Jump to content

Metallica


lemmy sixx

Recommended Posts

Дик, дик, дик.

 

Металика је као Партизан. Целу повијест свирамо једно те исто. Сваке године се чека нови Саша Илић из млађих категорија, а оно кита. Дође Јанковић, а ја помислим - види га Златко Захович, јеботе.

Ако ме разумеш...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ова друга је боља од прве, али и даље се види недостатак продуцента: вокал је на моменте критичан, зађе у The Offspring тако да је то срамота. Предуго је шест минута, живу верзију са ове теве емисије нисам издржао до краја. Ту је ваљало оставити све Load дијелове, можда и онај љути St. Anger дио (али само за неалбумску верзију), а ово остало срање исјећи. У суштини, ово указује да ће албум бити пресјек свега што су направили досад, што укључује баш све, а 1986. и 1996. се не спајају баш лако...

Било како било, изгубљенији су сад него 2002. године.

  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je taj profil coveka koji slusa metallicu 2016 i misli da su idalje odlicni

 

pise mu ime na majici, verovatno prodaje belu tehniku ili pere kola

 

verovatno nije srednju zavrsio

I vise zaradjuje od nekog ko je fakultet zavrsio i ne zna da promeni strujni osigurac

  • Upvote 3
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

lars iskulirao onaj deo sa duplom na lajvu a? :haha:

 

Omatorio, pa se umorio.

 

Inače je pesma lepo skrojena, to se mora priznati. Jedina zamerka ide Papa Hetu što to nije otpevao malo dublje, iz muda tj.duše.

 

I morao sam da idem na jebeni google translate da vidim šta je to ''moth'', ali dobro...

Edited by vudun
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Једва чекам и они и Iron Maiden да престану да раде, само се срамоте по старе дане. Од Мејдена ме је увек било срамота, али Metallica је била кул у Load/ReLoad/Garage/St. Anger фази.

 

Za ovo treba da se ide u gulag.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je činjenica, ali lupetanje za stare albume je nepodnošljivo

 

 

inače, ovi su bili i kod Džimija Felona i kod Hauarda Šterna

e to je promovisanje albuma :D

 

btw Lars na snimku iz Šternove emisije kaže da je Hardwired poslednja pesma koju su napisali za album, kad je sve ostalo već bilo završeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

fan benda Korn

šta reći

 

Frantic jeste odlična, dodupše

Al' najjače mi kad NU metalac priča o generičkim rifovima

 

 

Истина је да овде коментаришем само ну-метал, али овде ионако само долазим да се информишем и повремено да оставим утисак о нечему другом. Последњих година најмање метала слушам, али то није ни битно - пази ти те реплике, одмах неки "контра-напади", одавно је мени јасно да је корен trve metala у комплексу ниже вредности и да људи који са страшћу воле прва три албума Metallice и Iron Maiden тешко могу да буду иоле озбиљнији саговорници, одмах иде нека инфантилна изјава типа ових.

 

Управо такви фанови су и упропастили Metallicu која је могла да буде много бољи бенд, Хетфилд је таман научио да пева. Не разумем како неко може за озбиљно да схвата њихове тинејџерске трипове на прва три албума и још да их сматра за најбоље, а као бис тражи "Seek`n`Destroy";један од најодвратнијих рифова заједно са "Sweet Child O`Mine", "Smoke on the Water" и "Axel Frog".

  • Upvote 1
  • Downvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

O kakvim tinejdzerskim tripovima pricas? Prvih nekoliko albuma ima najbolje kompozicije, rifove i solaze u njihovoj celoj diskografiji. Hetfild nije naucio da peva, nego je prosabanisao svoj raniji grublji vokal..

Ne mogu fanovi da upropaste bend o cemu pricas?? Seek`n`Destroy klasicni heavy riff..

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Управо такви фанови су и упропастили Metallicu која је могла да буде много бољи бенд, Хетфилд је таман научио да пева. Не разумем како неко може за озбиљно да схвата њихове тинејџерске трипове на прва три албума и још да их сматра за најбоље, а као бис тражи "Seek`n`Destroy";један од најодвратнијих рифова заједно са "Sweet Child O`Mine", "Smoke on the Water" и "Axel Frog".

 

giphy.gif

 

 

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Док сам имао оне класичне хард-дискове капацитета типа 20-40 GB, први албум нисам ни држао ту, толико ми је одвратан. Први нормалан албум Metallice је ...and Justice For All, Black је ОК изузев Enter Sandman, увек сам је мрзео. Тек од Loada крећу занимљиве ствари.

 

Како неко може да слуша, нпр, Creeping Death, мени није јасно. Еј, дрогирани тинејџер и његова инспирација из Библије и то је "култни" мегахит... Углавном, свако зна колико се и сама Metallica борила против тога, експериментисала и St. Anger је био тај коначни пораз и одлука да се удовољи легијама и старих и нових фанова па су све обрнули из почетка. Овај нови албум ће бити гори и од овог прошлог.

 

пс. посебно ми је јадно када фанови на концертима интонирају солажу из Master of Puppetsa... Какво легло јадника и лузера.

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili je trol ili je nevin. Nema trece. Pre bih rekao da je nevin.

 

to je taj profil coveka koji slusa metallicu 2016 i misli da su idalje odlicni

 

pise mu ime na majici, verovatno prodaje belu tehniku ili pere kola

 

verovatno nije srednju zavrsio

 

Dok si ti recimo klasicni profil coveka koji ne slusa metaliku 2016. i misli da su smece.

 

Nosis kacket, 90% fejsbuk statusa su ti pljuvacina po bendovima koje ne volis ili bendova koje volis ali se bave muzikom vise od 10 godina (ostalih 10% je dizanje u nebesa smeca koje slusate ti i jos 39 ljudi) i bavis se organizacijom hipi performansa. Imas skoro 40 godina.

 

Verovatno se zoves Lazar.

  • Upvote 20

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...