale 3 su bacane u grupi icon_da.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

justhell je moj brother i zajedno imamo 4 trze od kojih je jednu svirao bash james(ili kirk-ne secam se ko je bacio) a ostale 3 su bacane u grupi icon_da.gificon_rockdevil.gif

mozda smo se onda i videli... gde ste vi bili!?

ja sam bio kod onog desnog(gledano sa bine) mikrofona! icon_rockdevil.gif - ne skroz desnog ka zapadnoj tribini vec onog blize sredini!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj da se i ja oglasim povodom spektakla. Daklem sta da kazem kada sam gledao jedan od 3 omiljena benda. Ljudi su svojski odradili posao nema sta. Vidi se da du imali poseban motiv pred koncert jer su prvi put kod nas. Slozio bi se sa onima koji hvale Trujillov nastup sigurno je bio za najvisu mogucu ocenu. Ali ipak je na mene odtavio najjaci utisak Jamesov nastup, skidam mu kapu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...