Jump to content

Okup: Meet the Razbijac


Recommended Posts

I ja sam to pomislio, ali mislim da je Razbijaču više do kvalitetne ekipe, nego do kvantitentne. Hoće da zna s' kim ima posla.

Zamisli samo gomilu klinaca (i poneki stariji) koji idu put detelinare... pa prvo bi ga žena ubila od zajebancije, pa onda svi njegovi ortaci. :haha: :haha:

manje vise sve se svede na ovo gore sto je elf rekao :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to je i najbolja ideja, spakujemo se u voz, ponapijamo usput i odma se vrnemo u bg (uz povraćanje po vagonima) i to je to :rockdevil:

Ponapijate se ko svinji i odete vozom u sasvim drugom pravcu :pivopije: 

 

A i nema vracanja "odmah",nego tek kad svane :P 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

A šta se to prića o meni,mislim sinoć drkam i razmišljam šta to o meni prićaju?

kako uopšte poćinjete teme o meni,šta vas zanima,mogu lićno da vam kažem,još ću i urbana legenda da postanem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa klinci te worshipuju, a mi stariji stojimo sa strane i u sebi te iskonski mrzimo i ljubomorni smo što o tebi pričaju, a ne o nama. :haha:

Šalim se. :haha:

 

Ja ne znam.

Na okupima na kojima sam ja bio i ne sećam se da se nešto mnogo pričalo o tebi, bar nije u okviru ljudi sa kojima sam ja najviše sedeo. Uglavnom ljudi ne pričaju ništa loše... ono standardno... lud si lik... cool si... i šta ti ja znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dooooobro.to je baš lepo.

 

Nemoj sad da se pokondiris i da kao one frajle same oblake nosom paras. Pohvale ako stalno pristizu mogu da sjebu i najskromnijeg coveka. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

ja pohvale kanališem tako što moju skvo jebem manijaćki u ćmar,faćam za grlo,šamaram,i guram glavu joj u wc šolju.i puštam vodu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponapijate se ko svinji i odete vozom u sasvim drugom pravcu :pivopije: 

 

Ali kao svinjI, nikako kao svinjE. Doći ću pičko. Da te istamburam što svima pričaš da je moje dupe slatko. I što deliš moj broj telefona. :evotigana::haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja pohvale kanališem tako što moju skvo jebem manijaćki u ćmar,faćam za grlo,šamaram,i guram glavu joj u wc šolju.i puštam vodu.

 

I onda te Roko Sifredi tuzi zbog plagijata i onda ti odes u zatvor i onda ti dodje neki rmpalija od 2.2m i 165kg i onda ti kaze da cete sada da se igrate mame i tate i onda te pita sta ces ti da budes i onda ti kazes da ces da budes tata i onda ti on kaze: ,,Dobro, sad ce tata da pusi kurac mami." :da:

  • Upvote 13
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

I onda te Roko Sifredi tuzi zbog plagijata i onda ti odes u zatvor i onda ti dodje neki rmpalija od 2.2m i 165kg i onda ti kaze da cete sada da se igrate mame i tate i onda te pita sta ces ti da budes i onda ti kazes da ces da budes tata i onda ti on kaze: ,,Dobro, sad ce tata da pusi kurac mami." :da:

 

da,jbt.ja zaista guram zeni glavu u wc šolju...koji si gluperdan.samojebi se u dupe.

ovaj forum stvarno vrvi od glup si ko kurac ljudi.

 

to što su se tvoji roditelji igrali sa tobom,meni sine nemoj da serviraš.ja sam hvala nebesima,zdrav prav i normalan.

 

ne znam koji kućkin sin ti dade dva plusa za ovo,ali za to što si napiso,trebo bi da ideš da se lećiš,i ti i te dve umobolćine koje su ti dale pluseve.

  • Upvote 6
  • Downvote 14

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...