Jump to content

Bane


banedeathmetal

Recommended Posts

Da, sve je izumrlo pre 15ak godina, a opet se sve polako vrti i vraca. Nu Metal scena realno polako ozivljava ponovo u UK i USA, hteli to kao neki tru metalci da priznamo ili ne. Uvek ima publike za takvu vrstu mjuze, polako se i ovi djentovci orijentisu na taj pravac i tu publiku. Sto se tice Branislava, lik je kralj i svako pljuvanje njega je apsolutna glupost, lik je pretalentovan za svirku i sve sto radi ili svira zvuci fenomenalno, pa i ovaj Keychain bend. Bolje da svira nu metal i da uzima neke pare, nego da svira narodnjake ili sta vec. Realno. Skelu da ne pominjem tek ...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Keychain bend je smećast dovoljno da nema potrebe da zalazimo u to da li zvuči dobro... Očigledno je da je Bane upao da odradi posao.

 

Nisam imao ideju da će nu metal da se vraća, mislio sam da su to zamenili djent i svakakvi NWOAHM metalcore groove metal derivati, al' eto vidiš, iznenađenjce.

 

 

Koji smor što Disdained nisu završili drugi album...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj Keychain bend je smećast dovoljno da nema potrebe da zalazimo u to da li zvuči dobro... Očigledno je da je Bane upao da odradi posao.

 

Nisam imao ideju da će nu metal da se vraća, mislio sam da su to zamenili djent i svakakvi NWOAHM metalcore groove metal derivati, al' eto vidiš, iznenađenjce.

 

 

Koji smor što Disdained nisu završili drugi album...

 

Keychain je Banov bend, i to ima neko vreme, covek se samo preorijentisao na prvu ljubav u muzici, nu metal. I jebe mu se.

 

Ali bice i BANE-a uskoro, nadam se.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesam te pljunuo, samo mi se stužilo šta si napisao :haha:

 

Lep je NU metal u nekim ljudskim granicama, ovo je strašno xD

 

 

Neverovatno mi da se ovo sve vreme sviđa Banu, pa sad kao izašao iz ljušture, tj. ormara, kad se našao u nekvlt sredini gde će manje biti opljuvan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ

АХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА

ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХА

 

Ништа друго нисам ни очекивао ;):da:

 

ХАХАХАХХАХХАХАХХАААХАХАХАХХАХАХАХХАХАХАХАХАХ КАКАВ БЛАМ ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХ!

  • Upvote 4
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi dočekao si da ga isprozivaš... Neko ko te ne poznaje bi rekao da si ljubomoran :P

 

 

Pa ja se secam da je covek lepio svojevremeno na temu Kolekcije fotku svih Lacuna Coil i Machine Head izdanja, tako da mi nije cudno ovo.

Meni ovo ne smeta, neka radi sta hoce.

 

Au brt, Lacuna Coil kolekcija xD

 

Ja kad sam pričao s njim bio je u fazonu Incantation, Deeds of Flesh, a mladunac je bio od 16tinu godina, kao i ja tada...

 

Opet ni Lacuna Coil, ni Machine Head nisu blizu ovog fazona... Možda počo da se drogira?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ocekujete da se svira u shock rock city-u :D ? Black i death metal? Oce morgen. Jednostavno svira trenutno ono sto prolazi i sto moze da ga progura na malo visi nivo. Lako on posle moze da se zajebava sa projektima koje moze da finansira od love od bendova, a ne od onoga sto radi u guitar centru. A i ocigledno da ekipa Keychain-a dosta ulaze i trudi se da se probije. Pustite coveka da svira sta mu se svira, bolje nego da cepa narodnjake kao poneki a da prozivaju posle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta se čudiš, sad kad izadje novi Kojan ima opet da eksplodira nu, hajpovaće se na sve strane, jedino Metalika može da izvadi stvar... BUXAXAXAXAXAXAXA

 

Bane bre izabrao pravi trenutak! Mada je ovo ljigavština čak i za nu standarde :mhihi:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

e' timestamp='1468852227' post='2919604']

Bane car, samo neka svira.

 

Drago mi je da je batalio onog nakaznog SGa :)

 

KanaCka veza? :)

 

Znao sam da ce da mu opadne kredibilitet - prirodni tokovi. Malo mi bzvz da njega pljuju, a Zolija ne diraju iako je otishao u alternativne vode (Grate je do jaja, poslushajte), ali je vishe eksponiran, pa ljudi jure da zabodu tupo dleto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...