Jump to content

Bane


banedeathmetal

Recommended Posts

I ko kaze da sam ja metalac ? Samo zato sto sam na jumetalu i zato sto slusam par metal bendova ? Ne , ne nosim mracne crne majice i nemam dugu i masnu kosu i ne pijem sa dvolitrom ispred klubova jer su svirke 200 dinara i ne zelim da ih dam.

:no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, da, vrlo sam uvredjen, pogotovo kada mi neki YuMetalac prospe pamet, onda mi se ceo svet srusi. I opet samo kuliras jer znas da nisi u pravu. Opet te pitam - kakve veze taj link ima sa BANE-om? Eh, bolna je istina...no, nema veze na kraj krajeva.

 

"Tebi ne treba ista da kazem pametno , jer si ti najpametniji i sve sto kazem ce biti ispod tvog intelekta."

 

Sam si rekao, nemoram nista da dodam.

 

Ne lozim se niti se primam, samo opet ne kontam koja je poenta tvoje egzistencije kada radnom linkove stavljas tamo gde im nije mesto. A to da nisam hteo da ljudi saznaju za to, vidi, to je nemoguce kako god okrenuo. Srbija je selo, a ja sviram tu muziku uzivo, dakle svi mogu da me vide - bukvalno ko god pozeli. A ne stidim ase nikako jer bas zaradjujem umesto da gubim vreme (kao sad sto radim) na forumu, sa takvim "ljudima" kao sto si ti.

 

Denny-ev izraz lica je sve objasio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako nema veze sa BANE-om ? Bane je tvoj bend, ti si osnivac i ti se zoves Branislav, tj Bane. Isto kao sto na Porcupine Tree temi kace Steven Wilson albume tako ja mogu da postujem linkove tvog side projekta, ne ?

 

Ti i Denny , do jaja kombinacija.

Edited by Captain Spaulding
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaooo...smorio si, majke mi.

 

Steven Wilson, i Branislav Panic - dve razlicite sfere.

 

A to sto nemozes da skontas jednu osnovnu stvar, a to je da svaki Steven-ov projekat, na stranu sto su svi slicni, su AUTORSKI. A ovo je moj kover bend, koji sviram iskljucivo zbog para. I bas ce sada slusaoce BANE-a, Black/Death Metal benda da zanima kover Pop/Rock bend?

 

Hajde nemoj da seres vise, bolje da si post-ovao linkove Goat Eater-a ili Senium-a, umesto da se pravis pametan kao sto nisi.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti bas volis da se posvetis poduzim tekstovima na forumu ? Bas imas vremena ?

 

Ti da si pametan odavno bi odustao od rasprave , ali prosto te mami to sto sam postovao ljudima link za tvoju svirku , jadnice drogirani

Edited by Captain Spaulding
  • Upvote 1
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha! Pa sta to bi, pametnice? Opet nisi mogao da odgovoris na moj post jer sam u pravu, hm?

 

Da, jer za razliku od tebe odgovorim uvek na svaku tvoju glupost, i svaki put te pokopam. I ne mrzi me da ti pisem, bas da bi ti dokazao koliko si mizeran i glup. Inace, danas imam slobodan dan, evo cekam Infest sve vreme da dodju kod mene na kafu, pa idemo na njihov koncert veceras.

 

Droga? Pitaj svakoga koga znas i ne znas kakav stav imam za to. A da sam jadan, ako ti tako mislis, to je onda skroz OK. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da te jos naucim nesto,

 

Kada kazes nekome da nije u pravu, onda postoji nesto sto se zove "obrazlozenje", dakle objasnis zasto i zbog cega druga osoba nije u pravu. No, opet kazem, nisam ni ocekivao nesto pametno od tebe na prvom mestu.

 

Odoh, javio se Zoki da stizu. "Gejzujete"...fantastican fond reci imas.

 

666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da te jos naucim nesto,

 

Kada kazes nekome da nije u pravu, onda postoji nesto sto se zove "obrazlozenje", dakle objasnis zasto i zbog cega druga osoba nije u pravu. No, opet kazem, nisam ni ocekivao nesto pametno od tebe na prvom mestu.

 

Odoh, javio se Zoki da stizu. "Gejzujete"...fantastican fond reci imas.

 

666

 

Postoji objasnjenje , samo nemam razloga da ga dajem

 

znas li sta je sungejzing ? google it up.

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pricaj sa njim na BodyGuard !!!!

 

 

Bane - nisi bas u pravu za ne preklapanje publike, s obzirom da "metalci" ne cine vise ni 60% publike, te ti je ova konstatacija da tezge i autorski bendovi nisu skupovi sa zajednickim elementima bar 40% netacna.

 

Spauldinze - ne diraj nam Baneta da te ne bije maler, i pojavi se pokoji put u spoljasnji svet da te vidi narod umesto sto po forumu glumis Zagora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane sta god da sviras i za koju god muziku da zaradjujes znaj da od dva lika iz Lazarevca imas uvek podrsku...

Samo vi kidajte i da nam uskoro dodje novi album od BANE-a....

 

A i sto se tice tezgaranja,znam dosta dobrih muzicara koji tezgare,pa jbg,njihova stvar,ako nece da prave autorsku muziku... Koju ti radis,i to vraski dobro :rockdevil: ...

Ako moze neka obrada od Hendrixa dolazim na svirku :D...

Edited by HeLLsarma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja Banetu nista ne priznajem dok ne odradi onako pravi Niklbek tribjut (ofarba kosu u svetlo smedje i ukovrdza je,nabaci isus fejs i tako to), kolko je ponosno pricao o tome ranija, ja sad sve ove neozbiljne death-thrash-black-grind-tezga i ostale bendove racunam kao prelaznu fazu u KusurNatrag :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...