Jump to content

Armagedda


morbid god

Recommended Posts

3994_logo.gif

 

Armagedda su svedski OSBM manijaci, koji su se nazalost raspali. Osnovani su 1999e godine, i zanimljivo je da su im kao session muzicari nastupali Erik iz Wataina, kao i Necromorbus(naravno, pogadjajte gdje su snimali i radili produkciju). U pitanju je DT worhisp bend, posebno na prvom albumu gdje zvuce kao totalni rip-off. Muzika je bas dobra, iako nikad nisam imao predrasuda prema ovakvim bendovima u black metalu kojih je pun kurac. Al ko ih duze slusa, primjetice da tu ima svojevrsni 'Armagedda touch'.. tematski se bave standardnim stvarima - okultizam i glorifikacija djavola i smrti(bez mnogo filozofije, znaci ono pravo po pichci). Izdali su 3 albuma, neke EP i jednu best of kompilaciju.

(2001) The Final War Approaching

(2003) Only True Believers

(2004) Ond Spiritism

armagedda_finalwarapproachingCD.jpgarma.jpgmh-ar015_200x200.png

 

U sustini, pravi foad bend. Sjecam se da su ih u underground krugovima bas nahvalili kad je izasao prvi album, a znam da smo se mi DT fanovi bas onako obradovali. Uzivajte.

 

3994_photo.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm, pa mislim da je bila tema negde ali nema veze... prvi album je baš, što kaže Morbid, rip off, posle su krenuli više ka nekom samosvojnijem izrazu, a OS je čak išao malo i ka orthodox teritoriji tako da nije loše što su se raspali :twisted: Sve u svemu, nije loš bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

el moze neko link da okachi?

hvala :pivopije:

 

Darkthrone :smajlikojisvrsava: :rockdevil:

 

Final war: http://www.megaupload.com/?d=0WBWMR3B

 

Only the true: http://www.megaupload.com/?d=NDGL4IA5

 

Ond: http://sharebee.com/c832a519

 

I niste pomenuli da su učestvovali na mega kultnoj seriji splitova Black Metal Endsieg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

679755.png

 

Meni su sva 3 albuma Armagedde prirasla srcu, imaju energiju, muziku, atmosferu... jebote kad njih slusam, ko da vidim memljive katakombe u kojima se sprovode satanisticki rituali. U uglu mekecu jarci, djevica se deflorise i sodomizuje, svjece gore naopako okrenute, pop kamshatuje po faci vavilonske kurve dok cita unazad 'oce nas'. Onda se prikaze i dzavo..

Ovo i Katharsis slusam ovih dana ko mutav, precvrsti su :rockdevil:

Edited by morbid god

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam neka toksicna iskustva, sjebao sam se u picku materinu. Kenjam radioaktivna sranja 2 dana i ovako lupam kao neki psihopata, super mi je.

 

Ja volim da se zagrevam po forumu pred pisanje recenzija, i onda obicno sva tripovanja istresem ovde :haha:

Ako trebaju nekom demosi i EPovi, recite. jeste apsolvirali BM Endsieg kult?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...