Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Ne bratance,najjace je kad Lars na SKOM 1 prica,"u,ja sam voleo megadeth potajno,pogotovu Peace sells,to mi je omiljena ploca...",a na SKOM2(boze sto vi metalika fanovi zaostajete) dat je ORIGINAL,nemontiran snimak te scene koja otprilike ide" u ja sam voleo megadeth i jedna od mojih najomiljenijih,najhevijih icon_biggrin.gif ploca svih vremena je upravo od megadeth...a...ovaj....a.... peace...a....peace..

-(neko) PEACE SELLS,RUST IN PEACE?

-(lars) Peace,yeah,peace...(laugh) I knew there was some PEAS(grasak,valjda je na to mislio,ako je to uopste bila fora)...hahaha...

 

...fuckin' prick ! icon_mad.gif

 

 

@ Jamz

Ja bi reko da ovo PADAWAN znaci pavijan. mhihi.gif

Jer normalno bi mi jedino zvucalo:"Srnde,kecaju te ko mladog(young) pavijana."

Ne znam,kod nas postoji izraz... icon_biggrin.gif

Inace Jamz,ti volio da idemo na koncert,ALI da ja donesem fuck ups...Veoma lepo od tebe... icon_sad.gifno.gif

Salim se,ja cu tebi da donesem fuck ups,al' ti meni donesi onih 2600 hi-res slika Angeline Jolie icon_biggrin.gif . mmmmm.....Angelina...(homer icon_smile.gif )

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Kali:

Tzv. bonus materijal sa izbacenim scenama, trailerima, konfererncijama za stampu, intervjuima, audio komentarima benda na neke scene itd itd...

 

Aham, na to se znaci misli... icon_wink.gif ... e, vidis, totalno sam zaboravila da je SKOM dupli disk... ortakinja & ja smo jos letos odgledale prvi deo kod nje i posle toga smo se nesto zajebavale pa smo zaboravile da postoji i drugi wallbash.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bratance,najjace je kad Lars na SKOM 1 prica,"u,ja sam voleo megadeth potajno,pogotovu Peace sells,to mi je omiljena ploca...",a na SKOM2(boze sto vi metalika fanovi zaostajete) dat je ORIGINAL,nemontiran snimak te scene koja otprilike ide" u ja sam voleo megadeth i jedna od mojih najomiljenijih,najhevijih icon_biggrin.gif ploca svih vremena je upravo od megadeth...a...ovaj....a.... peace...a....peace..

-(neko) PEACE SELLS,RUST IN PEACE?

-(lars) Peace,yeah,peace...(laugh) I knew there was some PEAS(grasak,valjda je na to mislio,ako je to uopste bila fora)...hahaha...

da, to je takodje iz Behind The Music - Megadeth DVD.

 

taj sto je dobacivao, bio je valjda James koji je sjedio pored Larsa.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Fap:

Hahaha vidim dobre vesti se sire gradom : )

Aj bez zezanja idemo a usput bi stvarno mogli da razmenimo nekoliko stvari tipa o Metlici ili whatever...

 

Gledao sam SKoM veceras po jubilarni 20-ti put i kad vec pricamo o naj detaljima meni je naj onaj krupnjak cinije sa bananama i Trujillo u pozadini evotigana.gif Slucajnost ili genijalnost rezisera? icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje zezanje covece?!

Ja ti ozbiljno kazem da idemo.Aaaaaa,ti sad cim sam pomenuo Angelinu sevrdas,a? A teo bi samo za sebe,a? E pa burazeru,nece moci,a,NE,NE ! mrred.gif Angelinu ti meni daj ako oces fuck ups,a za drugo cemo lasno! mhihi.gif

Pazi ti njega...On bi teo Angelinu samo za sebe...ccc...

Slusaj Jamz,pred tobom je sada najvaznija zivotna odluka,METALIKA ILI ANGELINA ? icon_uhoh.gif

Ja mislim da teze pitanje za bilo kog fana ne postoji!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ti je brate lutrija, zna se recimo dva sata pred svirku icon_smile.gif

Vala ni tad se ne zna,sad si me podsetila.Ustvari ne zna se uopste.Valjda ce na tref da budu u neko pristojno vreme. Nigrootine,aj svirajte za mene i Jamza no remorse ili metal militiu (ako ste vezbali).Promenite malo repertoar icon_smile.gif

 

E Jamze,posto smo se dogovorili da idemo,aj da vodimo i srndeta! icon_mrtav.gif

laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E samo nemojte prvi. Nije mi bas 3p da odem u 6 popodne na koncert na zatvorenom!? Mali SKC ili veliki?

'Ajde bre prijatelju, mnogo fantaziras....na hipodromu nastupaju!

Ko zeli zaista da cuje Underdeath, doci ce u bilo koje vreme!

 

 

P.S. Nema ispita koji specava pravog njihovog fana da se pojavi na svirci!

 

icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...