Jump to content

2010.03.20. *Beogradska arena,Beograd* Rammstein


LazaGNR

Recommended Posts

Ja neću kartu uzimati sigurno pre marta, mnogo je to para, a ako se u međuvremenu rasproda, da su živi i zdravi što su uspeli u BG-u da rasprodaju koncert.

 

+1

Idemo onda ispred Arene da platimo nekom na ulazu da nas pusti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm.. Da, da dodjem 5 sati ranije... :P

 

Nema potrebe, dovoljno je da znas da se guras :D

drugar i ja smo na Maidenima, na sajmu, usli medju poslednjima, bili skroz nazad, na pola druge pesme smo bili u drugom redu...potrebno je znati provlaciti se i gurati :D

 

Hm, jos nisam uzeo kartu a imam pare odavno. Sutra ili prekosutra moram sebe naterati...taman da sebe castim za rodjendan :lol:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce je da su otisle silne karte, ja skoro ni na sta ne idem a za ovo sam kupila Fan Pit, kao i jos troje ljudi koje znam... ostali ce regularne.

Tako da ne vidim sto bi bilo cudno da bude velika posecenost. Rammstein retko ko ne gotivi, osim onih kojima je rec 'troo' i dalje deo svakodnevice :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mrzim sutke al jbg s obzirom da sam bila na Queen-u na onim skupim tribinama i znam kako je kad ustanes (ko da te je neko posadio, mozes samo da stojis i ljuljas se u pokusaju da ne pandrknes niz sedista) i da se Rammstein svakako ne gleda sedeci (pogotovo jer ce ti i onako biti 10 guzica pred licem jer svi drugi ustanu) => sediste = potencijalno veliko sranje.

Jedino sto me cima su likovi i ribe s bodljama na rukama jer mnogo vole da deru okolinu, valjda ih nece biti previse.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...