Jump to content

Bane


banedeathmetal

Recommended Posts

Bane, nesto mi baguje poruka na fejsu ne mogu da je otvorim, nije do mene problem, a ovde na PM ne mogu da ti saljem nista, pun ti je inbox xD Pa bih te zamolio da mi posaljes isto ono sto si poslao na fejsu (da vidim sta si pisao dok se ne sredi problem na fejsu -.-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Napokon, oficilajni BANE sajt:

 

 

Slike sa Exit Fest-a (hvala Marku/Nocturne Magazine-u):

 

 

Recenzija nastupa sa Exit-a (hvala Ani/Nocturne Magazine-u):

 

"Za kraj - BANE, ubedljivo najkvalitetniji srpski metal sastav. Dokazali su to još jednom. Na samom početku moram reći da mi je JAKO, ali baš JAKO drago što je dosta ljudi ostalo da posluša BANE, uprkos činjenici da su počeli svirati u 3h. Ovo je bio jedan od poslednjih nastupa BANE-a, a verovatno će poslednji biti u Beogradu, koji ne smete propustiti. Navežbanost, preciznost, kvalitetne pesme, odlično kretanje po bini, razne scenske fore... šta još možete poželeti od jednog nastupa?! U sve pomenuto uklapa se BANE. Pred kraj, svirali su i jednu novu numeru, sa albuma koji će tek izaći. Opaka pesma skroz. Kako je atmosfera bila prilično intimna, nastup je potrajao dobrih sat vremena, ako ne i više. Bane, sve najbolje u predstojećem radu i nemoj zaboraviti na verne fanove."

 

Kompletni raport sa treceg dana:

http://nocturnemagaz...-2012-treci-dan

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

@ VoivodBG: Do tada mozda, mada sam skeptican...izdavac mi je rekao sigurno do kraja Septembra ce biti izdat, ali da li ce stici do mene ovde to je pitanje, zato ne znam da li da mi uopste salje paket diskova vamo kada idem malteen nedelju dana posle toga...ali ce biti novih majici, i to vrlo lepih tada sigurno.

 

@ Gerk: Haha, pa kada ti kupujem stvari u prodavnici bilo gde u Srbiji, jel ikada dobijas kusur ili ti daju zvaku, onu staru, tvrdu sa slicicom? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...