Jump to content

Neugodnosti na sceni


Lyric Soprano

Recommended Posts

Meni nije, ali se mom bubnjaru raspao bubanj (bukvalno) na jednoj svirci u Kovinu.

 

Kako je krenuo da lupa, tako je pao timpan, i odvojio se bas bubanj. X)

 

Posle smo stavili drzac za suncobran da ga fixiramo. :D

 

gde? u LovaČu ili u letnjem :haha:?

 

mom bubnjaru se uvek raspada bubanj, al ga zato tonci vole, ume da "izbije ton" :haha:

 

jednom sam hteo da se userem, više puta sam hteo da padnem, jednom sam se držao za stalak za mikrofon da ne padnem koliko sam bio pijan, jednom sam uskočio u masu, pa sam pokidao kabal, stoput su hteli da mi izbiju zube mikrofonom tako što su gurnuli stalak na mene, drugug gitaristu sam jednom udario glavom gitare u oko... setiću se još...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ibanezac

Na jednoj svirci 1993. u Surdulici je bivsi (hvala bogu) pevac mog benda u pauzi izmedju dve pesme rekao: 'Imao sam devojku, ostavila me zbog dobermana. Znate, ja ne tucam na brzinu.' Ni dan danas ne znam sta je dziber time hteo da postigne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Leskovcu su mi prosuli pivo na gitaru

 

Uuuuu... mad.gif Moje saučešće... icon_uhoh.gif

 

Ja sam jednom pokazao kitu publici.

 

Pa to nije tvoja neugodnost! mhihi.gif

 

ja sam se skidao u gaće, al nisam imao muda da izvadim kitu... to ću sledeći put kad se napijem toliko da moram da se držim za stalak icon_smile.gif

 

icon_mrgreen.gificon_mrgreen.gificon_mrgreen.gif

 

Evo jedne neprijatnosti koja se meni dogodila pre par meseci...

 

U domu za srednjoškolce na Paliluli bio je održan koncert kamerne muzike. Kada smo drugarica i ja počele da pevamo operski duet, srednjoškolci su momentalno pali u komu od smeha... I tako su se glasno smejali da je to bilo katastrofa!!! Jedva smo izdržale da ga otpevamo do kraja! Uz pevanje, padale su naravno i prozivke od strane dečaka pubertetlija...

 

Na kraju dobile veliki aplauz...ali je zaista bilo jako neprijatno izdržati do kraja!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pivo na gitari vise puta; U NS-u cinela pala sa stalka i promasila mi glavu za par desetina santima kad sam se sagao da ukacim pedale; ne secam se vise gde, liku koji se popeo na binu se bila uplela kosa u moje civije :haha:

Kragujevac, mikrofon padao 2 puta zbog sutki - iza bine na Left to die (znaci, kad smo krenuli iz drugog puta, opet je leteo) :haha:

Od svirke u Pirot, ne znam si kako, ali mi ostade jedan beleg bukvalno, kao da ga je neko urezivao. Ni dan danas nemam pojma odakle mi to :ph34r:

Edited by Џ.P.K

Share this post


Link to post
Share on other sites

hebote mad.gif

 

ta deca su totalno skrenula sa uma..odgajamo generacije debila..

 

mislim,super je sto volite da nastupate i na takvim,ne bas uobicajenim mestima za takvu vrstu muzike,ali to ste mogle i da ocekujete,jos ako je ulaz bio besplatan..

 

 

Naša muzička škola je bila pozvala da nastupa u tom domu. Naravno, ulaz je bio besplatan i bilo je mnooooogo srednjoškolaca, naročito iz srednje PTT i srednje želeničke... Ali ta deca stvaaaarno nisu normalna! icon_ne.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nama se sad u ponedeljak u LivingRoom-u likovi malo peli na binu, pa malo "animirali" publiku laserom u oči, malo padali po bubnju, usput malo kačili kablove i čupali ih, malo uzeli mikrofon u svoje ruke... ali se sve završilo dobro - bubanj se nekim čudom nije srušio, kablovi preživeli čupanje nogom, mic je takođe radio, tako da... rokenrol :pivopije::haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

GAzenja opreme i kablova od strane publike neugodnost? Meni se to redovno deshava kad u prostoru u kome sviram ne postoji nikakva bina. Mada se deshavalo i kad postoji da se ljudi penju kako bi stejdzdajvovali :/

 

Vadio sam jaja dok sam svirao (livingroom proshle godine) da animiram ortake iz parkica koji su doshli da podrze :)

 

Neugodno je kad me basista mlatne instrumentom, a jednom sam u NS-u zveknuo Batu u glavu djitrom :haha:

Edited by .Vuk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lik je u Rumi dosao u sred pesme kod bubnjara i trazio da on malo svira, a onda je dosao kod mene i smanjivao mi potenciometre na gitari i pojacalu, u Kragujevcu mi se bina otvorila pod nogama kada sam skocio pa sam uradio spagu, a u Batocini je policija dosla i trazila da sviramo neke balade jer je predizborna tisina pa da je ne remetimo, itd...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...