Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Pa fora je da bas i ne moze. Moze da se napravi local chapter u okviru official FCa, ali da bi se to napravilo treba 5 FC clanova da pokrenu "stvar" u jednom gradu. Ja sam bas trazio jos 3 lika (znam jednog debila) ne bih li zapoceo nesto ali nikako da nadjem ljude. Fora je da treba 5 registrovanih brojeva da bih mogao da trazim request i onda da nadjem 3-4 zaludjenika (tipa Gere hehehe) da se to stvarno napravi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

De ste bre ljudi! icon_smile.gif

Vidim i dalje cepate na nivou! Macke,kurtoni,ovo,ono...Ako,ako,sve je to rame uz rame sa metalikom! biggrin.gif

 

Nego,Jamze,de si ti? Bas si covek od reci,nema sta!

 

Negrootine,samo da znas ko je ispostovao dogovor.Ja bio,preso ceo Beograd,cekao 2 sata medju onim kosatim spodobama,da bi na kraju popizdeo! icon_mad.gif

Znaci poludeo sam! Pa gde bre bas to vece da svirate pesme koje uopste ne volim! wallbash.gif Sve moje najneomiljenije pesme jebi ga! Ajde reko bice iznenadjenje sa kill,reko sad ce No remorse,hit,ma bilo sta,ALI NE! To mora da bude bas ta jedina pesma koju ne volim! Pa Enter sandman,pa neka koju nisam ni cuo,ne znam da l' je uopste metalika...Ma popizdeo sam zlo! Dobro seek,al' to je provaljeno.E na Master,iako je i to dosadno,uvideo sam da ste stvarno kvalitetni,nema sta! Tu se malo oraspolozi.Ali sve u svemu bas nikakav izbor pesama po meni.Kvalitet na nivou,svirate super to ne osporavam,ali...

 

Vidimo se ljudi,samo nastavite sa polemikom i pazite da slucajno napisete nesto sto se ne svidja bogovima,tj. moderatorima... icon_wink.gif

 

p.s. Bratance,jebem li te u guzicku rutavu! Pa javi se bar s neku poruku. Jeba ti ja toj gasterbajterstvo kad ne moz ni poruka da se s'lje! pivopije.gif

Edited by fap_mashina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Negrootine,samo da znas ko je ispostovao dogovor.Ja bio,preso ceo Beograd,cekao 2 sata medju onim kosatim spodobama,da bi na kraju popizdeo! icon_mad.gif

Znaci poludeo sam! Pa gde bre bas to vece da svirate pesme koje uopste ne volim! wallbash.gif Sve moje najneomiljenije pesme jebi ga! Ajde reko bice iznenadjenje sa kill,reko sad ce No remorse,hit,ma bilo sta,ALI NE! To mora da bude bas ta jedina pesma koju ne volim! Pa Enter sandman,pa neka koju nisam ni cuo,ne znam da l' je uopste metalika...Ma popizdeo sam zlo! Dobro seek,al' to je provaljeno.E na Master,iako je i to dosadno,uvideo sam da ste stvarno kvalitetni,nema sta! Tu se malo oraspolozi.Ali sve u svemu bas nikakav izbor pesama po meni.Kvalitet na nivou,svirate super to ne osporavam,ali...

pa mogao si da se javis! icon_da.gif

 

ne secam se sta smo svirali, al' ne moguce da ne znas tu pesmu... mislim da je bio leper messiah... ne moguce da ne znas... no.gif

 

kako ne volis Phantom Lord??? icon_confused.gifwallbash.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

P.S. Kali, vadi to slushajte thrash to je sada in iz potpisa, mnogo je glupo majke mi.....

It's sad but true dragi moj srnde! icon_smile.gif

Odjednom se sa dolaskom Megadeth-a i Slayer-a pojavilo brdo klinaca koji sebe nazivaju thrasherima, a culi su samo za Metallicu i ova dva pomenuta benda... i ajde prestanite vise da mi serete sta da radim sa potpisom, to je moja stvar! evotigana.gif

@Jaymz Doofy Neegroothin - ja sam u pocetku mislila da bubnjevi namerno tako zvuce na St Anger-u jer mi je delovalo neverovatno da neko zeli da mu zvuk bude krs! Izgleda da sam se ipak prevarila...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam u pocetku mislila da bubnjevi namerno tako zvuce na St Anger-u jer mi je delovalo neverovatno da neko zeli da mu zvuk bude krs! Izgleda da sam se ipak prevarila...

Cekaj jel ti pokusavas da kazes da je takav zvuk ispao SLUCAJNO??? Snimali su 800 dana (vise, manje) i bas su uspeli da se ujebu u post produkciji!?? violent.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dobro i posle mastera su gitare bile ok, pogotovo na Black-u. A na Load-u I Reload-u su drugachije jer je i stil pesama takav, mekshi i mislim da im savrsheno lezi ta blaza distorzija (zamilsi Bleeding me, Fixxxer ili Outlaw Torn sa master of puppets distorzijom icon_uhoh.gificon_smile.gif )

anyway kel se nachulo mozda neshto o novom albumu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, kali, namerno je tako hteo, samo sto se meni, kao ni vecini slusalaca taj zvuk ne svidja! ista prica je i sa gitarama, koje su po meni krsh odavno!

Wtf?! Pa onda im eksperiment definitivno nije uspeo! no.gif

Treba imati svest o tome gde prestaje muzika a pocinje krsh! icon_da.gif

Edited by Kali Yuga

Share this post


Link to post
Share on other sites

ćao! opet ista st.anger priča... sad ću ja da vas malo smaram! pa kul je st.anger, ali je daleko lošiji od ostalih albuma. rado volim da čujem the unnamed feelings i invisible kid. eto, to je moje mišljenje! a pošto pojma nemam koji im je dick bio kad su ga radili, neću više da lupam. aj laku noć icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...