Jump to content

2010.03.20. *Beogradska arena,Beograd* Rammstein


LazaGNR

Recommended Posts

Нека неко метне неку сетлисту ако је могуће...

Да знам шта да слушам ових десетак дана.

Evo setliste sa koncerta Malmo, Svedska.   :bigblue:  

 

 

22241_104409292920977_100000557203460_116112_8131187_n.jpg

 

Vidimo se 20-og   :bigblue:  :bigblue:   :bigblue:

Edited by Slavic Goddess

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nešto krenulo, rasprodali se Kraljevski Apartman (doduše džabe karte), Ana Popović, ako bude i Rammstein, znači prolazi kriza. :rockdevil:

 

sve moj do mojega...

Edited by djuk
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim da ti je promakla doza ironije. :pivopije: Mislim sve je to lepo, zapravo Ani Popović svaka čast, KA mi je jedan od omiljenih domaćih bendova, Rammstein ne gotivim nešto, ali ih ni ne hejtujem, ali mnogo šta još mora da se dogodi pa da popravi gorak utisak očajnih poseta na Stratovariusu, Paradise Lostu i Gamma Rayu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moje mishljenje je da je laz da su sve karte rasprodate,tako je bilo i pred I Maiden,pa posle bilo karata.Moguce da su bukirane od vodicha organizovanih dolazaka na koncert,sto ne znachi da ce svi doci.Sredinom februara je objavljeno da je prodata polovina karata,to je 7,8 hiljada,al i to im ne verujem,a iz pouzdanih izvora se zna da je do tad prodato oko 5 hiljada.I kako da za 15ak dana ode jos pola i vishe(karata nema odavno,jel tako)?Hoce da prodaju sve karte,pa su zato povukli jeftinije.Toliko od mene,ubrzo cemo videti da li sam u pravu.Svima lep provod,nemam kartu,ali dolazim,he,he:pivopije:U ZDRAVLJU,ZIVELI!

 

IN ROCK WE TRUST IN METAL WE BELIEVE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cenim da ti je promakla doza ironije. :pivopije: Mislim sve je to lepo, zapravo Ani Popović svaka čast, KA mi je jedan od omiljenih domaćih bendova, Rammstein ne gotivim nešto, ali ih ni ne hejtujem, ali mnogo šta još mora da se dogodi pa da popravi gorak utisak očajnih poseta na Stratovariusu, Paradise Lostu i Gamma Rayu.

 

nema ironije, najjaci su ovi sto su rasprodali besplatan koncert...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ultraneonoirantihero

Prodajem cetiri karte za Rammstein u Areni na tribinama drugog sprata po ceni od 2500 din, originalna cena karte je 3000 din (u prevodu: dodjete 500 din jeftinije po karti).

 

Kontakt telefon 063/830-8-380

Edited by ultraneonoirantihero
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodajem cetiri karte za Rammstein u Areni na tribinama drugog sprata po ceni od 2500 din, originalna cena karte je 3000 din (u prevodu: dodjete 500 din jeftinije po karti).

 

Kontakt telefon 063/830-8-380

 

Bravo za tebe,a evo zasto nema karata.Arena je organizator sa nekom bugarskom agencijom,koja je povukla karte za bugare,dolaze organizovano.Znao sam da nema sanse da je rasprodata Arena od strane nashe publike.A sacekacemo jos koji dan,pa cemo videti.U ZDRAVLJU!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa shta ako i pola karata bude prodato bugarima, bash me briga ko dolazi vazno je da bude puna arena. :pivopije:

 

Pa,nista,kad su ti drazi bugari,nego ljudi odavde,he,he,he!Karte su povuchene na vishe od mesec dana pre koncerta,sto nije fer potez organizatora.A trebalo je da tako kazu(da imaju obavezu da prepuste karte koorganizatoru tj. agenciji iz bugarske),a ne da tu chinjenicu precutkuju.Mnogi su skupljali kesh za pred dan koncerta,a to im nista nece vredeti ako je cert zaista sold out.I zasto ti je bitno da bude puna Arena?Zar nije bitnije da bude dobar zvuk,light,efekti?Ajd u zdravlju!

  • Upvote 2
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da stvarno, mislim puna Arena znaci los zvuk, efekte itd :haha: Ne znam sto si namerno shvatio FOAD-a pogresno pa ga sad jos i bzvz kudis.

Bas me zanima gde su te hiljade fanova koji imaju dva fetisa - rammstein i kupovinu karata dan pred koncert :ph34r:

Ako ce Bugari dopuniti Arenu koja inace ne bi bila puna - kul, ako su time maznuli par stotina karata lenjivcima - boo fuckin' hoo.

Jedini osteceni su ljudi koji nisu imali pare do zadnjeg casa.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da stvarno, mislim puna Arena znaci los zvuk, efekte itd :haha: Ne znam sto si namerno shvatio FOAD-a pogresno pa ga sad jos i bzvz kudis.

Bas me zanima gde su te hiljade fanova koji imaju dva fetisa - rammstein i kupovinu karata dan pred koncert :ph34r:

Ako ce Bugari dopuniti Arenu koja inace ne bi bila puna - kul, ako su time maznuli par stotina karata lenjivcima - boo fuckin' hoo.

Jedini osteceni su ljudi koji nisu imali pare do zadnjeg casa.

 

He,he al ste se primili!Jesi li bio 2007e na sajmistu,Hala 1 na IRON MAIDEN?Tad sam gledao I MAIDEN peti put,ubedljivo najkraci koncert i najlosiji zvuk.Osecaj je bio bzvz i pored prepune hale.Lepo je videti punu halu,biti deo te mase,tog pulsirajuceg organizma,ali sta vredi kad posle certa osecas da si ostao uskracen za mnogo toga.A kako bi se osecao da nemas kartu,kao mnogi,dodjes ispred Arene i bugari ti tapkaju karte po duplo vecoj ceni?Jesi ti dobar sa FOADOM pa ste se chuli telefonom,pa ti on objasnio sta je hteo da kaze?HE HE HE!Obaveza organizatora utakmica,koncerata je da ostavi deo karata na dan dogadjaja,to je fair play prema publici(pogotovo onima koji dolaze izdaleka na dogadjaj),ali glad za parama u ovoj zemlji je ogromna,kao i nebriga za druge. Vecina je u fazonu JA I SAMO JA,A POSLE MENE POTOP!SHTETA!I jos nesto-Rammstein je vec u junu u Bugarskoj(mozda je vec i bio jednom),a kod nas svira odjedared trired ili 3 pa 1, PRVI,POSLEDNJI I NIKAD VISHE,rachunaj na to!PO333

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...