Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Guest kArLo

Ne prva 4 nego ko god je dosad voleo bilo koji album Metallice nece mu se svideti jer su rekli da ce biti razlicit od svega sto su dosad radili. Zivi bili pa videli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ko zna na sta ce to da lici...Ja sam prestala da razmisljam o tome,i nemam nikakva ocekivanja,kako se ne bih razocarala ako to ne bude onako kako sam ja zamisljala...Jedino cemu se nadam su dobre gitare (cega ce 100% biti biggrin.gif ),i da ne bude nekih preverzija sa zvukom - mislim na meshanje sa nekim tamo repom,ili tehnom,ne d`o Bog...Ali,koliko su momci udareni,ne bi me ni to zachudilo. :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm mettalica hm to mi zvuci kao neki truli bend, ili jedino ja imam osecaj truljenja kada slusam novije albume? Oni nisu metal!!! Mozda ce novi album biti americki kantri 8)

 

...Mislim da si ti najbolje isprognozirao biggrin.gif ...Hahaha...Americhki kantri smile.gif !Super smile.gif ...Strava si me nasmejao smile.gif:mrgreen:smile.gif !

 

Samo,imam jednu stvar da dodam (kad ja kazem jednu,mislim na jednu OPSIRNIJU pricicu:)) - ni njihovim novijim albumuma nista ne fali.I kakve veze ima to sto nisu metal vise!?!?!?To ih ne cini losim.A to da li su oni truli bend ili ne,bolje ne pokusavaj da otkrijes,jer ce se opet naci gomila ljudi koja ce ti reci suprotno.Kao ja,npr...S` tim sto cu ja reci samo to,i nista vise.Jer ne zelim svadje.Bitno je samo to da moras da izneses svoje misljenje u malo boljem obliku - da kazes da ti se oni mozda ne svidjaju,ili da ih mrzish,ili sta-vec,ali NIKAKO da TI donosis zakljucak o tome da li su oni truli ili ne!Aj` ti uradi ono sto su oni,ako mozes...Tek kad to izvedes,mocices da govoris o tome koliko su truli...

 

...Begam ja sad,dok nisam nastavila da pisem :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm mettalica hm to mi zvuci kao neki truli bend, ili jedino ja imam osecaj truljenja kada slusam novije albume? Oni nisu metal!!! Mozda ce novi album biti americki kantri 8)

 

Po tebi je sve trulo sto nije metal?

Bilo bi super kada bi bili country!!!Ili jos bolje,da pocnu prziti neki Vaughan-ovski blues!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zalosno je to sto se brojni klinci loze na ovaj M$$$cA otpad samo zato sto se njihove majice nalaze na jeftinim pijacama i buvljacima,pa onda misle AAAUUU STO SAM METALAC-PA JA IMAM METAL lica MAJICU,PA JA MORA DA SAM METAL lac.

 

tuzna praksa koju treba ugusiti i sputati na svaki nacin! sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da,ima u tome istine.Ja u gradu vidim dva klinca kako idu ulicom,jedan nosi majicu Metallice,a drugi 2pac.Ili takodje neki sto nosi majicu Cannibal Corpse a drzi svoju mamu za ruku,nije imao vise od 10 godina.Ali ima i onih true metalaca koji znaju sta nose i oni su u mnogo vecem broju od ovih ostalih.Uvek ima nekih pacijenata koji misle da su 8) ako nose takve majice,ali njih samo treba ignorisati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da,ima u tome istine.Ja u gradu vidim dva klinca kako idu ulicom,jedan nosi majicu Metallice,a drugi 2pac.Ili takodje neki sto nosi majicu Cannibal Corpse a drzi svoju mamu za ruku,nije imao vise od 10 godina.Ali ima i onih true metalaca koji znaju sta nose i oni su u mnogo vecem broju od ovih ostalih.Uvek ima nekih pacijenata koji misle da su 8) ako nose takve majice,ali njih samo treba ignorisati.

 

Mmmm...I love your signature:)...

 

Usput,ima nas normalnih koji se lozimo na `Tallicu zato sto jednostavno pratimo bend odavno...Zasto bismo sad prestali,kad nisu izgubili na kvalitetu,vec,naprotiv,dobili...??...

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo texta jedne od pesama sa novog albuma (text je iz zvanicnog newsletter-a tako da ma koliko neverovatno (glupo) text delovao, tacan je (nazalost): dakle citajte i placite (fanovi Metallice)

 

DK* Rolls lyrics:

 

Hey man, do your yes' have a no?

Hey man, won't you kick it out some more?

Hey man, watch your language, motherfucker

 

Drown my enemy,

Drown my enemy,

What's inside of me,

Roll, dead Kennedy, roll

 

 

(*DK-dead Kenedy)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam PLAKAO kada sam cuo "S&M". Toliko je dobro da je izazivalo bol i suze. Verujem da ce me momci ponovo prijatno iznenaditi 8O

 

A ja ne zelim ni da mislim koliko ce to biti "prijatno"! Brrrrrrrr... Fuckin' creepy!

 

Mozda bude malo rapa, nu metala, pop rocka i svega po malo vrlo popularnog. Oni samo teze onom sto je popularno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju, ono za cime oni teze je nesto sto ti nikada neces shvatiti. Ti si toliko zadrti Metal lac (kurac palac) da ne mozes da shvatis da je MetallicA najbolji bend na svetu. Tebe boli sto su oni "izneverili metal" ali oni kad bi hteli oni bi ponovo bili bogovi metala. Sad sto je to izaslo iz trenda to je problem... Oni prave MUZIKU za razliku od svih ovih nazovi bendova koji su aktuelni u svetu...

Jesam li rekao pre?

METALLICA JE CUDO!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj, sad ispade da je Metallica najprogresivniji bend na planeti! E, ovo jeste cudo! Dream Theater, Symphony X, Shadow Gallery, Queensryche i mnogi drugi - stidite se! Kako vas nije nije sramota da se krijete pod imenom progressive metal! Ne mozete vi bit napredni koliko Metallica! smile.gif

 

Phantom Lord, jos jednom si prevazisao sebe! Koju ti to teoriju ovdje vidis, junace?!

 

Jaymz, niti sam ja zadrti metalac (slusam skoro sve od klasike, preko bluesa, jazza, rocka, punka, irish folka, do metala!) niti je Metallica napravila dobar album u zadnjih deset godina! Kako su mi poznati takvi likovi - samo od metala slusaju Metallicu, culi su nesto od novih bendova ono - "u prolazu", i sad je odjednom Metallica najbolji bend na planeti! Divota!

 

Samo mi objasni kad su ovi iz Metallice bili "bogovi metala"??? Ti si nesto pricao kako je Metallica stvorila metal, je l' tako bi?! No, samo onako da te priupitam - da li si ti cuo za nesto sto se zove NWOBHM??? Ma ja to cisto koliko da pitam... :roll:

 

Jaymz, vidis li da si toliki fan Metallice da ne znas sta je lose a sta dobro! Ali vazno je da je tu James i da repuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

niti je Metallica napravila dobar album u zadnjih deset godina!

Ali vazno je da je tu James i da repuje...

 

U pravu si Willy. Metallica je stvarno potencijalan bend, ljudi su genijalci i sve to stoji. Ja ih volim, tj. volim sve osim repovanja, nekog njihovog kantrija i sl. Steta sto je onako potencijalan bend poceo da pravi istinska sranja i tako pljune na citav svoj prijanji rad.

Metallica jeste bend koji treba da se cijeni, ali slazem s Willyijem da ima toliko dobrih drugih bendova koji zasluzuju mnogo vise paznje od Metallice. Evo, klasican primjer je Savatage. Ja ih slusam od prosle godine (sramota :oops: ), a oni su po meni zaista suvi kvalitet, gotovo svi njihovi albumi. Ostali su vjerni onome sto rade i sto vole, a uopste nemaju toliku popularnost. Steta, zaista... I nemaju je zato sto televizije furaju Metallicu i sl. a to drugi bendovi osjete na svojoj kozi.

Ako si pravi fan nekog benda, znaci da ga podrzavas zato sto ti se svidja muzika koju prave, zato sto ta muzika ima odredjeni kvalitet i sl. Ali, ostati fan cak i ako taj bend jede govna s mnogim stvarima... To nikada necu razumjeti. Mislim da istinski vjerni fanovi ne treba da podrzavaju one stvari koje bend cine losim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

niti je Metallica napravila dobar album u zadnjih deset godina!

Ali vazno je da je tu James i da repuje...

 

U pravu si Willy. Metallica je stvarno potencijalan bend, ljudi su genijalci i sve to stoji. Ja ih volim, tj. volim sve osim repovanja, nekog njihovog kantrija i sl. Steta sto je onako potencijalan bend poceo da pravi istinska sranja i tako pljune na citav svoj prijanji rad.

Metallica jeste bend koji treba da se cijeni, ali slazem s Willyijem da ima toliko dobrih drugih bendova koji zasluzuju mnogo vise paznje od Metallice. Evo, klasican primjer je Savatage. Ja ih slusam od prosle godine (sramota :oops: ), a oni su po meni zaista suvi kvalitet, gotovo svi njihovi albumi. Ostali su vjerni onome sto rade i sto vole, a uopste nemaju toliku popularnost. Steta, zaista... I nemaju je zato sto televizije furaju Metallicu i sl. a to drugi bendovi osjete na svojoj kozi.

Ako si pravi fan nekog benda, znaci da ga podrzavas zato sto ti se svidja muzika koju prave, zato sto ta muzika ima odredjeni kvalitet i sl. Ali, ostati fan cak i ako taj bend jede govna s mnogim stvarima... To nikada necu razumjeti. Mislim da istinski vjerni fanovi ne treba da podrzavaju one stvari koje bend cine losim.

 

amen!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Phantom Lord, jos jednom si prevazisao sebe! Koju ti to teoriju ovdje vidis, junace?!

Mislim na tvoje poruke tipa "Metallica je bila nekad prosecan bend,a sad su sranje".Tu se vidi tvoja objektivnost.Toliko bendova spominjes,i svaki od njih hvalis,a samo je Metallica losa.Sve tvoje filozofije se svode na "Iron Maiden je najbolji" i "Metallica je sranje".Stalno navodis jedne te iste argumente koji nisu tacni,i nikako nisi dokazao svoje tvrdnje,junace.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Phantom Lord, jos jednom si prevazisao sebe! Koju ti to teoriju ovdje vidis, junace?!

Mislim na tvoje poruke tipa "Metallica je bila nekad prosecan bend,a sad su sranje".Tu se vidi tvoja objektivnost.Toliko bendova spominjes,i svaki od njih hvalis,a samo je Metallica losa.Sve tvoje filozofije se svode na "Iron Maiden je najbolji" i "Metallica je sranje".Stalno navodis jedne te iste argumente koji nisu tacni,i nikako nisi dokazao svoje tvrdnje,junace.

 

Phantome, ti treba da shvatis da meni Metallica nikad nije bila nesto posebno! Moje misljenje! Ne mogu da kazem (objektivno) da su njihova prva cetiri albuma losa, ali za mene su prosjecna, a poslije toga su postali sranje (ovo je objektivno icon_da.gif )!!! Drugo, volim Metallicu cesce da "cacnem" da vidim kako se ti "koprcas"! icon_mrgreen.gificon_da.gificon_mrgreen.gif

 

I, btw, kad kazes "argumenti" oni mogu samo biti tacni (bar se tako danas ta rijec definise)! Znaci negdje u podsvijesti ih prihvatas, ali suvise volis Metallicu da bi primjetio da su zaglibili do guse! icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo texta jedne od pesama sa novog albuma (text je iz zvanicnog newsletter-a tako da ma koliko neverovatno (glupo) text delovao, tacan je (nazalost): dakle citajte i placite (fanovi Metallice)

 

DK* Rolls lyrics:

 

Hey man, do your yes' have a no?

Hey man, won't you kick it out some more?

Hey man, watch your language, motherfucker

 

Drown my enemy,

Drown my enemy,

What's inside of me,

Roll, dead Kennedy, roll

 

 

(*DK-dead Kenedy)

 

..Da,da,da...Dobijam i ja newsletter...PA STA?!?!? icon_evil.gif :x Tu pesmu su i svirali,i bas me zanima kako zvuchi,iako je text vrlo kratak i bezvezan (u odnosu na sve ostalo sto je Jaymz napisao do sada...).Osim toga,teorije nema da ostali textovi budu takvi.A ako budu,bice to veelikoo razocharenje i za mene (koja sam zadrti MetallicA-fan),jer Jaymz je chovek od talenta,i steta bi bilo da ga ne iskoristi...A znam da ce ga iskoristiti,jer je to radio i ranije,tako da ne brinem:)...

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Phantome, ti treba da shvatis da meni Metallica nikad nije bila nesto posebno! Moje misljenje! Ne mogu da kazem (objektivno) da su njihova prva cetiri albuma losa, ali za mene su prosjecna, a poslije toga su postali sranje (ovo je objektivno  icon_da.gif )!!! Drugo, volim Metallicu cesce da "cacnem" da vidim kako se ti "koprcas"!  icon_mrgreen.gif  icon_da.gif  icon_mrgreen.gif

 

I, btw, kad kazes "argumenti" oni mogu samo biti tacni (bar se tako danas ta rijec definise)! Znaci negdje u podsvijesti ih prihvatas, ali suvise volis Metallicu da bi primjetio da su zaglibili do guse!  icon_da.gif  icon_da.gif  icon_da.gif

 

Cackaj ti Metallicu koliko hoces,meni nije problem da pobijam tvoje argumente.Videces,ti ces se umoriti mnogo pre mene. icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

 

Argumenti uopste ne moraju biti tacni.Tacni su za onog koji veruje da su tacni,a ne za svakog.Cinjenice moraju uvek biti tacne,a CINJENICA JE da je Metallica mnogo veci i bolji bend nego sto ti mislis.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Phantome, ti treba da shvatis da meni Metallica nikad nije bila nesto posebno! Moje misljenje! Ne mogu da kazem (objektivno) da su njihova prva cetiri albuma losa, ali za mene su prosjecna, a poslije toga su postali sranje (ovo je objektivno  icon_da.gif )!!! a:

 

A kakva ti je to objektivnost?!?Meni su "Black" i "Load" fenomenalni,ali to nemora znaciti da su najbolji albumi u istoriji rock n'roll-a.Isto tako ako se tebi ne svidjaju ne mora znaciti da su sranje.Willy,ti i objektivnost ste dva sasvim razlicita pojma. icon_da.gif

I nesto sto dugo ne rekoh:LOAD RULES!!!

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...