Jump to content

2010.03.20. *Beogradska arena,Beograd* Rammstein


LazaGNR

Recommended Posts

Jao, i ja bih isla, a nemam kartu. :haha:

Narucicu na tickets.rs. Ako narucim negde do podne, stici ce mi odma' sledeceg dana, pretpostavljam?

Ne znam da l' da rizikujem, narucim to sutra, i da mi, nadam se, stigne prekosutra, ili je mozda bolje da posaljem nekog u Arenu da mi kupi to? :uhoh:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, i ja bih isla, a nemam kartu. :haha:

Narucicu na tickets.rs. Ako narucim negde do podne, stici ce mi odma' sledeceg dana, pretpostavljam?

Ne znam da l' da rizikujem, narucim to sutra, i da mi, nadam se, stigne prekosutra, ili je mozda bolje da posaljem nekog u Arenu da mi kupi to? :uhoh:

 

 

Pise da nema narucivanja dostavom 7 dana pre koncerta.

 

posto niko nema karata za parter, sta mislite, da li ce moci tamo da se nadje od tapkarosa? Mada osecam da ce da prodaju 3x skuplje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pise da nema narucivanja dostavom 7 dana pre koncerta.

 

posto niko nema karata za parter, sta mislite, da li ce moci tamo da se nadje od tapkarosa? Mada osecam da ce da prodaju 3x skuplje...

 

Ne mora da znaci da ce biti skuplje. Nama je jedan tapkaros pre Iron Maiden-a nudio karte za 500 RSD (cini mi se) manje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa sajta Arene,trenutno stanje...Arena Beograd

 

 

Kategorija Cena Raspoloživo

 

FAN PIT 4,950din. 41

 

Parter 2,990din. 0

 

Tribine I kat 4,900din. 4

 

Tribine II kat 3,490din. 0

 

Galerija I kat 3,490din. 0

 

Galerija II kat 2,990din. 490

 

Loza 9,000din. 0

Edited by NoMouse

Share this post


Link to post
Share on other sites

a moze li mi ko reci kakvo je stanje sa parkingom kod arene, jer nismo iz BG, a dolazimo autom (puno jeftinije :)) pa me cisto zanima koliko su sigurni ti parkinzi i uopste parkinzi u BG, thanx unaprijed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potreban savjet.

 

Dakle avion nam slijece oko 6:30.

 

Cime najbrze/najeftinije da stignemo do arene? Postoje li neki autobusi posle letova, posto mi je rekao drug iz BG da taksisti naplacuju 15e po osobi od aerodroma do arene.

 

Hvala na odgovorima.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima neki linijski bus koji je 100 ili 200 din karta, a ima i redovna linija GSP-a 72, imaš kada izađeš sa aerodroma stanicu i red vožnje tamo. E samo ne mogu se setim da li ti busevi prolaze blizu Arene ili morate da menjate prevoz/idete pešaka malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...