Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

ONDA 3:0 ZA NAS! icon_smile.gif

CUO SAM DA JE KARTA BILA OKO 50 EURA! NIJE NI CUDO STO NISU PRODALI NISTA! MADA JA BIH DAO I 100 DA IH VIDIM! (NEMAM TE PARE, ALI SMISLIO BIH NESTO) icon_cool.gif

HOCE LI MI NEKO RECI KOME DA TRAZIM DA MI PROMENU NICK?! THANX! icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hey, vidimo se 15-og u prvim redovima!! biggrin.gif Btw, od Skoplje vam dolazi najverovatno oko 300-400 ljudi, megju kojima i ljudi od vedechih metal bendova u MK, i vechina njih je vec nekoliko puta gledala Metallicu tako da znaju shta ce se dogoditi!!

 

Nego, meni je sve mi jasno, chak i to da neko nece da gleda Metallicu jer se prodala, jer nema toliko para, jer nije tu, i josh 100 razloga, ali da ode u parku i da ih slusha van stadiona mi je sasvim tragichno, smeshno i bez nikakvog STAVA u sebi!! Pre bih kupio neki posrani divx ili DVD i doma bi ih slushao/gledao i ne bih npravio IDIOTA OD SEBE!! Ali jebiga, neko ne misli tako, STAV - to je to.

 

Blackend is the END...

Nisam bio par nedelja na netu i onda rekoh da prochitam sve postove od kraja maja do 23-24 juna.

i onda mi je ovaj tvoj post upao u oci.

Znam jos sa onog "starog" foruma koliko imas godina i da si cak stariji od mene par mjeseci.

E posto to znam stvarno me cudi tvoj STAV prema ovoj grupi.Kako mozes ljude kritikovati koji idu u park kad isti ti ljudi nemaju mozda ni za cigarete.Pa jel znas kako je stanje u SCG?

Zar ti kao stara "garda" ne osjecas potrebu da kazes da se Metallica i vise nego prodala,da je njen bubnjar prije 8-9 godina proglasio u jednom interviju sa poznatim Metal magazinom citavu METAL scenu mrtvom, crklom, ne postojecem... i da ovaj bend sam ne slijedi one ideale za koje su i oni sami bili spremni ici kroz vatru...

 

Slusaj sad moj STAV...

Skoro citav juni do 22. sam bio kuci u Crnoj Gori i naravno pred taj 15.06 sa prijateljima sam planirao odlazak za Beograd,svi debelo u tridesetim i nikad nisu gledali Metalliku ekipa je bila odlicno napaljena na putovanje.Oprostili bi smo im i Load i Reload i St.Shit i Larsove debilne izjave i sve gluposti koje ovaj bend pravi svojim starim fanovima i 600 kilometara voznje od Budve ali kad nam je frend iz Beograda javio da je ufuravanje oko 40€ jednoglasno smo donijeli odluku da ostajemo kuci.

Svi mi imamo familije a neki boga mi i djecu.

Koji je fazon trpati milionerima lovu u dupe?

Pa zar nije Deep Purple dokazao da moze i drugacije?

Ja cu u svakom slucaju radije dati lovu za neke male underground bendove neko izdrzavati Larsove kuce sa bazenima,Kirkove sklonosti prema Rembrantu i Pikasu,Jamesove odlaske u lov...

Ja sam ih gledao par puta i to dok su jos imali svi dugu kosu i nisu bili narodni bend, i mislim bolje je sto nismo otisli, ovako makar necu pokvariti sliku koju sam tada vidio kad je bilo neke magije...

 

Neka hvala , ne vise...

Edited by dr.lecter

Share this post


Link to post
Share on other sites

MA STA REKAO I MISLIO BILO JE DO JAJA!

NE MOGU NEKIMA OBJASNITI, JER NE ZNAJU STA SU PROPUSTILI!

SVI SU GLEDALI NEKE SNIMKE SA ST.ANGER TURNEJE I KAZU DA SU LOSI, HETFIELD LOSE PEVA, AND SO ON....

BILO JE SUPER! HETFIELDA SMO MALO CULI (PUBLIKA JE PEVALA), ALI JE SVIRKA BILA NA MAXU!

ZAO MI JE STO NISAM STARIJI I NISAM ISAO NA NEKE STARE TURNEJE, AL STA SAM MOGAO DA VIDIM, BILO JE ODLICNO! musik19.gifmrred.gifpivopije.gif

 

POZ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Klasihni bolidi. Kaki su to metalni degeni kad ni na metallicu nece.

 

Pazi ovako, meni je Zagreb bliži od Beograda i veoma dobro znam šta se dešava tamo.

Suzbijanje piraterije je otišlo daleko, i ti ljudi daleko više moraju da razmišljaju kad ulažu svoj novac u, tako da kažem, muziku - bilo u vidu kupovanja diskova ili odlazaka na koncerte. Drugo što je u vezi sa tim jeste činjenica da je broj metal dešavanja puno veći (da ne nabrajam ko je sve dosad gostovao u Hrvatskoj, a i Sloveniji koja je komšiluk), tako da se u nekim trenucima stvarno mora premišljati...

A oko čega se 80% vas ovdje moglo premišljati?

 

Jaymz D N, Devils Dance:

Da ste na ovom forumu odmakli malo dalje od ove teme imali bi malo više poštovanja za Doktorove riječi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro Boro oni to gledaju iz svog ugla a ja iz svog,razumijem ih.

Sam si dao primjer Hrvatske, da je vise koncerata bilo bi i vise razmisljanja dje uloziti pare.

Recimo ovako ako dodje Anthrax koji u svakom sluchaju nece traziti te pare onda ce neko ko bude odgledao oba benda vidjeti koliko je skupo platio Metaliku...

Anthrax sviraju ovde za 20-22€ i ne mogu vjerovati da bi trazili kod nas isto ili nedaj boze vise, a daju maksimum sto Metal srce samo pozeljeti moze.

U to sam se uvijerio jos jednom prije 3 dana Bang Your.. Festu...ljudi prze..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doktore, daj Bože da jedna desetina onih koji su išli na Metaliku pogleda Anthrax.

Fora je ta da je šuplje vazdizati koncert u nebesa ako je to ustvari jedini pravi koncert koji su gledali dosad, i ako ne postoje elementi za poređenje...

A o finansijskoj strani stvari ne bih ni htio pričati. Mogu misliti šta će biti kad krenu bendovi dolaziti, pa kad cijene karata budu 3-4 puta jeftinije od ovih za Metaliku... Kakvo će se tad kukanje čuti.

 

Inače, o otkazivanju koncerta u Hrvatskoj - jako zanimljiva rasprava se razvila:

http://www.roadrun.com/blabbermouth.net/ne...ewsitemID=24045

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bio par nedelja na netu i onda rekoh da prochitam sve postove od kraja maja do 23-24 juna.

i onda mi je ovaj tvoj post upao u oci.

Znam jos sa onog "starog" foruma koliko imas godina i da si cak stariji od mene par mjeseci.

E posto to znam stvarno me cudi tvoj STAV prema ovoj grupi.Kako mozes ljude kritikovati koji idu u park kad isti ti ljudi nemaju mozda ni za cigarete.Pa jel znas kako je stanje u SCG?

Zar ti kao stara "garda" ne osjecas potrebu da kazes da se Metallica i vise nego prodala,da je njen bubnjar prije 8-9 godina proglasio u jednom interviju sa poznatim Metal magazinom citavu METAL scenu mrtvom, crklom, ne postojecem... i da ovaj bend sam ne slijedi one ideale za koje su i oni sami bili spremni ici kroz vatru...

 

Slusaj sad moj STAV...

Skoro citav juni do 22. sam bio kuci u Crnoj Gori i naravno pred taj 15.06 sa prijateljima sam planirao odlazak za Beograd,svi debelo u tridesetim i nikad nisu gledali Metalliku ekipa je bila odlicno napaljena na putovanje.Oprostili bi smo im i Load i Reload i St.Shit i Larsove debilne izjave i sve gluposti koje ovaj bend pravi svojim starim fanovima i 600 kilometara voznje od Budve ali kad nam je frend iz Beograda javio da je ufuravanje oko 40€ jednoglasno smo donijeli odluku da ostajemo kuci.

Svi mi imamo familije a neki boga mi i djecu.

Koji je fazon trpati milionerima lovu u dupe?

Pa zar nije Deep Purple dokazao da moze i drugacije?

Ja cu u svakom slucaju radije dati lovu za neke male underground bendove neko izdrzavati Larsove kuce sa bazenima,Kirkove sklonosti prema Rembrantu i Pikasu,Jamesove odlaske u lov...

Ja sam ih gledao par puta i to dok su jos imali svi dugu kosu i nisu bili narodni bend, i mislim bolje je sto nismo otisli, ovako makar necu pokvariti sliku koju sam tada vidio kad je bilo neke magije...

 

Neka hvala , ne vise...

Potpisujem sve sto si rekao mudri covece. Metallica je MTV komercijalni bend koji vise nema nikakve veze sa metalom i sa r'n'r-om. Pljunuli su na sve stare fanove i izgubili su najveci deo svoje publike u svetu. Sada ih slusaju ljudi koji slusaju i Pink. Ali oko jednog se ne slazem. Ko je iz BGD-a (ili blizu) trebao je skupiti pare i otici na koncert cisto da vidi kako to izgleda. Ipak je to tehnicki spektakl. U Zagrebu razumem sto nisu kupovali karte jer tamo imaju veci izbor. Ovde nema i zato je koncert Metallice bio znacajan, ali ga ja stavljam u isti rang sa recimo Pink koja je uskoro najavljena. BTW, koncert Anthrax je otkazan. Vise nema najave ni na njihovom sajtu tako da je to izgleda definitivno. Sorry ljudi ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...