Jump to content

2010.03.20. *Beogradska arena,Beograd* Rammstein


LazaGNR

Recommended Posts

Neće biti puna sigurno, ali biće 5k+ ljudi.

 

 

bice puna arena, ovo slusa masa ljudi koje metal ili bilo sta slicno uopte ne zamina.

 

Jbg ne smem da garantujem da ce biti krcata arena ali bice skoro pa puna. Da, masa ljudi koji ne slushaju rock / talme vole Rammstein, tako da se vi ne bojte...

No, jesu karte malo slane za moj ukus, narochito onaj fensi parter koji, po meni, jedino vredi. Uh bem ti pare...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali realno retko ko od nemetalaca je chuo za slipknot, a eto pre neki dan mom profanu na faxu zvoni mobitel rammstein-ovom pesmom xD Isto me tako prenerazio i brat fenser koji ih slusha :o I niz drugih primera...

Opet, nije ni to neki neoborivi argument, ali ne verujem da ce bash biti "samo" 5k...

Mada, nije ni bitno na kraju krajeva, mhihi :) Tek da kazem neshto na ovoj temi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spot, performans ili pesma? :haha: Za pesmu nas kapiram sve zabole.

Za nas koji nismo nikad bili u pitu u Areni, jel to po principu gledas ko u nebo i vidis samo cizme ili ima neke sanse da osoba od metar i 65 vidi nesto? :D

Po kom principu su ostala samo jos dva sektora od I kategorije u prodaji? :confused: Mora da su opet razne agencije pokupovale da preprodaju.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spot, performans ili pesma? :haha: Za pesmu nas kapiram sve zabole.

Za nas koji nismo nikad bili u pitu u Areni, jel to po principu gledas ko u nebo i vidis samo cizme ili ima neke sanse da osoba od metar i 65 vidi nesto? :D

Po kom principu su ostala samo jos dva sektora od I kategorije u prodaji? :confused: Mora da su opet razne agencije pokupovale da preprodaju.

Pa pazi ovako, nisam ni ja visok (oko 175), a sve sam video na maidenima. Bice kult. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...