Jump to content

Okup: Meet the Razbijac


Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

da taj na slici je neki latino lik i ne lici na one stare slike belog petra vranjesica

 

Kako lupaš sad Tešo.Ti baš iz 5 slika iz 2002-e i ovih sadašnjih možeš da kažeš da to nisam ja.Dajte ljudi nepravite ludnicu od mene,poćinje da me plašitu.Samo treba da se jedno jutro probudim,dok mi kita landara,i vidim gomile traktora,kola,govana,kako dolaze sa forumašima da me upoznaju...i ondak vidim hefesta,tešu,sisusa,pjane ko guzice,a oko njih plešu rasne kurve...koji bi to prizor bijo...piiiii.

 

a ondak sam se probudio,i shvatio zašto je osećaj bio tako lep,žena mi pušila kurac dok sam spavo.

 

a ovaj ziltoid...da,cigan sam,crn mi ćmar.

šta ja sve neću ćuti,sad sam i latino.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cigane zovem sve tamnopute ljude ,bez uvrede na Alter Ega :)

 

Samo treba da se jedno jutro probudim,dok mi kita landara,i vidim gomile traktora,kola,govana,kako dolaze sa forumašima da me upoznaju...i ondak vidim hefesta,tešu,sisusa,pjane ko guzice,a oko njih plešu rasne kurve...koji bi to prizor bijo...piiiii.

 

 

ahhahahahahahaha , genijalno

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

I mnogo pre ovog foruma,ja sam vidjao Tesu po gradu,stavise jednom smo cak i pricali,ne znam dal se on toga seca,bilo je nesto usput,tako da je Tesa stvaran lik,za to garantujem.

 

Pošto si posto balija,ti mi prag neš preći.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, da vam nešto reknem:

 

RAZBIJAČ NE POSTOJI!

 

TO JE ALTER EGO LOLE PO IMENU PETAR VRANJEŠIĆ tj. JA!

Da Razbijač postoji i ja bik ga volo spoznati,i pozvo ga da igramo kolo uz Stoju i Enu Popov.

 

svakako bi bilo zanimljivo upoznati lika ciji je alter ego razbijac.ono ako si bio u stanju sve ono da smislis i kazes sve one pametne postove

 

uglavnom ja i mnogi clanovi foruma imamo zelju da upoznamo petra vranjesica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

oko mene ra-stu ćempresi i drot...

većeras imam parti

a ujutru trim

 

lepe žene noću dolaze kod mene,

jer ja sam...

 

Peeeeeeeeeettaaaaar

Vranjeeeeeešiiii(eeeey)ććććć!!!!

 

oko mene ra-stu ćempresi i drot...

većeras imam parti

a ujutru trim

 

lepe žene noću dolaze kod mene,

jer ja sam...

 

Peeeeeeeeeettaaaaar

Vranjeeeeeešiiii(eeeey)ććććć!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam to pomislio, ali mislim da je Razbijaču više do kvalitetne ekipe, nego do kvantitentne. Hoće da zna s' kim ima posla.

Zamisli samo gomilu klinaca (i poneki stariji) koji idu put detelinare... pa prvo bi ga žena ubila od zajebancije, pa onda svi njegovi ortaci. :haha: :haha:

 

Nego čim je Teša kralj tu, to je zagarantovani provod. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra bi bila fora da ljudi pocnu da grle razbijaca na sred trga, hefest ga hvata za kitu da provjeri dal su istinite price o gabaritima, princ of drkanjes protestvuje preko puta i poziva hevi metal bogove da zgrome masu zombija i ljubitelja lika i dijela petra vranjesica. jebeni kult od dogadjaja.

naravno, josif ce da demonstrira svoje poznavanje borilackih vjestina nad petoricom random jumetalaca sa shtanglam i lancima, djomla elitista u povoju ce da smara i kvotuje svaku izjavu prisutnih, full metal jakuza ce doci na svojoj kompjuterskoj stolici uz pratnju trubacha i fotografa, a sve ce da zacini gojko koji ce da devastira pradjedovski grob iz kojeg ce da ukrade lobanju i butne kosti kojima ce formirati obrnuti kriz.

 

jebem ti zivot sto zivim u daleku crnu goru.

Edited by morbid god
  • Upvote 9
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra bi bila fora da ljudi pocnu da grle razbijaca na sred trga, hefest ga hvata za kitu da provjeri dal su istinite price o gabaritima, princ of drkanjes protestvuje preko puta i poziva hevi metal bogove da zgrome masu zombija i ljubitelja lika i dijela petra vranjesica. jebeni kult od dogadjaja.

naravno, josif ce da demonstrira svoje poznavanje borilackih vjestina nad petoricom random jumetalaca sa shtanglam i lancima, djomla elitista u povoju ce da smara i kvotuje svaku izjavu prisutnih, full metal jakuza ce doci na svojoj kompjuterskoj stolici uz pratnju trubacha i fotografa, a sve ce da zacini gojko koji ce da devastira pradjedovski grob iz kojeg ce da ukrade lobanju i butne kosti kojima ce formirati obrnuti kriz.

jebem ti zivot sto zivim u daleku crnu goru.

Pa dođi već jednom, pa ćemo organizovati okup "Meet the morbid god". :P

Naravno, hrišćanima i onima koji se tako osećaju nije dozvoljen dolazak. :haha:

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne,ali mi na CT vatamo B92 :D

Blago vama :zeleni:

 

Naravno,ali da se d4rk3lf pita,ne bismo ni tako. ;)

 

Da se ja pitam vi ne bi ni živeli u posebnoj državi, ko ni bosanci, hrvati i deo makedonaca. ;)

 

P.S. Nadam se da Sha i Elitista nisu videli ovaj moj post. Pisao sam bez dozvole. Nemojte da me tužite kod njih, jer ću u suprotnom najebati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...