Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Kad vec spomenuste uzore onda ispada da su Larzu uzori Oasis!?

Zamislite Tallicu za Oasis zvukom :mrgreen:

 

A uzgred Jason je napustio EchoBrain. Da li to znaci... ?

Ne znaci, rekao je da bi samo svirao ponovo sa "njima" kad bi ga Jaymz nazvao i zamolio... A to ce biti nikad :?

Ah da...cula sam to za Jasona...I za tu foru da bi se vratio kad bi ga Jaymz zamolio...Ali tesko da ce se cudo zaista desiti...Ali,sad kad je napustio Echobrain...Tu mi nesto smrducka :?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma,deluju mi vrlo trezno...Bar sudeci po onim slikama koje mogu da se nadju na metallica.com :mrgreen: ...E sad,moguce je da su se slikali sa Evian flasicama u rukama samo poziranja radi, :roll: ,ali ne verujem...Well,bar je Jaymz trezan (deluje tako,a i verujem u to - on mi bas izgleda kao porodican covek kome je stalo do svojih naslednika)...Za Larsa nisam sto posto sigurna,a Kirk je,kao i obicno,garant na nekim drogama smile.gif

 

 

...I da...Sto bi Phantom Lord rekao (e,mogu da koristim tvoje pravo ime ovde kad ti se obracam?smile.gif,dog god su zivi i zdravi,POSTOJI MOGUCNOST...They must use all force they have smile.gif ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala bash...

Prije godinu dana su govorili isto kao i sad-"Objavicemo ga krajem ove,ili pocetkom iduce god."...Pa je onda bilo "Bice to na ljeto 2002..."

Muka mi je vise od toga :evil::evil:

Ako su sve pjesme kao ona nova,onda je mozda bolje i da ne izlazi uopste... :evil: :x :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da,malo Jack-a,i ima da prze ko nikad :wink:smile.gif

 

...Usput,Tormentore (ili BLAZO,kako god smile.gif,na koju si novu pesmu mislio?Na mrtvog Kenedija,ili na uradili ponovo???Ako si mislio na Kenedija: well,pa uopste nije losa pesma...Plus sto je to samo delic demo snimka,koji ce da se menja,i menja,sve dok ga ne zavrse...

 

A bas sad gledam metallica.com,i pise da ce 12-og Novembra ove godine u promet biti pusten Live Shit: Binge & Purge DVD set!!!!E,zbog ovakvih stvari pozelim da imam DVD player :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Draga moja Sonja, znas sta je savrsenstvo zvuka? To sam cuo kod jednog lika koji ima 5+1 zvucnike od mnoooogo para i ima DVD "MetallicA" (tj. Black Album). Taj DVD remix albuma je savrsenstvo zvuka!!!!! Ti u sredini a TallicA oko tebe :mrgreen:

 

A inace dosetili su se pa ce krenuti neredom da objavljuju SVE albume na DVDu... Znaci treba skupiti oko dva i po soma za zvucnike i onda ti je DVD najmanji izdatak a momci opeth zaradjuju li zaradjuju...

 

Inace, da me mrzis jos malo, u novembru mi stizu Cliff 'Em All i Year And A Half (oba dela) na DVDu biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Draga moja Sonja, znas sta je savrsenstvo zvuka? To sam cuo kod jednog lika koji ima 5+1 zvucnike od mnoooogo para i ima DVD \"MetallicA\" (tj. Black Album). Taj DVD remix albuma je savrsenstvo zvuka!!!!! Ti u sredini a TallicA oko tebe  :mrgreen:  

 

A inace dosetili su se pa ce krenuti neredom da objavljuju SVE albume na DVDu... Znaci treba skupiti oko dva i po soma za zvucnike i onda ti je DVD najmanji izdatak a momci opeth zaradjuju li zaradjuju...

 

Inace, da me mrzis jos malo, u novembru mi stizu Cliff 'Em All i Year And A Half (oba dela) na DVDu  :D

 

Ne mogu da verujem!!!

I ja imam druga koji ima DVD i kompletno ozvucenje (5+6-ti zvucnik),i takodje PUNO ko brod,i rekla sam ti (ja mislim) za to...Sad samo cekam da lik dodje sa Kipra,pa da gledam to divno cudo!!!Nikad do sada nisam gledala Metallicu na DVD-u,tako da to moram da uradim...A do tada mogu samo da te mrzim! :mrgreen: Inace,moj ortak ima ist taj DVD Black...Da nemamo mozda istog ortaka smile.gif !??!?!??

 

...Usput,imam osecaj da tebi cela plata odlazi na `Tallicu biggrin.gifa:

 

Mmmmda....Mrzim te...I to mnogo!Dodjavola,odakle ti stizu ta DVD izdanja!?!?!?!??!Ja ti dolazim to da gledam smile.gif !!!Ili,ako ti nije problem da mi pozajmis dvd,da gledam kod druga,pa ti vratim...Ili kako god...Ako zivis u Beogradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...