Jump to content

Bane


banedeathmetal

Recommended Posts

Bane_live_in_Belgrade_Ciklon_Sep122011_10.jpg

 

Line-Up Change & New Track Online:

 

FACEBOOK + MYSPACE

 

---

 

m.jpgm.jpgm.jpgm.jpg

 

Recenzija i slike koncerta EUFOBIA + BANE + DARK DAWN + KOLAC (30.09.2011 @ Novi Sad, Club Route 66) sa Nocturne Magazine-a:

 

http://nocturnemagazine.net/raport/44/eufobia-bane-kolac-i-dark-dawn-route66

 

666

 

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos par recenzija albuma "Chaos, Darkness & Emptiness" (ako nekog interesuje):

 

http://metalbelieve.blogspot.com/2011/10/bane-chaos-darkness-emptiness-2010.html

http://hellycherrywebzine.blogspot.com/2011/08/bane-chaos-darkness-emptiness.html

 

---

 

Najverovatnije bend nece do kraja godine nastupati u Srbiji, ali ce zato po prvi put imati nastupe u Slovackoj i Austriji. Plakati za BANE + INFEST (SVK/CZ Mini-Tour 2011):

 

l.jpgl.jpgl.jpg

 

---

 

Sto se tice novog albuma, do kraja meseca cu najverovatnije objaviti neke detalje vezano za isti.

 

666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je najveca glupost ako sviras neke covere za pare to je takozvana tezga,pa cekaj zar ne bi trebalo svi da sviraju za pare?I uopste sta je bitno sta je decko danas obuko, da li oprao dupe, de mu je devojka i sta svira u svom wcu?Kakve to veze ima sa bendom previshe citate svet

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj sad, solidan je izbor muzike skroz, nije kao neke bljuvotine da sviraju. Ja se u BG-u ubih da nadjem neko mesto sa ovakvom muzikom, a da mi u nekom trenutku veceri ne uvale neke najgrdje raspale narodnjake, i nisam uspeo, tako da mi je ova ideja super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj sad, solidan je izbor muzike skroz, nije kao neke bljuvotine da sviraju. Ja se u BG-u ubih da nadjem neko mesto sa ovakvom muzikom, a da mi u nekom trenutku veceri ne uvale neke najgrdje raspale narodnjake, i nisam uspeo, tako da mi je ova ideja super.

 

svira Dusan iz Draconica redovno ovakvu bljuzgu od muzike po beogradu sa svojim tezga bendom ten nipples

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Captain Spaulding: (Clap, Clap, Clap)...vrlo zrelo sa tvoje strane, nema sta. :haha: Kao prvo, kakva borba protiv tezgarosa? Ko je to uopste spomenuo? Imam gomilu prijatelja koji tezgare, pa sta? Ocigledno su mnogo sirokoumniji i bolji ljudi od tebe, koji rade nesto korisno od sebe i zaradjuju umesto da pljuju po forumima.

 

@ Analizator: Naravno da IMA Nickelback pesama u repertoaru. To je bio moj jedini uslov da sviram u ovakvom bendu ;) Dodji da cujes u Petak!

 

@ Denny: Stara cinjenica.

 

@ Pupakable: Upravo tako. Imas pivo od mene.

 

@ HellSarma: Normalno. Hvala!

 

@ Starshooter Supreme: Da, u svetu je normalno da se svira za pare. To samo kod nas cigledno nije bar tako. Inace da, nema ovo nikakve veze sa bendom, ali ipak je ovo YuMetal, i uvek se nadje neko vrlo inteligentan koji ce da krene da prosipa "pamet".

 

@ Infest: Hahahaha! Ma brate znas i sam, nego sta da me zabole! Citav zivot vodim takvu politiku za sve. :haha: Cutim, radim i guram svoje. :pivopije:

 

@ Grobodan: I ti imas pivo od mene. ;)

 

@ Uruk Hai: Veruj mi da sam se i ja namucio dok nisam nasao neke opcije za ovo, ali eto nekako ide. Posto inace obozavam recimo The Cardigans, da ne nabrajam sada dalje bendove koje slusam, super mi je sto mogu i to da sviram, za promenu. A bas sto kazes, nema narodnjaka, jer za to stvarno treba imati zeludac.

 

@ Azal: Pa da...svi mi moramo imati hleb na stolu jbg...

 

Tako da eto moj Captain Spaulding, ocigledno si ti jedini kome neke stvari jos uvek u zivotu nisu jasne, ali OK, ima vremena jbg.

 

666

Share this post


Link to post
Share on other sites

e kurac sad... pošto je Bane počeo da svira tezgu, sad je od jednom tezga svima ok... e pa nije!

za Baneta rispekt, mogu samo da skinem kapu, video sam čovek jednom ili dvaput u životu, i baš mi je bio simpa (no homo :D ), pratim Bane iako ne volim tu svirku, jer su ljudi napravili veliku stvar, i divim se njohovoj posvećenosti... i imam i ja prijatele tezgaroše, i gledaću jedne od njih večeras... ALI, to ne znači da je tezga nešto dobro, ni za rokenrol, ni za ljude koji silom prilika počnu da tezgare, jer sto puta smo videli scenario gde neko, često veoma talentovan i posvećen muzičar, ode trbuhom za kruhom u tezgaroše, malo po malo zapostavi svoj bend, i na kraju ode u tezgaroše totalno...

niti je dobro to što gazde klubova forsiraju tezgu, ni što tezga, za razliku od narodnjaka, ima istu ciljnu grupu kao i autorski rokenrol bendovi, ni što publika više voli da sluša poznate hitove nego ljude koji sviraju muziku koju su sami napravili, i onda tako u krug, više se ne zna šta je uzrok a šta posledica, ugl. krajnji produkt je to da više nema gde da se svira rokenrol, da od rokenrola ne može da se živi (pa se odlazi u tezgaroše), i da rokera medju konzumentima rokenrol muzika jedva da ima.

Zato nemojte molim vas da, braneći Baneta (za čim u suštini nema ni potrebe), branite samu tezgu, i pričate da je tezga ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Captain Spaulding: Nemoras sada da se izvlacis na to kako si opusten i kako si "samo" dao link za svirku. Kao prvo, kakve to veze ima sa BANE-om? Hajde sad budi pametan, pa odgovori, a ne da iskuliras moja 3 pitanja koja sam ti postavio na predhodni komentar. Zaista nikome nisi od koristi u ovoj situaciji.

 

@ Krchulj: Brate, hajde da ne nastavimo tu konverzaciju ovde jer joj tu nije mesto. Ukratko da skratim pricu vezano za to - SVE jeste tako kako si napisao...ali sta sad? To je realnost, to je Srbija. Ja cu iskreno radije svirati za pare, nego raditi na gradjevini, jer tek onda necu imati ni snage ni zelje ni volje za svoj bend. A ovako jos i mogu, kao sto i sam vidis. Uskoro cu objaviti datume za nasu trecu Evropsku turneju sad u Decembru, tako da u prevodu - sve se moze kada se hoce, i kada se radi na tome. A to da li neko talentovan muzicar ili ne, to nema nikakve veze jer bend je bend, ti to se ili voli vise nego hleb da se jede, ili se zapostavi zbog slabog interesovanja (iliti opalog interesovanja).

 

Rokenrol, sto ti spominjes, to NE POSTOJI ovde, i to nema ko moze da me ubedi drugacija. Znam kakva je ovde situacija, i znam kako je preko, ako me razumes. Nista lose za tebe ili za tvoj komentar, inace i gotivim tvoj bend (iako nije "my cup of tea") i zelim ti sve najbolje, samo mislim da je uopste glupo pocinjati neko pricu u 2011-oj u Srbiji vezano za autorsku muziku, rok/punk/metal, itd...

 

P.S. Za one koji nisu procitali pazljivo, zamolio bih da se ova konverzacija prebaci negde drugde pre nego sto se ovo nastavi u nedogled.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

METAL = METAL

 

TEZGA = TEZGA (koja god vrsta)

 

Zakljucak: Dva razlicita sveta koja se apsolutno ne kose jedan sa drugim. Razlicita publika, razliciti klubovi, sve razlicito. Nije ti jasno jos uvek?

 

Ne, nisam nikada rekao da je Metal u kurcu zbog tezgarosa. Metal je u kurcu zbog takvih "Metalaca" kao sto si ti, i gorih. Tezgarosi ne ugrozavaju nikoga, a Metalci sami sebe (vrlo cesto).

 

Odlicno, to sam na kraj krajeva i ocekivao od tebe - da nemas sta da mi kazes. Neznam zasto sam se uopste u jednom trenutku ponadao da mozes nesto pametno reci...

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

niko ovde nije napadao baneta, covek je samo okacio link za najavu sa fotkom na kojoj se bane umocio u neki plicak i nosi majicu i nema krv po sebi :bigblue:

 

sto puta smo videli scenario gde neko, često veoma talentovan i posvećen muzičar, ode trbuhom za kruhom u tezgaroše, malo po malo zapostavi svoj bend, i na kraju ode u tezgaroše totalno...

 

dok je tezga za dzeparac od 100 jura mesecno, moze i bend i faks i sva sranja sto se inace rade.

 

edit: brisite sve ovo :)

Edited by Marko, Mon_a[MOR]e

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' date='15 oktobar 2011 - 15:29' timestamp='1318688951' post='2419350']

niko ovde nije napadao baneta, covek je samo okacio link za najavu sa fotkom na kojoj se bane umocio u neki plicak i nosi majicu i nema krv po sebi :bigblue:

 

 

Upravo to , ali on je suvise uvredjen da to shvati.

 

I ko kaze da sam ja metalac ? Samo zato sto sam na jumetalu i zato sto slusam par metal bendova ? Ne , ne nosim mracne crne majice i nemam dugu i masnu kosu i ne pijem sa dvolitrom ispred klubova jer su svirke 200 dinara i ne zelim da ih dam.

 

Tebi ne treba ista da kazem pametno , jer si ti najpametniji i sve sto kazem ce biti ispod tvog intelekta.

 

I prekini da se lozis i primas sto sam okacio link sa tvojom svirkom. Ili jednostavno nisi hteo da ljudi znaju da zamisljeno gledas u plicak

Edited by Captain Spaulding
  • Upvote 1
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...