Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Dobra ideja, samo zar ne mislite da bi onda moglo doci do negodovanja Metalikinih anti-fanova i ostale bagre. By the way, ako neko zeli "Hunger" od Metalike neka kaze, album je bruka dobar, samo nisam siguran kada je snimljen. Znam samo da ima 2-3 pesme sa Megadethom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se Tributea tice meni je VRH "A Punk Tribute To MetallicA"! musik19.gif

 

Uzasno mi se svidja i kompilacija "Metalliska" gde doduse ima samo Motorbreath od tallice ali ima i Maidena i bla bla bla mrred.gif

 

A Pat Boone i njegov album No More Mr. Nice Guy i obrada Enter Sandmana - to se smejem svaki put kad cujem mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izrazio si se malo pregrubo u vezi Motorheada...Nisam ni ja njihov fan,ali malo postovanja,please! biggrin.gif

A ono u vezi Maidena...Stariji bend mozda jesu,ali ne bih sad raspravljala o kvalitetu...Jednostavno,nisu po mom ukusu... no.gif  biggrin.gif

ukus i kvalitet TREBA RAZDVOJITI, ko poznaje muziku to moze....megalomanica je samo agresivnija muzicki od mejdna i nista dalje, anyway ostaje fakat da je i megalomanica jedan od najvecih bendova ikad....

inace, za motorhead stojim izA izjave zato shto je bend i po 'ideji' (stavljam u zagradu jerbo je to kvazi-ideja) i muzicki totalno siroV i anti-intelektualan u meri da to pocinje da smeta....s takvom zivotnom filozofijom iz lemijevih textova i djubriste je nedostizan cilj - maloumnost totalna....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj malo, tekstovi su Lemmyev zivot, price kroz sta je prosao i neka razmisljanja i osvrt na sve to. Sta ocekujes, kakvu filozofiju? Nema sta tu da se filozofira, covek kaze kako jeste i kako on to vidi, to sto je sirovo i nema nekog lickanja, to je njegov stil... to je Rock 'N' Roll...muzika za ljude svene svoje realnosti. Sve je to sex.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj malo, tekstovi su Lemmyev zivot, price kroz sta je prosao i neka razmisljanja i osvrt na sve to. Sta ocekujes, kakvu filozofiju? Nema sta tu da se filozofira, covek kaze kako jeste i kako on to vidi, to sto je sirovo i nema nekog lickanja, to je njegov stil... to je Rock 'N' Roll...muzika za ljude svene svoje realnosti. Sve je to <a sex

icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Edited by Zakk Fade To Black

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj malo, tekstovi su Lemmyev zivot, price kroz sta je prosao i neka razmisljanja i osvrt na sve to. Sta ocekujes, kakvu filozofiju? Nema sta tu da se filozofira, covek kaze kako jeste i kako on to vidi, to sto je sirovo i nema nekog lickanja, to je njegov stil... to je Rock 'N' Roll...muzika za ljude svene svoje realnosti. Sve je to sex.

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

khkh....ti to ozbiljno....

btw. i to shto bi ti nazvao 'antifilozofijom' je takodje odredjena (glupa) zivotna filozofija....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw. i to shto bi ti nazvao 'antifilozofijom' je takodje odredjena (glupa) zivotna filozofija....

 

 

 

"Zivotna filozofija" je ipak bolja, odnosno realnija od bilo koje filozofije koja ukljucuje: maceve, zmajeve, ratove zvezda, hobite, Gulivera i ostalu bandu. O tome uopste necu da raspravljam.

 

Vise cenim realno, pa makar se kosilo sa nekim mojim stavovima i verovanjima. Glupo bi bilo reci da je zbog toga necija filozofija glupa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Zivotna filozofija" je ipak bolja, odnosno realnija od bilo koje filozofije koja ukljucuje: maceve, zmajeve, ratove zvezda, hobite, Gulivera i ostalu bandu. O tome uopste necu da raspravljam.

 

Vise cenim realno, pa makar se kosilo sa nekim mojim stavovima i verovanjima. Glupo bi bilo reci da je zbog toga necija filozofija glupa.

opet je ovde pitanje tvog neshvatanja, ovde nije vazno shta je moja filozofija, nego shta je pogresno, ne znaci da je pogresno jer nije moje, zaR tako shvatas stvari....

a macevi i ratnici, i to je sranje na svoj (drugi) nacin....

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da... Sta mi treba:

Live Shit ali video. Ne pitam jel' su 2 DVDa ili je DivX samo da su OBA koncerta tu...

 

Mrzim ih jer ne moze da se naruce samo DVDovi. Moras da narucis ceo komplet sa 3 CD-a i 2 DVDa i to je onda preskupo za moj ukus. Tj sto bih placao 30$ vise kad imam te CDove (i originale i bugare a i mp3 buahahahah). Dakle: Pomagajte ljudi musik19.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...