Jump to content

2010.03.20. *Beogradska arena,Beograd* Rammstein


LazaGNR

Recommended Posts

Bilo je sad nesto malo na vestima RTS1, kao, koncert su zavrsili pesmom "Ejndzel". :haha: Al' dobro, 'ajde, nije strasno, pogodila je riba rec, iako ju je izgovorila na engleskom. :haha:

I da, rekla je (mada sam to vec cula jutros) da je koncert Rammstein-a bio "Najbucniji koncert otkad je Arena otvorena". Bas me cudi. :haha: :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ono valjda bio onaj iz kombikrajsta u camcu , kolko sam video sa galerije...

Jeste.

 

Pevac je bio u camcu. :)

 

Koncert je bio predobar, jedan od najboljih na kojem sam bio.

:D

 

Masa u fan pitu je bila jako staticna sto je poprilicno lose.

 

Posle 3 pesme vec nisam imao snage za jos divljanja, ali sam nastavio.

Fruhling in Paris mi je jako lego (pesma je sranje), ali je sad postujem posto su dali masi prekopotrebnog odmora,

i dobrano je ohladili sa onim vetilatorima.

 

Combrochrist me je pozitivno iznenadio kolicinom enerijgije i ludosti. :)

 

Rammstein je naravno bio savrsen. One lutke, zjuu. Sve je jebeno dobro bilo.

Jedino jebena stoka koja je stojala i jebeno nista nije radila, vec pevusila pesmice u fan pitu na 4 metra od bine...

Guranje i divljanje nije uspelo da pokrene nikakvu sutku, jbg. Vecina je bila jebeno staticna.

 

No sve u svemu. Meni je bilo super.

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!! :rockdevil:

Definitivno najveci show kome sam prisustvovala!!

Bili smo daleko,ali je zvuk bio odlichan i sve smo chuli i sve smo videlii...i svaki plamen nas je oshurio po facama!! :D:D

Hvala im,ulepshali su mi proslavu rodjendana! Najbolji rodjendan u mom zivotu! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U fan pitu je sutka bila jebeno nemoguca...jedino sto su ljudi radili je realno ono njihanje cele mase levo desno...ja ne znam na kom prostoru ste vi planirali sutq...ono je bilo jebeno prepuno...

Inace...Combi RASTURIO! Odusevio sam se kada sam cuo I woke to a rain of blood i Fuck that Shit...a Rammstein...nepotrebno je pricati...bio sam mozda 3ci red, sredina...Svaka cast, svaka cast!

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosto ne verujem da neki imaju negativnih komentara za koncert koji je za mene bio ubedljivo najjaci koncert u zivotu, a nagledala sam ih se...

ozvucenje, scenski nastup (za svaku numeru drugaciji) bez greske!!! Do sada nisam bila veliki fan Rammstein-a ali od sinocnog koncerta sam najveci!!! :)

Tesko da ce ijedan bend moci nadmasiti njihov nastup! Oni koji nisu bili na koncertu apsolutno nemaju prava glasa, a oni koji su bili a imaju zamerke nek' se odmah ubiju! :D

FEUER FREI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas je jako slatko receno ono na kraju "Rammstein vas volimo. Hvala." :wub::mrgreen:

 

 

"žestoko pevanje publike, koja je sa bendom otpevala bukvalno svaku strofu"

NOT.

 

 

Btw, k'o sto su neki pomenuli, u Blicu je napisano da je jedan od tehnicara benda bio u camcu, al' zato je RTS napisao da je bio jedan od clanova grupe. Zamalo da potrefe. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

To se zove spektakl!

Moram reći da mi se Combichrist zaista dopao!

Toliko stvari na ovom koncertu me je oduševilo da ne umem ni da ih nabrojim sve. Sećam se da sam kad je počeo Rammlied stigla da pomislim samo jedno "jeeeebem ti!" i ništa više! :haha:

 

Najbolji momenat mi je bio za vreme Wiener Blut, toliko sam se uživela da sam htela da se uzverem uz one tribine i skočim na ramena devojci koja je bila pored mene. Inspiracija. :redface:

 

Inače, nisam do sada doživela da sve počne tačno kad je i najavljeno. Takođe, nisam doživela ni da ljudi oko mene lepo mirišu (pomenuta devojka koristi Garnier šampon i regenerator :zuba: ).

U svakom slučaju, potpuno sam oduševljena! Kad se samo setim da mi se nije išlo i da sam se premišljala sve do poslednjeg trenutka... Kakav bi to zajeb bio!

 

Ona jara je bila neverovatna, nadasve sam srećna što nisam bila blizu bine, bar još uvek imam obrve. :haha: Ali mi je i žao što zbog toga nisam uspela da uhvatim neku od onih konfetica... :(

 

Pozrav za Faustus i brata joj, kao i njenoj kožnoj suknjici! :wub:

 

Sve u svemu, začin C!

 

IN DER DUNKELHEEEEEEEEEEEEEEIT!!! \m/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad vidim kakvi su utisci, nešto mi i nije žao što nesam bio... Da dam 50€ (da se ne lažemo, jedino se sa tim kartama može pošteno odgledati koncert) za 75 minuta svirke, od kojih je preko pola sa novog albuma... Verujem da je atmosfera neverovatna i neponovljiva, sa priotehnikom, efektima itd, ali ja na koncerte ipak pre svega idem zbog muzike. Mislim da ću sačekati neku 2012. i old-school turneju na kojoj bi se svirao ceo Mutter :haha:

Ja ne znam odakle vama to da su svirali 75 minuta. Na mom satu je na kraju koncerta bilo 22:50. :da: A stvari sa novog albuma su objasnile, pa čak i one koje nisu toliko sjajne su funkcionisale perfektno zahvaljujući scenskom nastupu (Frühling in Paris, Haifish).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio odlican! Svirali su sat i 45 minuta...Zvuk odlican, scenski nastup, tu nema sta da se prica, fenomenalno...

Arena skoro puna, znaci, sve kako treba! Naravno da je set lista mogla biti bolja, ali znali smo da ce svirati brdo pesama sa novog albuma...mada i one su zvucale sasvim ok...

Bio sam u fan pitu, mozda peti-sesti red, lepo su se osetili plamenovi :D

 

Uh, ja sad hvatam sebe u razmisljanju, da bih sutra opet isao na koncert...sto znaci da je bilo odlicno!

 

I naravno, pozdrav svim dragim ljudima koje sam video :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače, iz partera je moglo komotno da se uđe u fan pit. Sa desne strane nije bilo nikoga ko je proveravao ko ulazi. Barem je tako bilo oko 15 do 8.

 

Slazem se. Stajao sam bas kod ulaza u fan pit na desnoj strani. Oko 8 su se pojavila dva redara, ali je bilo prilike za ulaz i tokom nastupa Combichrista.

 

To je skoro na ulazu u Arenu. I tu se prilicno osecala vrelina plamena. Svaka im cast!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemački tačno i precizno,bez jedne jedine greške.Obradovali su me sa Du Riechst So Gut,a pesme sa novog albuma zvuče fantastično uživo.Naježio sam se kad su svirali Wiener Blut,što zbog onih beba,što zbog neke jezive atmosfere u pesmi.Mislim da je i publika zaslužila dobru ocenu,jer nisam verovao da toliko ljudi zna tekstove(čak i sa zadnjeg albuma).Jedino me je po običaju nerviralo snimanje telefonima i aparatima.U redu je da čovek ovekoveči ovakav događaj,ali da neko trećinu koncerta gleda u displej umesto na binu,nikada mi neće biti jasno.Sve u svemu koncert godine,i nije se smeo propustiti.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, tehničari, članovi benda, ko li sve nije vozio onim čamcem, bar sudeći prema izveštajima...negde napisaše da je onaj lik kojeg su spasili takođe član benda...genijalčine. Elem, koncert je bio fenomenalan, ne samo zbog efekata, već i zbog zvuka, izbora pesama i svega ostalog. Odličan izbor stvari sa novog albuma i zadovoljavajuć izbor starih stvari. Okačiću i neke snimke čim ih dignem na Tube.

 

Da dam 50€ (da se ne lažemo, jedino se sa tim kartama može pošteno odgledati koncert) za 75 minuta svirke, od kojih je preko pola sa novog albuma...

 

Gojko, ne kaki. A ako već kakiš, prvo se raspitaj koliko je zaista trajao koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemački tačno i precizno

 

Primetio bih da se ova fraza vrlo često ponavlja u komentarima o koncertu, kao da neki nemački bend po prvi put nastupa u Beogradu. U stvari, većina onih koji su do sada nastupali nisu se odlikovali nekom tačnošću. Haggard je, recimo, kasnio nekoliko sati, a Destruction su došli pred SKC i zbrisali. Ili je možda poenta u tome što Rammstein ima tekstove na nemačkom, pa jedino na njih gledaju kao na prave Nemce?

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gojko, ne kaki. A ako već kakiš, prvo se raspitaj koliko je zaista trajao koncert.

Gojko je rekao koliko je trajala svirka, ja to kontam kao realno trajanje pesama i to je potpuno tačno. Između bisova su imali ukupno makar petnaestak minuta, čime jesu malo udavili.

 

E sad, nešto što mi nije jasno - onolika Arena i onako niska bina. Neshvatljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno spektakularno! Bila sam odmah kod ograde za fan pit i ona vatra me ubila...ipak mi je drago sto nisam isla blize...pusti ti to, da se vratim garava i bez kose kuci....neka hvala :pivopije:

 

I treba nauciti pameti devojke koje su kao sto neko rece pola koncerta provele snimajuci na ramenima decka i zaklanjajuci pogled na koncert! Mamicu im ja - ugh!!!

 

A sto se tice sutki....mislim ljudi stvarno....kakva bre sutka, ja nisam mogla da sklonim pogled sa bine, da ne bi propustila nesto...mislim da je 90% ljudi bili previse zapanjeno showom, da bi se sutirali. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam odusevljena koncertom! Profi, ali ne hladno. Efekti su zaista impresivni! Btw svirali su nesto preko 2 sata, poceli oko 15 do 9, zavrsili oko 5 do 11 :)

Koncert je poceo tacno u 9, u minut. Svetla su se ugasila u 9, i posle iscekivanja od 5 minuta (dok su probijali onaj zid, i tako to xD), oni su izasli. :bigblue:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...