Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Eto,iz vasih postova se vidi da imate veze sa bubnjevima samo preko cd-playera(svaka cast izuzecima).I kako onda mozete ovde da se ubacujete sa postovima tipa lars nema pjma,onaj ima pojma i sl.

Ako spadate u grupu gore pomenutih,manite se takvih postova,ispascete pametniji.A diskusiju prepustite poznavaocima(zato i postoji forum MUZICARI)

Ovako samo ubijate volju za slusanjem mladjim,neiskusnim metalcima kojih ovde ima na hiljade. Stvarate im pogresnu sliku.Sliku,u kojoj ni jedan clan metallice nikad nije ni cuo za muziku,a kamoli pravio muziku.

A to necemo...valjda icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To beshe ona shto ne moze da je odsvira uzivo?

 

poz

 

DYERS EVE!!!

 

evo link da skinete Dyers Eve uzivo!!!

 

A diskusiju prepustite poznavaocima(zato i postoji forum MUZICARI)

 

koliko ja znam ovo nije forum MUZICARI... icon_confused.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavio sam Rapid Fire (za mikrofonom Rob Halford), Am I Evil? (na stageu ceo Diamond Head) i So WHat? (za mikrofonom Animal).

 

Imam i jedan interview sa Larsom (posle Load-a) gde on kaze da vise nece snimati albume koji ce da lice na prva cetiri jer je glupo ponavljati se

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zanima me koji ce fazon furati na sledecem albumu,ako nastave ovako da >napreduju< no.gifno.gifno.gif

nazalost ocekujem da ce album biti slican st.angeru (kao sto su slicni load i reload), jer treba da izadje ove godine pocetkom leta a ipak , to je mali vremenski period da bi se nesto drasticno promenilo u odnosu na prethodni album...no nadam se da greshim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nazalost ocekujem da ce album biti slican st.angeru (kao sto su slicni load i reload), jer treba da izadje ove godine pocetkom leta a ipak , to je mali vremenski period da bi se nesto drasticno promenilo u odnosu na prethodni album...no nadam se da greshim...

I ja se iskreno nadam da nece biti tako... icon_sad.gifno.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па не може се очекивати да нови албум Мetallice буде различит од St.Anger-а, јер као што је неко рекао веома је мали временски период да би се нешто променило, а и песме које ће изаћи на новом албуму само су део песама које нису изашле на прошлом албуму! icon_da.gif

Edited by Jaymz Doofy Neegroothin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...