Jump to content

Lady Gaga


Маузер

Recommended Posts

Nije mi jasno sto je mnogi ljudi TOLIKO ne vole. Nije da se drogira, da joj ispadaju neukusno sise ili da ima neke extraordinarne politicke stavove. Kul je muzicar i kreator, ima dobre pesmice... sto da ne?

A i mnogo lepo peva:

Naravno ne daj boze da ikoga ubedjujem, bas me zabole sto ce neko da skapava bez njene muzike :P

Edited by Double Fire
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ladno ima tema...

Lady GaGa je najbolja pop pojava u ne znam ni ja koliko godina. Ne slusam pop ali nju slusam. Totalni ekscentrik, odlican vokal. Svako ko kaze da je shemale ustvari potajno zeli da kresne ribu sa kitom.

 

Hit!

http://www.youtube.com/watch?v=QL_JPdYPDVg

 

Evo par tekstova koji analizira Lady Gagu kao pojavu i njene spotove i povezuje sa masonima, iluminatima i satanizmom. :haha: Ima nekih stvari koju su na mestu ali ima i smejurije.

Lady Gaga, The Illuminati Puppet - Part I

Lady Gaga, the Illuminati Puppet – Part II

Lady Gaga’s Bad Romance – The Occult Meaning

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije mi jasno sto je mnogi ljudi TOLIKO ne vole. Nije da se drogira, da joj ispadaju neukusno sise ili da ima neke extraordinarne politicke stavove. Kul je muzicar i kreator, ima dobre pesmice... sto da ne?

A i mnogo lepo peva:

Naravno ne daj boze da ikoga ubedjujem, bas me zabole sto ce neko da skapava bez njene muzike :P

 

Zato sto je ovo YUM i 98% ljudi su idioti.Samo metal i metal.Jebo ih metal u dupe

  • Upvote 2
  • Downvote 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh pa nije bas tako... vole "metalci" i narodnjake...

Mislim 150 strana sa narodnjacima. :haha:

 

Vezano za Gagu. Prvi put kada sam je video pomislio sam, evo je jos jedna pop fuxa. Ali kada sam malo bolje cuo sta peva, KAKO peva i kada sam video celu pricu oko nastupa, pojave i spotova mnogo mi se dopala. Za razliku od standardnih pop nakaza Gaga je prva koja nije u fazonu da se licka da bude najlepsa. Sta vise poruznuje se namerno. Mislim nije ni to sjajno ali time se ocigledno ogradila od Britney & Co. Pritom 1000 puta bolje peva od cele te MTV ekipe.

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh pa nije bas tako... vole "metalci" i narodnjake...

Mislim 150 strana sa narodnjacima. :haha:

 

Vezano za Gagu. Prvi put kada sam je video pomislio sam, evo je jos jedna pop fuxa. Ali kada sam malo bolje cuo sta peva, KAKO peva i kada sam video celu pricu oko nastupa, pojave i spotova mnogo mi se dopala. Za razliku od standardnih pop nakaza Gaga je prva koja nije u fazonu da se licka da bude najlepsa. Sta vise poruznuje se namerno. Mislim nije ni to sjajno ali time se ocigledno ogradila od Britney & Co. Pritom 1000 puta bolje peva od cele te MTV ekipe.

 

Pa oni koji slusaju narodnjake nista lose ni ne kazu za nju,koliko sam primetio :D

Nego ona druga isfolirana strana.

 

Ja sam se primio kad sam cuo Poker Face,ali Bad Romance mi se vec par nedelja mota po glavi.

  • Upvote 3
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...