Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Cali Tee, ako se ne varam! icon_smile.gif

 

evo upravo na TV SUPER ima Metallica iz Lisabona, Barselone, ili nekog takvog kurca, i skroz su me razocarali. koncert je isti kao nas, znaci lik ponavlja i iste recenice na istom mestu! strasno! bas me je smorio! a, i raspali su se! taj bend bi sada trebao da se penzionise, cisto da se ne brukaju, ili da porade na svojim stvarima, zato sto mislim da moj bend bolje zvuci kad izvodi stvari metallice, od same metallice! ono je sramota! bas su raspad! znaci padaju greske na bukvalno 20 sekundi! raspad! skroz sam se smorio! dodje mi da okrenem, kanal, ali ne mogu zato sto je to imak bend za koji bi zivot dao, ali su me razocarali do max-a! icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i samo da dodam da je metallica zivi kurac bez newsteda! covek uliva takav feeling u celu pricu, da je bez njega sve tako suvoparno i jadno! nije to to, jednostavno! nema nikog da dize atmosferu! mislim sve je to do jaja na koncertu, napalices se ti ovako ili onako, ali kad gledas kod kuce, sve je to zivi kurac bez njega! sad cete da me pobijete, ali sta mogu, to je sada mo je misljenje! mislim, metallica je jos uvek moj omiljeni bend, i dao bih glavu za njih, ali sto jes jes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da i meni je bolje sa newsteadom ali sami su krivi shto su ga izgubili! on je takodje po mom ishljenju bio taj neophodni deo harizme metalike ali jbg, choveka su gushili a neshto najgore za umetnika je kad mu se zabrani da stvara, shto su oni upravo uradili jasonu. bez njega mi vishe liche na neq mashinu za sviranje, jednostavno nema te magije, harizme. trebalo bi da porade na svojim pesmama...mada dokle god bendom vlada jedan-dva choveka i njihov ego neminovan je raspad istog icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

i samo da dodam da je metallica zivi kurac bez newsteda! covek uliva takav feeling u celu pricu, da je bez njega sve tako suvoparno i jadno! nije to to, jednostavno! nema nikog da dize atmosferu! mislim sve je to do jaja na koncertu, napalices se ti ovako ili onako, ali kad gledas kod kuce, sve je to zivi kurac bez njega! sad cete da me pobijete, ali sta mogu, to je sada mo je misljenje! mislim, metallica je jos uvek moj omiljeni bend, i dao bih glavu za njih, ali sto jes jes!

kakve crne misli!!!

Nemoj tako... icon_sad.gif

 

secaj se metallice iz doba newsteda onda...

the memory remains,always!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre neki dan sam po ko zna koji put gledao Monsters Of Rock iz '91. Koji je to nastup bio... Ono je bio vrhunac njihove karijere. Oni i sad mogu da skupe toliko ljudi, ali nikad vise nece moci da pokazu onu energiju. Stvarno su najveci bend svih vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da i meni je bolje sa newsteadom ali sami su krivi shto su ga izgubili! on je takodje po mom ishljenju bio taj neophodni deo harizme metalike ali jbg, choveka su gushili a neshto najgore za umetnika je kad mu se zabrani da stvara, shto su oni upravo uradili jasonu. bez njega mi vishe liche na neq mashinu za sviranje, jednostavno nema te magije, harizme. trebalo bi da porade na svojim pesmama...mada dokle god bendom vlada jedan-dva choveka i njihov ego neminovan je raspad istog icon_da.gif

Dakle, kad sam pogledao SKOM sa komentarima clanova tokom filma, shvatio sam da su debili najobicniji. Dakle, nisu pokazali nikakvo postovanje prema Newstedu, a ni Mustaineu posle svega. Stavise, dok su oni pricali James i Lars su izvaljivali takve gluposti da mi je doslo da pojedem televizor. Jason samo sto nije zaplakao covece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i samo da dodam da je metallica zivi kurac bez newsteda! covek uliva takav feeling u celu pricu, da je bez njega sve tako suvoparno i jadno! nije to to, jednostavno! nema nikog da dize atmosferu! mislim sve je to do jaja na koncertu, napalices se ti ovako ili onako, ali kad gledas kod kuce, sve je to zivi kurac bez njega! sad cete da me pobijete, ali sta mogu, to je sada mo je misljenje! mislim, metallica je jos uvek moj omiljeni bend, i dao bih glavu za njih, ali sto jes jes!

Lepo sam ja prichao !!! Ma Newsted je Metalika !!!!! mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...