Jump to content

Overkill


yustargazer

Recommended Posts

Ko te to slgao? Bas je do jaja. Ne mora thrash metal uvek da ima grub glas. To je OK ako slusas samo Slayer, ali treba biti otvoreniji. Tebi se znaci ne svidja ni John Cyriis iz Agent Steel?

Otvoren sam ja.....slusham ih....ali zato znam shta ce uvek biti najbolje biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ukusi su razliciti, meni recimo ide nesto ovako...

1. Metallica

2. Slayer

3. Megadeth

4. Kreator

5. Overkill

6. Annihilator

7. Testament

8. ICed Earth (njih obozavam, mada za mnoge je diskutabilno da li su thrash, a posto po meni nisu cist thrash ipak ne mogu medju one gore velikane ps. Matt Barlow je po meni posle Dia i Halforda najbolji metal vokal :mrgreen: )

ali sve te bendove neizmerno volim!

slede (bez nekog redosleda)

Nuclear Assault, Tankard, Sodom, Destruction, Venom itd itd

 

mada glupo je praviti listu najboljih thrash bendova jer ih ima previse...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

I bilo je vreme! Fino su je uradili.

Nego,

 

Stigao je, konačno! Prvo sam bio skeptičan prema narudžbini u celini, ali sada vidim da sam pogrešio. Naime, dva u jednom (tj. tako je pisalo, mada obeleženo sa 2cd) From The Underground And Belowe i Necroshine, po ceni od 10 evra. Ja sam mislio da ću dobiti oba albuma na jednom disku, ali sam pogrešio i dobio sam dva zasebna diska sa dobrim bookletima u kartonskoj kutijici po ceni od 10 evra. Ovo se više nego isplatilo!

 

 

Danas nekih 25 puta preslušah Necroshine (pesmu, koju sam čuo odavno ali nikako da je nabavim), od toga nekih 11 u školi (priliv adrenalina sa dobro utrošio - prvi sam završio crtež smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, ta dva albuma prodaju po toj ceni u nekim mailorderima i po istoj ceni otprilike ide i dupli disk "10 Years Of Wrecking Your Neck".

A sa "Necroshine", koji istina dugo nisam slušao, meni je ubedljivo najbolja 'Long Black Line'. Kakav melodičan solo ima.

Uzgred, nabavio sam demo benda Response Negative u kome sad svira Bobi Gustafson. Šta da vam kažem kako zvuči kad je on sastavljao muziku. Sve pesme, izuzev jedne, zvuče bolje od zadnjih stvari od Overkilla, tj. kao stari Overkill, s tim što je pevač mnogo grublji i više vuče na death metal. Mislim, tako se i predstavljaju, kao death metal bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviđaju se i meni, ali malo su previše moderni. Ipak sam ja ljubitelj starog klasičnog zvuka. Šta više da ti kažem kad sam se proteklih nekoliko dana razbijao uz Mortal Sin, Holy Terror i one Poljake Turbo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo je jedan Boro.

 

Nego, evo o čemu ja pričam čitavo vrijeme... JOE trilogija je savršenstvo.

A dalje, Bloodletting je previše neumjeren album dok je Killbox previše umjeren album... Takođe, zvuk bubnja na Bloodletting je čudan, doboš je sjeban nekom kompresijom, ne znam tačno, a i Blitz je pretjeran. Krišti previše...

Killbox je idejno slab, ali savršena produkcija ga vadi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...