Jump to content

Okup: Meet the Razbijac


Recommended Posts

Што се мене тиче, одувек сам волео возове и циркање у истим. Подсећају ме на навијачке дане младости моје. Ако неко стварно жели да иде у НС и да тамо проведе целу ноћ у некаквој кафанчуги, ја сам за. После можемо и у Наисус, Црну Монте и РС. Кад нас метну на бијелу śенген листу, можемо у и Угарску, да чинимо терор међ становништвом монголског порекла. Само гледајте да се то не организује пред крај месеца и да се иде петком увече.

 

П.С. Али да се стварно цирка, а не "попио сам андол, па сам понео сок од дуње". И да Елф не прогони никога (нарочито кондуктере) кад се напије. :) Најмање што ми треба је да ме, у сред пола ноћи, избаце у некој пиздојебини.

Edited by Axeanosilas
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

П.С. Али да се стварно цирка, а не "попио сам андол, па сам понео сок од дуње". И да Елф не прогони никога (нарочито кондуктере) кад се напије. :) Најмање што ми треба је да ме, у сред пола ноћи, избаце у некој пиздојебини.

 

Dobar sam ja sa kontukterima... pio sam s' njima u više navrata. ;):pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da spomenem jedan nedavni dogadjaj...

Stojimo mi ispred SKC-a pred Municipal Waste i drinkujemo i BruceBruce pocne nesto na temu Razbijaca i kaze da bi mu malte-ne (znaci,skoro pa) glab,glab samo da ga upozna i da popije pivo sa njim :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Dragi Tešanoviću,da li ti razmišljaš da pored izdrkavanja po forumu ja i mam i druge stvari kojima se bavim u svom životu?Da li tvoj mozak može da shvati da ja vikendom imam i neke druge,privatne poslove?Da li si ti svestan da ja ne razmišljam i ne boksujem postove i minuse i pluseve po forumu kao ti i gomila drugih monstruma ovde?Ti meni pišeš da sam pićka što se neoglašavam,ovaj drugi idiot me juri po belim stranama (tj. ti si ovaj-el tako? n1513797354_9212.jpg, e matija matija progonitelju),otvarate tu teme ''meet the Razbijač''.Sve se više pitam da li ti uopšte imaš normalan život van foruma Tešanoviću?

Ako sam vas lepo zvao i rekao da dođete u NS da pijemo,dođite...šta mi koji kurac tu otvarate posebne teme i od svega ovog pravite bahanalije?Misliš li ti pajseru da ja ne znam zašto si se registrovao na forumu?Misliš da ne znam da ti je neka vršaćka budaletina rekla da na yumetal forumu ima neki Razbijač koji je glavna fora i sprdnja...pitaš se da li ja postojim,pa pitaj se i dalje,al' dok ne dođeš u NS odgovor nećeš dobiti.I ta prića da sam ja petorica likova koju je prosuo Satan iz Bataje.Šta misliš sine,koliko bi ta petorica balvana morala biti složna i da u svakom trenu znaju šta je ovaj prethodni pisao po forumu,zamisli tu situaciju da svaki napamet mora da zna događaje koje je opisujem i po nekoliko puta ponavljam ovdekan po forumu?Zamisli kolke bi to piskopate trebale biti da budu tako složni i pišu i potvrđuju iznova i iznova ono što JA pišem.Ukljući malo mozak.

Drugo,ako sam vas zvao da dođete,šta misliš da ćeš zateći u Novom Sadu,pajsera koji vas doćekuje na železnićkoj stanici raširenih ruku sa flašom đibre rakijštine u levoj ruci i hordom mandova trubaća iza sebe,kako sviraju ''aj kent get no satisfakšn for sijing ju''.Ja ako bik vas doćeko,doćeko bik vas sa kolima il dvoja,u zavisnosti koliko vas ima,vodio vas na lokanje i marš u kurac posle,do železnićke i putuj sinode!

Misliš da ja ne znam da se na mene ovde uglavnom lože klinci od 16-19 leta,koji imaju neke tripove,misliš da ne znam da je njima san da dođu da se slikaju samnom,pa da se poslekan kurće po školama i forumima kako su se slikali sa novosadskim lolom ''latino'',kako si me nazvo, jebaćem-dodajem ja.

A to što ti isti klinci ne bi mogli popiti ni dva litra piva,ko ga jebe,bitno su videli Razbijača.Jebo vas leb u pićku sve nedojebane.

Da dolaze feyd,thunder11 pa da se i naoštrim,napalim,a ovako,zaista deco,smirite strasti.ako sam vam reko da dodjete,dodjite,pićemo,ali ne oćekujte da vas vodim po diskaćima di su pićke dobre,jer sobzirom da znam da će te doći ko za neki death metal koncert,ne bi vas pustili ni u neki ljudski kafić,a kamoli neku fensi diskoteku.

Takođe Tešo,ako ti voleš da te i u stvarnom životu identifikuju kao psihoa i šta ti ja znam ko ćega već,to je tvoja stvar.I što mi je neko reko da izgledam ko gej,hvala na tome,bar ne izgledam ko obićna pederćina.Ono što je bitno,ja pravi život delim od foruma,meni forum ne znaći ništa,a vama izgleda mnogo toga znaći,jer otkad su uveli ove pluseve i minuse,strahotno je gledati koliko se ložite na te sve reputacije masturbacije.Pukli ste,deco,pukli ste.Dali su ti kurac palac poena što si reko da sam pićka,super,većeras pijem kilo vinjaua u to ime.

To što se vi toliko bakćete oko mene,pokazuje samo koliko vi imate stvarnih problema i pritisaka u životu.

Ovom prilikom,dodao bik još samo par stvari,najbolji ljudi sa kojima sam ovde na forumu prićao su definitivno Routsydan,Elitista u povoju,Laza GNR,Prince of Darkness-jer koliko god vi njega smatrali idiotom dećko je vrh lik i pametnije nego pola vas pajsera,kojima je bitno da li je lemi kilminster obuko ciklama ili bordo tanga gaće.Isto,kao i za Lazu GNR-a,Princea i Routa,važi i za moju komšinicu dragu,Olju i Neleta Vudua,koji je zaista panja od lika.Uostalom,kada sam o sebi piso na Vukajliji,lepo sam istako šta mislim o forumskim okupljanjima.

I Tešanoviću ako te neko ikad pita za mene ko sam,ti mu reci,prijatelj samo,ne mora svako da zna.Mislim,volim ja tebe Tešanoviću,ali ovaj put ga pretera.Nemoj tako sine,tek si u dvadesetu zagazio,jebo forum,viš da je pun sagorele sperme koja se roštilja postovanjem po raznoraznim temama,koje sve manje imaju veze sa metalom i mozgom.

 

 

 

 

A ovaj Vegeta, što me tero u pićku materinu,to je tvoja kultura.jadna.

 

aaaaaaaav.jpg

 

 

@Dead

To što ja vidim pićku u ogledalu svaki dan je što mi žena uvek namešta kragnu kad krećem na poso pa joj ja ćepim istu,i hvala bogu da je ne vidim ko ti svaki put kad te oslove imenom.

 

Pozdrav svim decama.

Vaš doktor za probleme-ćika Peca Vranješić i ćetri tamburaša s Petrovaradina.

  • Upvote 8
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno ni ja ne verujem da lik postoji.one slike koje je okacio izgledaju kao slike nekog stranca koje je pokupio na necijem majspejsu.moram da vidim coveka da bi verovao

petre vranjesicu,izgleda da si ispao picka.znas zasto.zato sto si u rekao kao dodjite u nopvi sad svi dogovorimo se i onda pijanka do zore u nekoj kafani.a sada kada je otvorena tema o tome da se stvarno dogovorimo ti namerno se ne oglasavas.ne drzis svoju rec.sto znaci ili da ti si mozda stvarno nekih pet likova iz novog sada ili da samo seres na forumu a ne smes da se nadjes sa nama kao covek da pricamo

Moram priznati da si me prijatno iznenadio ovim razmisljanjima :da::pivopije:

 

 

Ljudi, da vam nešto reknem:

 

RAZBIJAČ NE POSTOJI!

Ali zato postoji tvoj cmar.I moja kita.

I ona ce da te kara u prkno dok ne crknes.

Eto,i to ti obecavam.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Moram priznati da si me prijatno iznenadio ovim razmisljanjima :da::pivopije:

 

 

 

Ali zato postoji tvoj cmar.I moja kita.

I ona ce da te kara u prkno dok ne crknes.

Eto,i to ti obecavam.

 

Pederćino SMRDLJIVA.

 

Изгубио сам сваку жељу да се упознам са дотичним.

 

mukica.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da spomenem jedan nedavni dogadjaj...

Stojimo mi ispred SKC-a pred Municipal Waste i drinkujemo i BruceBruce pocne nesto na temu Razbijaca i kaze da bi mu malte-ne (znaci,skoro pa) glab,glab samo da ga upozna i da popije pivo sa njim :bigblue:

 

Sta kenjas brate hahah :D,ja ne znam stvarno ko nema zelju da popije pivo sa covekom,citajuci neke od postova produzen mi je zivot za 5god najmanje.A i svako ko provede malo vise na forumu bi zeleo da se misterija razotkrije haha :D,ali ako covek nece da se pojavi onda otvori posebnu temu za okup u NOVOM SADU a ovu brisi.!

Edited by BruceBruce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta kenjas brate hahah :D,ja ne znam stvarno ko nema zelju da popije pivo sa covekom,citajuci neke od postova produzen mi je zivot za 5god najmanje.A i svako ko provede malo vise na forumu bi zeleo da se misterija razotkrije haha :D,ali ako covek nece da se pojavi onda otvori posebnu temu za okup u NOVOM SADU a ovu brisi.!

 

Ако се то деси, обавезно поведи оног типа који је на Егзиту 2005-те радио за шанком на метал стејџу. Требало би да се одужим човеку за оних тридесетак Туборга које је протурио само мени.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ne znam da li čovek postoji ili ne, ali da neko napravi temu "Meet the Grobodan" ne bih se pojavio nikad. Sve se to može normalno srediti, ova Yum okupljanja su postala totalno imbecilna.

 

 

To ti prićam baća,lepo sam reko se skupe,a ne mi otvaraju tu teme.Zamisli scenu,dolaze mi,opšte narodno veselje,de da vas smestim,u dvorištu da mi kampujete ko jebeni hipici?

 

Žena bi me isterala iz kuće,pa bi vas onda lemo tu ko stoku,ali bi i pili bracki,kad vas isprebijam,da izvidamo rane junaćke.Mogu da zamislim šta bi mi stare kuke poput Đanera i Lekija rekili da me vide kako vodim razred u obilazak novog sada...jebeš mi leba ako mi ne bi dupe pomerali mesec dana.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehehe lep tekst.pa upravu si ovo otvaranje teme o tebi je bilo preterano ipak mozda je malo neprijatno.ali ispalo je smesno.ali malo je glupa situacija ovaj te trazi preko belih listova,ovi likovi po parkovima pricaju o tebi,sto je najgore citava plejada informacija iz tvog licnog zivota je usla takav veliki net protok,sada se prica medju ljudima.uzas zivi,ugrozavanje privatnosti,kao da si ugrozena vrsta svi te progone.nije prijatan osecaj uopste.upravu si za ove stvari sto si rekao.jebes ovaj forum i sve ovo.od samog pocetka ovde trolujem iz dosade.jedini deo foruma koji je stvarno dobar jeste tema narodnjaci a i tu slabo se postuje.uglavnom izvini ako si se osetio neprijatno zbog otvaranja ove teme,moderator neka je zatvori.ajde sve najbolje

 

 

 

 

 

 

Edited by METAL MAN =)
jbt pa nemoj citat ceooo
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Tešoni,nije mene neprijatno,koliko se ovo pretvara u seljanu.

Jebe se meni da l sam legenda il mit.Ako ćete u NS,dođite,ako ne idite se upoznajte sa Voždom poganim,ionako mu treba full podrška za nepravedni ban.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tešoni,nije mene neprijatno,koliko se ovo pretvara u seljanu.

Jebe se meni da l sam legenda il mit.Ako ćete u NS,dođite,ako ne idite se upoznajte sa Voždom poganim,ionako mu treba full podrška za nepravedni ban.

 

upravu si ovo se stvarno pretvara u seljanu i to veliku.ma nebitno otvaranje ove teme je bila greska i otvorio sam je kao i ostale moje teme cisto da bi nesto trolovao.i jeste seljana,ali takav je bio i zadnji skup jumetala.celo vece od 20 do 1 uvece svi pricaju o razbijacu.to je preterivanje,ljudi drkaju na tebe,jos malo pa ce krenuti da prave majce sa tvojim likom.da sada rasiris vest da ces u odredjeno vreme ti biti za pultom u skcu u 22 casova uvece petkom i deliti autograme doslo bi ti mnogo vise metalaca nego na koncertu nekog domaceg metal benda.preterano je.ovo je primer u malom kako ljudske grupacije funkcionisu.prebaci sve ovo na visi plan i videces o cemu je rec i zasto drustvo nemoze da napreduje.uglavnom nebitno,ko jebe sve ovo.sve najbolje

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...