Jump to content

Sunshine


Ајлин

Recommended Posts

jes bila sumnjiva gomila, morao ja sa svojih 70kg da pokrećem šutke.

svirali su iza horizonta naravno

 

šta te je smorilo?

 

dobra svirka bila, misim standardna za njih poslednjih desetak godina, čak su i bolje zvučali.

ja bih voleo da zajebu malo pridžimi ti miss j žaklinu i da zamrače, al to neće nikada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

šta te je smorilo?

 

 

Pa krenuli su baš fino i energično, prvih par pesama, a onda negde na sredini nastupa počeli previše da smaraju sa elektronikom, i nekim budjavim (čitaj: isuviše rep) stvarima, ali iskreno, ne da nisam fan benda, nego uopše ne slušam tu vrstu mjuze, ali ono došo da popijem neko pivo, pa se zateko tu.. :bigblue:

 

A od kada Staća nije u bendu, ili ga ja nisam prepoznao?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, verovatno je bila na encore ta ili ona kokanone, al nije bilo vredno (daljeg) čekanja, nisam naviko da (ultra) naparfemisani likovi tu skaču oko mene, samo metal, znoj i smrad :bigblue:

 

Da da da kako da ne

 

Kad se na metal koncertu izmesaju mirisi znoja, piva i razlicitih sampona i regeneratora za kosu, to je pravi miris :P

 

 

 

 

Staća vise nema dugu kosu, mozda ga zato nisi prepoznao? :haha:

 

Smarao sam ga pre bukvalno 9 godina na fejsu da ga pitam nesto oko Sansajna i Bloodbatha, ni ne secam se konkretno sta, rekao kako radi sad nesto drugo, al' ne cuh da je izbacivao neku muziku.

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
Quote
Legendarni hip–hop metal bend SUNSHINE nastupiće 24.oktobra na zatvaranju bašte kluba Fest!
Ulaznice po ceni od 1000 RSD u prodaji su od petka, 9.oktobra u klubu Fest i u Felix Shopu (TC Sremska). Na veće koncerta, cena ulaznice biće 1200 RSD.
Beogradski hip–hop metal sastav Sunshine, koji je vrhunac popularnosti doživeo kasnih devedesetih, vratio se nedavno na scenu fenomenalnim singlom "Da li sam”. Ovaj singl je ujedno i uvod za novi album koji bend najavljuje za kraj 2020.godine.
Na početku svoje karijere Sunshine je bio andergraund bend koji je govorio jezikom izgubljene generacije, a na njihove koncerte dolazile su stotine i stotine ljudi. Na njihovim koncertima nije moglo da se kreće, nije moglo da se diše. Rasprodate Hale sportova i 14. februar se pamti kao Sushine praznik. Atmosfera na njihovim koncertima za Dan zaljubljenih je neponovljiva. Niko nije mogao da ospori tu energiju. Danas, posle duge pauze, oni nastavljaju hrabro i biće zanimljivo otkriti kako jedan od najznačajnihih srpskih bendova zvuči u 2020.godini.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...