Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Mora se priznati da je Kill 'Em All 70 % bezveze. icon_da.gifwallbash.gif

E Srnde, ako ne povuces ovo sto si rekao, stavicu te u potpis kao kvotu za NAJMALOUMNIJE IZJAVE 2005. godine... icon_da.gifmhihi.gif

@fap_mashina - sto bas Metal Militia? icon_confused.gif Meni je ta pesma najslabija, odmah iza Pulling Teeth no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa dragi metallicani,doslo je vreme da se rastajemo na (malo) duze vreme. F.A.P. odlazi na FUCKultetu BG,tako da nema vise kompjutera,vremena itd.

Hteo sam bas ovde da se pozdravim zato sto smatram da je ovo najkvalitetnija ekipa od svih foruma,iako mi metalica nije bas najomiljeniji bend.Svi ovde ste super likovi,pa cak i srnde. icon_wink.gif

I tako,valjda cu da nadjem neki internet kafe ili neku igraonicu da mogu opet da se nadmudrujem s vama.

Do tad,sve najbolje vam zeli f.a.p. mashina!

tenk.gif

 

 

p.s.Jamze,imas informacije.Cujemo se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa dragi metallicani,doslo je vreme da se rastajemo na (malo) duze vreme. F.A.P. odlazi na FUCKultetu BG,tako da nema vise kompjutera,vremena itd.

Hteo sam bas ovde da se pozdravim zato sto smatram da je ovo najkvalitetnija ekipa od svih foruma,iako mi metalica nije bas najomiljeniji bend.Svi ovde ste super likovi,pa cak i srnde. icon_wink.gif

I tako,valjda cu da nadjem neki internet kafe ili neku igraonicu da mogu opet da se nadmudrujem s vama.

Do tad,sve najbolje vam zeli f.a.p. mashina!

tenk.gif

 

 

p.s.Jamze,imas informacije.Cujemo se!

Bratanche u guzicku te jebem, javi se ponekad tako da se ispricamo, inace cu te smsiram s vremena na vreme. I bratanche, nemo' mlogo da jebavas studentkinje

Share this post


Link to post
Share on other sites

FAP i JAYMZ, da obavezno dodjete na svirku! mi sigurno necemo svirati medju prvima posto smo pobednici demo mastersa, pa kao, satro, HEADLINER-i, ni mi ni RHCP TRIBUTE, ne bi trebalo da sviramo ranije, ali kako umeju da organizuju sve se moze desiti! laugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mi sigurno necemo svirati medju prvima posto smo pobednici demo mastersa, pa kao, satro, HEADLINER-i, ni mi ni RHCP TRIBUTE, ne bi trebalo da sviramo ranije, ali kako umeju da organizuju sve se moze desiti! laugh.gif

Hehe, meni predavanja tacno do 18:00 pa pravo na svirku za svaki slucaj da se ne propusti Underdeath icon_rockdevil.gifmusik29.gif

Edited by Kali Yuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

i sta to treba da znaci?,, ko kaze da je kirk gay

 

pozrav za sve stare metalce!!!

 

mislim sa ovog foruma, od clana broj 1 pa do mojega (broja mislim)

 

 

ehehe

pazi ovoga icon_smile.gif

 

 

jebi ga brate, nisam do tvog broja.. biggrin.gif ali rek`o da te pozdravim.

 

 

ovi su toliko zagadili temu nekim proseravanjima, da sam prestala i da citam sta pisu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...