Jump to content

2010.03.20. *Beogradska arena,Beograd* Rammstein


LazaGNR

Recommended Posts

Evo par fotki. Nije neki kvalitet ali s obzirom da niko ne kaci i ovo vam je odlicno! :haha:

 

fotografija1337.th.jpg

fotografija1321.th.jpg

fotografija1313.th.jpg

fotografija1298.th.jpg

fotografija1276.th.jpg

foto724.th.jpg

 

Ja sam inace bio na tribinama na najboljem mogucem sektoru medjutim ja i dalje vise volim parter ali takva je bila ekipa pa nisam mnogo mogao da biram. Onu vatru smo osetili i na tribinama. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da za svaki koncert kažem da je jedan od najboljih do sada, ali jbg, ovaj to stvarno jeste. :mrgreen: Treći red partera, laktao sam se sa svima koji su me gazili, no mercy. :rockdevil: Ne žalim se na set listu, već sam se izjasnio da mi je novi album strava. Till je šmeker i neviđeni šoumen, pirotehnika neprevaziđena... Stvarno nešto neverovatno, mora da se ponovi. :zeleni:

 

Živeli! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam slike sa koncerta u Zagrebu, i tek sad vidim kol'ko je Till mator. :haha:

 

Inace, koncert je bilo stvarno odlican! :rockdevil: Plamenovi su se osetili i gore na Galeriji. Eksplozije su me preplasile par puta, zamalo srce da mi stane. :haha:

Bilo mi je cudno sto nema video bima, ipak je falio jer dosta ljudi dole u parteru nije videlo koncert. Sa tribina je bio dozivljaj, zaista.

 

Jako mi je falila komunikacija sa publikom (to sam tek posle skontala xD), al' eto, oni su to, recimo, nadoknadili tom pirotehnikom.

Inace, Till je progovorio srpski malo, rekao je "Da vidimo ruke!", a na kraju mi se cini da je isto rekao nesto na srpskom, samo ne znam sta. Neka me neko prosvetli. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve je bilo vrhunski sto je do benda. Ja nisam neki fan albuma posle Muttera, tako da me novije pesme nisu posebno ni odusevile, ali oni su sve vrhunski odsvirali. Atmosfera jeste bila super, gledajuci iz golubarnika u sektoru 436, ali da su se vise svirale pesme sa prva 3 albuma, mislim da bi atmosfera bila jos bolja.

 

Odsvirano je ipak manje vise sve sto je bilo neophodno, i imam samo jednu jedinu zamerku, kao sto sam napred vec napomenuo:

 

AKO PRAVITE KONECRTE ZA PUNU ARENU IMAJTE U VIDU DA POSTAVITE NEKI VIDEO BIM ZA LJUDE KOJI SU UDALJENI KILOMETAR IPO OD BINE! To ne kosta mnogo, a mnogo znaci. Steta je sto onakav scenski spektakl nisam mogao da vidim u malo krupnijem planu. Nismo svi uspeli da na vreme nabavimo karte za sektor 200, a malo smo matori da se znojimo u parteru. Osecao sam se kao da imam konzervu a nemam otvarach!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast Svabama za scenski nastup, pirotehnika me je totalno odusevila, imao sam osecaj kao da sam u nekoj drugoj dimenziji... Zvuk je bio ok, mada je na snimcima sa Jutjuba cistiji nego sto je bio tamo... Opet, pored onih Lindemanovih vratolomija, bacaca plamena i perja :haha: i nisam nesto mnogo obracao paznju na kvalitet zvuka...

 

Eto, nadam se da ce ih neko ponovo dovesti, ovo bih definitivno mogao da gledam jos jednom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blic:

Bis je počeo megahitom „Zone“, a nastavio se numerom „Haifisch“ tokom koje je jedan od tehničara benda seo u gumeni čamac, zaplovio (ljudi su ga nosili na rukama) kroz publiku i razvio srpsku zastavu.

 

Tehnicar :lol: tradicionalno obavesteni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad vidim kakvi su utisci, nešto mi i nije žao što nesam bio... Da dam 50€ (da se ne lažemo, jedino se sa tim kartama može pošteno odgledati koncert) za 75 minuta svirke, od kojih je preko pola sa novog albuma... Verujem da je atmosfera neverovatna i neponovljiva, sa priotehnikom, efektima itd, ali ja na koncerte ipak pre svega idem zbog muzike. Mislim da ću sačekati neku 2012. i old-school turneju na kojoj bi se svirao ceo Mutter :haha:

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad vidim kakvi su utisci, nešto mi i nije žao što nesam bio... Da dam 50€ (da se ne lažemo, jedino se sa tim kartama može pošteno odgledati koncert) za 75 minuta svirke, od kojih je preko pola sa novog albuma... Verujem da je atmosfera neverovatna i neponovljiva, sa priotehnikom, efektima itd, ali ja na koncerte ipak pre svega idem zbog muzike. Mislim da ću sačekati neku 2012. i old-school turneju na kojoj bi se svirao ceo Mutter :haha:

 

Odlicno su zvucale pesme sa novog albuma :da: sad mi bas super. To je zaista bend koji se treba videti live da bi shvatio celu poentu.

I sledeci put nikad u parter, tribine ftw.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad kad vidim kakvi su utisci, nešto mi i nije žao što nesam bio... Da dam 50€ (da se ne lažemo, jedino se sa tim kartama može pošteno odgledati koncert) za 75 minuta svirke, od kojih je preko pola sa novog albuma... Verujem da je atmosfera neverovatna i neponovljiva, sa priotehnikom, efektima itd, ali ja na koncerte ipak pre svega idem zbog muzike. Mislim da ću sačekati neku 2012. i old-school turneju na kojoj bi se svirao ceo Mutter :haha:

Pa relano i meni je na kraju bilo mnogo, pa nisam ni ja uš'o već pustio Slobu da me zameni. Ja jedino znam te MTV hitove, a svirali većinu novih pesama.

Ali ko ih voli verujem da mu je bilo vrh. Ko meni što je Carach Angren:)

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Rammstein vas volimo"

Da, da, to je bilo, tek sad kad je Totamealand pomenuo nesto slicno, pustila sam snimak i prepoznala da je ipak bilo "Rammstein vas volimo". :mrgreen:

 

 

bilo je jebeno mnogo dobro :D da vidimo ruki je rekao :P

To je rekao u toku koncerta, "Rammstein vas volimo" je rekao na kraju. :da:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio sjajan icon_rockdevil.gif

I Combichrist je bio dobar, krivo mi je samo shto nisam chula prvu pesmu, jer smo tad ulazili, ali dobro.

Rammstein perfektan - zvuk nikad bolji, scenski nastup nenadjebiv. Stvarno ne znam kako preziveshe ljudi u fan pitu, kad smo mi na tribinama osetili plamenove icon_rockdevil.gif

Za sve koji pominju nedostatak video bimova: oni nikad nemaju video bimove na koncertima. To im je neka fora. Zato smo mi i uzeli tribine. Mada sam se ja u medjuvremenu pokajala, misleci da na tribinama ne moze da se bash divlja, ali sam pogreshno mislila biggrin.gif

Da, i meni se par puta uchinilo da ide playback...

Share this post


Link to post
Share on other sites

JAOOOO koliki čovekkk jebem ti život, opet sam se zaljubila, jebem ti život, kakva koncert, IJAOOOO bre.

 

Ono u Bukureštu u Junu onaj neki soni-šta-već-tour, jel se zna nešto o tome, će to biti full koncert ili nešto skraćeno u okviru festivala???

 

koliki čovek je-bo-te!!! rargh!

:haha: I ja bih da opet idem! Aaaaa, bilo je fantastično!!!!

 

Svršio je po nama... :redface: :mmm:

 

:haha: Nadala sam se da će malo više mučiti Flake-a, kao na Buck Dich svojevremeno :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...