Jump to content

#metalheads


Recommended Posts

ispravka - KAMIONDžIJA i to svi mislim znaju!!! A na kraju - sve je to "Vidikovac ekipa" ... sad ne znam pošto si rekao "admin si" da li si i ti jedan od njih - ma ko ga 'ebe na kraju krajeva ... prostak, mada i maltretiranoi dete u kraju, pa da ga baš i ne pljujem toliko ... (a i to svi znaju)!!!

 

ne, ja sam bio admin samo na kanalu metalheads.

 

Metalheads je krstarichin kanal koji je napravio i registrovao Nekron, samim tim on ima sva prava na njega i da radi i daje admina na njemu kome hoce - sve dok se ne krsi krstarichin pravilnik posedovanja kanala. Dakle tamo sam ja imao admina jer mi je nekron dao. Nema to veze ni sa dakijem ni sa krstaricom.

 

Nemam pojma stvarno cime se bavi. Znam da je debeo, da sere i da je bik u horoskopu.

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, ja sam bio admin samo na kanalu metalheads.

 

Metalheads je krstarichin kanal koji je napravio i registrovao Nekron, samim tim on ima sva prava na njega i da radi i daje admina na njemu kome hoce - sve dok se ne krsi krstarichin pravilnik posedovanja kanala. Dakle tamo sam ja imao admina jer mi je nekron dao. Nema to veze ni sa dakijem ni sa krstaricom.

 

Nemam pojma stvarno cime se bavi. Znam da je debeo, da sere i da je bik u horoskopu.

 

Hvala na odgovoru. A Damir (Daky) je inače sa Vidikovca, odakle su skoro svi admini (ako ne i svi) posle masovne ostavke starih admina, koji su inače do jaja ljudi, pa i ovi noviji su (one koje znam), otišao u Kanadu, inače je bosanac musliman, pa su ga zezali kao dete zbog toga (deca!?!?!) i sada radi kao kamiondžija tamo. Posao je posao ybg i radi da preživiš, tako da nije prozivka. Ne pričam baš iza ledja pošto je ovo dobro poznata priča, a i ladno njemu mogu da pošaljem ovo što sam napisala. A da sere, sere, tačno!!!...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milice,ili Milena sta god da si,majke ti uprosti malo svoje misli :haha:

 

Prevedi ti to meni brate :) Da prekinem više da se*** - da ućutim ... ok - tutim od sada, bar ovde, na mojim eventima - ne ;)

btw i jedno i drugo sam - obično mi kažu ili podvojena ličnost ili dvoglava aždaha

 

Video sam neku dakijevu sliku,sa nekim kacketom,ruzan i retardiran majmun.Slobodno mu posalji ovo :haha:

 

pa poslaću, čisto da ne bude da pričamo "iza ledja" - a da tako izgleda - pa i jeste ybg :(:)

 

Zapravo #metalheads je stariji i od krstarice i od dolaska dakija jer je krstarica bila hostovana na drenik ,secaju se par moderatora odavde toga

 

Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 10 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...