Jump to content

Overkill


yustargazer

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Slusao sam skoro TAKING OVER i to mi je ubedljivo najjaci OVERKILL album, a OVERKILL II eh....kakva pesma icon_rockdevil.gif

Od ostalih skoro sam slusao i BLOODLETTING koji je IMHO najslabiji overalbum. Mislim album nije los...ima stvarno dobrih pesama ..I HURRICANE npr..ali uporedjujuci sa ostalima..nista posebno govora iskreno...

 

a takodje hocu da pohvalim album THE YEARS OF DECAY...mislim kada na jednom mestu imate BIRTH OF TENSION, END, YEARS OF DECAY, TIME TO KILL, ELIMINATION, SKULLKRUSHER....pomislite da je bre ovo thrash best of icon_mrgreen.gif ...silan album maximalno!

 

Ovih dana bi trebalo konacno da preslusam i FEEL THE FIRE, od pesama znam samo ROTTEN i OVERKILL, nadam se da je ostatak albuma mocan kao ove dve pesme!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Eh, pa nemoj porediti takvo remek-delo kao što je "The Years Of Decay" sa albumom sa obradama. Nije pošteno. Za jedno takvo ostvarenje, "Coverkill" je jedan od najboljih, sa super izborom. Možda su još jedino Powergod napavili bolji izbor na svojim izdanjima, ali su Overkill daleko matoriji od njih da bi sad obrađivali Agent Steel i Stryper.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam slusao "Necroshine" jedno dva puta

Moram istaci da je Overkill mozda i thrash bend sa najbolje produciranim albumima...znaju da potrefe takav zvuk gitare da coveka prosto dirne u srce musik20.gif

Inace,pesme mi u pocetku deluju smarajuce , sa neobicnim introima ( Necroshine - song)

Ali posle sve dodje na svoje mesto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pocetne pesme smaraju ?! Pre svega mislim na "Necroshine" i "Let Us Prey".

Pa ti bre nisi normalan. icon_biggrin.gif

 

A inace kasniji Overkill albumi imaju odlicnu produkciju, kao i vecina Annihilatorovih albuma.

Daleko od toga da smaraju, samo uvod - recimo kod same pesme "Necroshine" mi je jako dossadan( a traje citavih minut ipo)

No,kasnije nastaje prava rokachina...

Inache -Blitz Ellsworth je nenadjebiv leek,u totalno drugachijem maniru je otpevao "The Years..." i ovo izdanje, a oba stila mu jako leze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna stvar me buni. Na metal-archives.com pise da je "Fuck You" pesma kanadskog punk benda D.O.A., a Bobi na "Wrecking Everything" u Dzerziju kaze "This is where Fuck You was born". E sad ne verujem da bi Overkill besramno ukrao pesmu, kao sto ne verujem da bi neko ono bezveze napisao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lyrics od Overkill-ove verzije nisam nasao, ali sam gledao na jednom sajtu lyrics od DOA verzijem i gledao lyrics uz pesmu ..i nema sumnje , to je ista pesma!...probacu nege da nadjem tz 'original' da bih se poptuno uverio...ali sada sam vec 90% siguran da je ovo obrada icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...