Jump to content

Overkill


yustargazer

Recommended Posts

Koliko ja vidim nemaju nista u avgustu osim Wackena. Znaci nismo samo mi ispusili. Koliko se secam tu su bile i sve nase komsije iz bivse drzave. JOs uvek im je prazno za kraj godine, mozda jos ima sanse da upadnemo u raspored. icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja vidim nemaju nista u avgustu osim Wackena. Znaci nismo samo mi ispusili. Koliko se secam tu su bile i sve nase komsije iz bivse drzave. JOs uvek im je prazno za kraj godine, mozda jos ima sanse da upadnemo u raspored. icon_confused.gif

na zalost ,mislim da nista od toga obzirom da smo im bili na listi i odjednom isparili....ko zna sta su organizatori (ko je uopste bio organizator icon_confused.gif ) zasrali icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci koliko smo se svi ponadali da vidimo ove legende i odna ga ispusimo svetski ko i obicno wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif  wallbash.gif

E u kurac wallbash.gif

A ja se jos cudim kako niko ne postavlja temu na 'Koncerti & okupljanja',kad ono kurcina... wallbash.gif

Jebem ti zivot icon_mrtav.gif

A ja se taman ponad'o da cu ih odgledati pre nego sto odem u Tursku na Manowar sad.gif

a bogami stajao je beograd na listi do prew nedelju dana

icon_da.gif

I ja sam (pre nekog vremena) video na njihovom official site-u lepo da stoji Belgrade,Serbia & Montenegro.

 

Al' sad je (izgleda) sve otislo u kurac sad.gif

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Можда је то неко овде већ поменуо али колико сам ја чуо скоро цела европска турнеја је отказан (изузев једног концерта у Немачкој) због бомбашких напада у Лондону.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, Амери су то. Вамо као нешто причају о рату и курцима палцима, а чим примиришу да би нешто могло лично њима да се деси, одмах цвикају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је била најјаче прича о металцима из Ирака, који су током оног првог Заливског рата 1991. покупили се, провукли се преко границе и отишли у Лондон да гледају OzzFest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је била најјаче прича о металцима из Ирака, који су током оног првог Заливског рата 1991. покупили се, провукли се преко границе и отишли у Лондон да гледају OzzFest.

koji carevi icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

koje sise!!!! violent.gif neverovatno!!!! kao sto kaze vorior nasi ljudi bi dosli i da padaju bombe!!!

 

-------

meggy

Ма, наши би дошли у инат БАШ зато што падају бомбе. Сетимо се Трга за време бомбардовања 1999.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...