Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

icon_smile.gif

Ovo bi mogli da budu LEVELi:

1. James: popiti sto duplih Jack Danielsa u roku od 30 sec.!

Najlaksi nivo!

 

2.Lars:Nauciti danskog Larsa sto vise americkih psovki za 45 sec.

Middle !

 

3.Hammet: Nauciti solo na kraj sela yellow house

EXTRA HARD !

znaci li to Da vise ne branis kirka kada ga prozivam.... icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti ocito nemas St. Anger original disk jer na njemu ima preview te igre. I ona se ne pravi po SKOMu jer je pocela da se pravi 2003. i najavljena je za 2005. a vec godinu i po nema NI RECI o njoj tako da kad bude bice a verujem da ce biti zesce njesra ali sa dobrom muzikom mhihi.gif

pa rekao sam ti da nemam DVD, a i nemam bas "vremena" za kupovinu originala (ako me razumes) icon_wink.gif ! uzgred, nabavljam ti Live Shit - San Diego na DVD-u! icon_mrgreen.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebalo vas sve $$$ samo da znate!!! Pa sta ako su prodali album sirim masama. ONI SU KRALJEVI i to mozete samo da poreknete kada vas bend bude imao toliku popularnost. Oni muzicki mozda nisu jaki, ali zato imaju svoj fazon za razliku od bandova tipa Blind Guardian koji bez Tolkiena ne bi ni postojali. Ja bih ubio da tako prodam neki svoj album ( a vi kao ne bi???) zato ga svi sisajte Metallica je keva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam ja nista protiv promene njihovog zvuka. ima likova koji vole da pljuju po load/reload, pa i po blacku. ja nisam od tih. ova 3 albuma su odlicna, nisu thrashcina, ali valjaju itekako. a lars je stvarno ispao lar$ kad je pravio ono sranje sa napsterom. takav potez se pre ocekivao od nekih zvezda tipa britni negoli od njega, taj bi verovatno rekao da nismo pravi fanovi jer nemamo originale, nego pirate. a to je bezveze. jeste da oni zive od svoje muzike ali to nesto piratiranja im nece mnogo uzeti iz dzepa. inace ja postujem larsa kao bubnjara, jer stvarno zna posao, ali malo je ispao picka sa napsterom. a inace jedini los potez metalike je stanger. sta im je ono trebalo, ne znam. ako su i hteli da prosire auditorijum, ne bih rekao da su tu postigli veliki uspeh - pre bih rekao da su oterali vise starih negoli sto su privukli novih fanova. u principu album i nije los, ali pesme mnogo dugo traju ako se uzme u obzir da se uglavnom satoje iz 2-3 riffa, nema solaza, a i tekstovi su mogli biti bolji. al kad 7 minuta tupi st. anger round my neck i fuck it all i i need my anger bla bla dodje mi da zaspim. a i stim - dublje mislim nije moglo, jos malo pa bi gitara imala stim ko bass.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako si mislio na to da Lars ne zna da svira ONDA STE DEBELO POCELI DA PRETERUJETE !!!! Pa ajde sad,zna li uopste neko iz metalike da drzi uopste neki instrument? wallbash.gif

 

Sunray: Jao,ocekivao sam te.Al' nisam ti se pridruzio u misljenju,ne sikiraj se. Nisam se niceg drugog smesnijeg mogao setiti. icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E odslusajte Motorheadache EP i cucete kako Lars zna da svira...

 

On je FENOMENALAN muzicar ali S-T-U-D-I-J-S-K-I. Uzivo je samo jedan sasvim OK bubnjar. Protiv Kirka nemam nista. Rob je zver. James je ubedljivo najozbiljniji MUZICAR u bendu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

za larsa se govori da je najbolji ili medju najboljima jer je clan metallice, ni zbog cega vise! da je svirao u nekom drugom manjem, ili manje uspesnom bendu, ne bi niko ni obratio paznju na njega! nemojte da me pogresno razumete, ima on super pesmica, ali ima i mnogo, mnogo boljih bubnjara! prosek!

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Porazgovarajte malo sa nekim renomiranim bubnjarima, neka vam oni kazu sta misle jer ipak je to njihova struka, a ne ovako laicki da odvaljujete gluposti. Ne moras biti ekspert da bi znao Larsove kvalitete, covek je tehnicar, sto je kod mene veoma cenjeno, a takvu tehniku i poznavanje ritma mogu da sanjaju neki cuveni Thrash bubnjari.

 

P.S: Dobro ima stvarno slepaca...

Edited by Antichrist Superstar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...