Jump to content

Neugodnosti na sceni


Lyric Soprano

Recommended Posts

gomilu puta mi se desi da se sagnem da okrenem pot na nekoj pedali i u povratku udarim glavom u mikrofon :D

 

u podgorici kad sam svirao mrtav odvaljen decembra 2004. imao sam samo jednu trzalicu kod sebe koja mi je cesto ispadala pa sam se nekoliko puta saginjao da je nadjem u mraku...

 

na jednoj akusticnoj svirci sa amaranthom mi se podrigivalo od piva pa sam jedva iskulirao da otpevam do kraja, podrigivao sa strane da mikrofon ne uhvati (akustika, sve tiho pa se sve cuje)

 

jedan od najboljih "muzicarskih" blamova/nezgodacija je da sam u stratusu (februar 2005. valjda) na tonskoj pola sata pokusavao da namestim ton na pojacalu da bih shvatio da mi je wah bio upaljen sve vreme :bigblue:

 

ima jos sigurno, seticu se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пала ми трзалица једанпут у току свирке па је коњ од мог брата дошо и донео ми је...Толко сам био бесан да сам му показао средњи прст и преко микрофона га отерао у лепу мајчину...

 

Публика се онда исцепала ко луда...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate neugodnost na sceni bi bilo da pevac izmedju pesama kaze u mikrofon kako te je jebao malopre u klonji ili tako nesto. Sva sreca pa mi se nista slicno nije desilo icon_smile.gif ovo ostalo je na svakoj ili svakoj drugoj svirci icon_rockdevil.gif

 

Nije ti se desilo da pevač to kaže na svirci...ali ste to ipak radili... icon_da.gif Ahahahaha, zezam se..... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Mislim da je najveca neugodnost koja moze da se desi da ti se basista toliko zda da razbije glavu o sopstveni bas xD

Ne znam kako to moze da se desi, ali desilo se icon_smile.png

 

 

Ništa nije nemoguće :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Гомила лапсуса ("Шукта", "Највећи шит"...), безброј пута нагажена дист педала, пијано брљање по гитари, падање, падање у покушају... Наведите и сигурно ми се то десило. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, mora se priznati da niko nikad nije imao takav fail na sceni pred tolikom masom ljudi kao ovaj covek:

 

http://www.youtube.com/watch?v=ce__MKiAcs0

 

Ako imate jos koji dobar snimak fail-ova poznatih dajte. :haha:

 

Znam za ono da je Kirk Windstein jednom nacinio korak vise, pao sa bine i popeo se nazad krvave glave. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde? u LovaČu ili u letnjem :haha:?

ja mislim da je bila neka hard core kafancuga.. pretpostavljam da je Lovac u pitanju. :)

 

Pa pola stvari koje ste naveli, nisu neugodnosti, to se redovno desava ljudima. Ja na skoro svakoj svirci stanem na kabl i iscupam ga iz gitare. :)

 

2006 na Demo mastersu, dodje Vlada Jet da najavi nasu svirku, i kada je silazio sa bine, zakaci nogom kabl i iscupa ga (znaci dzek je ostao u procesoru a kabl u njegovoj ruci), smao se popeo natrag i dao mi kabl u ruku i rekao "izvoli".

 

Legenda. :D

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...